PDA

צפייה בגרסה מלאה : היכן ניתן להשיג חלפים לסמוראי :?:

ronen60
11-10-04, 18:00
היכן ניתן להשיג חלפים לסמוראי :?:

(הערת המערכת: רונן, אתה חדש כאן, וזו ההזדמנות שלך ללמוד את הכללים בפורומים שלנו. אחד מהם, הוא לכתוב כותרות אינפורמטיביות. לא לחסוך במילים בכותרת)

אלון_ק
12-10-04, 01:11
תלוי איזה סמוראי וולאיזה חלפים אתה זקוק.

בגדול יש את הכל במכשירי תנועה (זה היבואן), רק שחלק משמעותי מהדברים יקר שם שלא לצורך, בפרט מיסבים (מיסבי גיר: 70 ש"ח באוטו לאגר לפני הנחה, 230 במכשירי תנועה אחרי הנחה... וזה אותו מיסב עם אותו מק"ט של COYO).

נמרוד ביקש ממך להיות אינפורמטיבי בכותרת, אני אבקש שתהיה אינפורמטיבי בכל מה שאתה יכול: איזה שנתון רכב, איזה חלקים, רק חדש או שגם משומש זה טוב וכן הלאה.

ronen60
12-10-04, 17:37
הסמוראי מודל 89 אני צריך פנסים ראשיים פנס אחורי ופנס קידמי

המהנדס
12-10-04, 19:18
פנסים ראשיים אתה לא חייב של סוזוקי .
פלסטיקים לפנסים האחוריים ופנסי חנייה במכשירי תנועה ממש זול (20-30 ש"ח)

שעיה כליף
12-10-04, 19:51
האם אפשר להשיג כבל קלאצ' בפחות מ 200 ש"ח (מכשירי תנועה) :?: :?:

שעיה כליף
12-10-04, 19:52
האם אפשר להשיג כבל קלאצ' בפחות מ 200 ש"ח לסמוראי (מכשירי תנועה) :?: :?:

המהנדס
12-10-04, 19:55
לא הבנתי . הלכת לשם ואמרו לך 200 שקל?
בכל מקרה יש הרבה מקומות שאפשר להשיג כבל קלאץ' כי זה דבר פחות או יותר אוניברסלי ואפשר לייצר כאלה לפי אורך (עשיתי זאת פעם באיזה מקום לא זוכר איפה..).
מה הלך לך ? הכבל או המעטפת ?

ronen60
12-10-04, 20:53
מאיזה חנות או פרוק אני יכול להשיג את החלקים חוץ מימכשירי תנועה :idea:

yoav
12-10-04, 20:57
מצטרף לחגיגה: אני רוצה מכסה מפלג ו4 כבלי הצתה- רק במכשירי תנועה?

המהנדס
12-10-04, 21:08
תנסו חנויות לאביזרי רכב (מהקטנות האלו שמקבלות את החלקים מספקים עלומי שם בעזרת קטנוע) יש הרבה באלו באיזור המרכז .
לידי בחולון יש שתי חנויות אחת מהן ממש טובה קניתי שם את כל החלקים לאוברול...

שעיה כליף
12-10-04, 23:51
לא הבנתי . הלכת לשם ואמרו לך 200 שקל?
כן פחות או יותר, השארתי הודעה באתר וחזרו אלי עם המחיר.
אגב גם בחול נתנו לי מחיר דומה :

Clutch cables are under "drivetrain" and then "Transmission" - they are
$45.00.

הכבל נראה לי שחוק ולפני שבועיים שימנתי אותו, אני פשוט לא רוצה להתקע באמצע שום מקום בלי ספייר.

מצטרף לחגיגה: אני רוצה מכסה מפלג ו4 כבלי הצתה- רק במכשירי תנועה?
יואב, כבלי הצתה יש לי בשבילך, בוא קח, הקפה עלי.

אלון_ק
13-10-04, 01:59
אין דרך יותר טובה למצוא את כל החלקים הקטנים מפשוט ללכת ולעבור את כל החנויות הקטנות באזור שלך. עם הזמן אתה תדע מה יש איפה ובאיזה מחירים, אצל מי מזומן מתקבל עם הנחה וכו'. כל עוד אתם לא מחפשים חלק ייחודי שקשה למצוא (ציריה תחליפית, חלקים משרוול ההגה, בוקסות למוטות רדיוס וכד') יש מעט מאוד יוצאים מהכלל לכלל הזה.
כדאי תמיד לקחת את החלק הישן ביד, עם מכשירי מדידה מתאימים (קליבר למיסבים וכו') כדי שתוכלו להשוות במקום. אני יודע שזה לא תמיד אפשרי, אמרתי "כדאי".
זה הרבה עבודת רגליים, אבל לא תעשו אותה הרבה. אחרי פעמיים-שלוש אתם כבר תדעו איפה יש מה, אל מי לא שווה ללכת וכד'. לדעתי, אין הרבה טעם לשאול פה על כל חלק קטן. זה לעבודת רגליים שממילא תצטרכו בשלב זה או אחר. יש הרבה מאוד טעם לשאול פה על חלקים שלא מוצאים או שהמחיר שלהם בלתי סביר בעליל.

-->