PDA

צפייה בגרסה מלאה : פג'רו או לנדקרוזר

אקונס
11-10-10, 18:55
שלום לכולם
יש ברשותי כיום איסוזו טרופר 2004.
ברצוני להתקדם לשפר יכולת שטח ולהחליפו בפג'רו או לנדקרוזר 2007-2008 , בסכומים של סהכ עד 190,000 שח.
חשובה לי אמינות ורכב שלא רואה מוסך .
האם משהו יכול להשוות בין השניים ולהמליץ ?
תודה
אביב
:confused:

klam
11-10-10, 19:14
לו היה מדובר על 5 שנים קודם, התשובה היתה ברורה: הפאג'רו נוח יותר בכביש, אבל נחות מהלנדקרוזר בשטח, ומוגבל בשטח טכני בעיקר בשל מתלים קצרי-מהלך; בשנים אליהם אתה מתייחס, משתפרת מעט יכולת הפאג'רו והלנדקרוזר סובל מויתורים על יכולות שטח לטובת נוחות כביש.
איני מומחה לשני הכלים, אבל נדמה לי שללא שיפורים משמעותיים, לא תגיע ליכולות השטח של הטרופר, ובודאי לא תגיע לשיפור...אגב, שניהם אמינים.
חן

JonathanS
11-10-10, 23:12
לו היה מדובר על 5 שנים קודם, התשובה היתה ברורה: הפאג'רו נוח יותר בכביש, אבל נחות מהלנדקרוזר בשטח, ומוגבל בשטח טכני בעיקר בשל מתלים קצרי-מהלך; בשנים אליהם אתה מתייחס, משתפרת מעט יכולת הפאג'רו והלנדקרוזר סובל מויתורים על יכולות שטח לטובת נוחות כביש.
איני מומחה לשני הכלים, אבל נדמה לי שללא שיפורים משמעותיים, לא תגיע ליכולות השטח של הטרופר, ובודאי לא תגיע לשיפור...אגב, שניהם אמינים.
חן

למיטב ידיעתי דגמי 2007 עדיין מדובר על הפג'רו מדגם קינג ו-2008 על BE KING.

בכל מקרה יכולת השטח של הפג'רו במעבר ל-BK לא שופרה משמעותית והיו גם תלונות על התערבות מוגזמת של האלק' שמפריעה בדיונות.

איתמר_DRZ
12-10-10, 01:07
אחרי כמה טיולים עם פג'רו ארוך 2008(לא שלי) התאכזבתי קשות מיכולות של הרכב כסטנדרט, מהלך מתלה עלוב מאוד.
בעל הרכב, שהיה נוהג בטרופר לפני הפג'רו, גם די מאוכזב מיכולות השטח אבל אומר שבכביש הפג'רו יותר טוב.
את הטויוטה אני לא מכיר, שיהיה בהצלחה.

דרור ברלי
12-10-10, 14:42
הטויוטה עדיין יותר טוב בשטח טכני.
זה עדיין לא הופך אותו למפלצת סלעים. שכח מזה.

הפאג'רו עדיין יותר טוב בשבילים ובכביש.
זה עדיין לא הופך אותו למפלצת פיתולים. שכח גם מזה.

אין אמת מוחלטת, ואם יש , היא תמיד נמצאת אי שם באמצע, עניין של העדפה אישית.
אני באופן אישי לגמרי מעדיף את המיצובישי.

אקונס
12-10-10, 17:34
תודה לכולם
אשמח לשמוע עוד תגובות וגם התיחסות לצריכת הדלק של שניהם .
דרך צלחה ....
:?

מוטי ל
12-10-10, 19:55
תן ללב שלך להחליט כי זה מה שיקבע בסוף ולא שום דבר אחר.שניהם רכבים מעולים+(יש אומרים שהם חוד החנית של הסחר והביקוש)ממה שאני יודע שמחירון של פגארו זה 2שנתונים אחורה בטיוטה.בהצלחה.

-->