PDA

צפייה בגרסה מלאה : סונומה 4X4

rlzel
11-10-04, 20:17
שלום לכולם,
התעניינתי בהגבהות לסונומה שלי והוצע לי ע"י אחד המשפרים להתקין בולמים ארוכים +קיצור של הגובלים הקדמיים,הרכב משמש לנסיעה בשבילים ועבירות בינונית.כמו כן מה דעתכם על בולמי מונרו לרכב? אשמח לקבל דעות והערות בעניין.

אריק זמר
12-10-04, 18:07
אהלן,
הגיונית, לא כלכך מסתדר לי התיאור שלך:
בולם ארוך יותר שיותקן במקום הבולם הרגיל, יכול לתת לך פתיחה גדולה יותר אך הסגירה תהיה פחות מאשר במקור !
במידה והסגירה תהיה פחות מהמקור, למה לקצר את הגובלים ???
במידה ומדובר על הזזת מיקומי הבולמים, שיפור רציני עדיין לא יהיה מכיוון ושינוי בקפיצים לא נעשה.
לנסיעה בשבילים ולעבירות בינונית תוכל לשים בולמים טובים יותר אך באותה המידה של המקור ואף להתקין נעילת דיפרנציאל אחורית.

בכל מקרה, ה"שיפור" שרשמת מעלה לא שווה הרבה מכיוון ולא מדובר על החלפת משולשים קדמיים או משהו בסגנון (שהכרחי בהגבההת סונומה), לא מדובר על החלפת קפיצים אחוריים...ולכן האפקט של החלפת הבולמים יהיה בטווח פעולתם ובולמים ארוכים ייתנו לך פחות טווח בסגירה !
בברכה.

rlzel
13-10-04, 23:04
ראשית התיאור שנתתי הוא ציטוט של מה שנאמר לי בטלפון ע"י אחד המשפרים המאד מוכרים בארץ.שנית,אני במקור חשבתי להזמין קיט הגבהה "2 של סופר ליפט שאכן כולל בתוכו משולשים עליונים ומותחנים למוטות פיתול.אותו מקום שהציע לי את ההצעה שהעלתי בפניך טען שקיט כזה יגרום לבלאי מאד גבוה של רכיבים במתלה.האם יצא לך להכיר את הקיט הנ"ל?
אני מחפש משהו שלא ידרוש שינויים בלתי הפיכים(כדוגמת הקיט "5 של TM ),.
כן אני מחפש ג'אנטים מברזל שיתאימו לצמיג 31/10.5/15 אז אם יש למישהו הוא מוזמן לפנות אלי.

-->