PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות ! שימו לב מה אתם מפרסמים באינטרנט

גיא
12-10-10, 13:28
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3968176,00.html

dingo1st
12-10-10, 13:45
תראה עם הגמל אין לי בעייה של מהירות..
אבל קיבינימט .. מחר מחרתיים ישיבו המשטרע בחור על מחשב ..
שישב בפורומים ויראה מה קורה וידפיס לנו דוחות הביתה...
כל מי שתלה איזה פנס נוסף..יאללה דו"ח..
כל מי שניסה צמיג שחס וחלילה לא רשום לו ברישיון יאללה דו"ח..
אחחח... שלא נדע...ממש מפחיד...
האח הגדול כבר פה...

דרור ברלי
12-10-10, 13:53
לצערנו, (ותיכף נגיע ללמה אני אומר "לצערנו"), הסרטון הזה שמצולם במצלמה של טלפון, הוא לא ראייה לכלום. לדעתי אי אפשר להרשיע על סמך סרטון כזה. אין כאן מדידה מדויקת במכשיר מכויל, אין לוחית רישוי, אין שעה, אין תאריך.
ואם הסרטון הזה הוא כן ראייה קבילה, אז גם המפכ"ל דודי כהן שצולם על ידי שוטרים (!) טס 180 קמ"ש (ובמקרה שלו יש תיעוד מלא של תאריך, שעה ולוחית) יצטרך גם הוא להיפרד מרשיונו בשל אותן האשמות בדיוק...
המשטרה יוצאת מטומטמת לגמרי מהסיפור הזה. אבל מסיבות יחצ"ניות לגמרי, פשוט אין לה ברירה - הרוחות בציבור ובתקשורת סערו בעקבות הפירסום והמשטרה לא יכולה להתעלם - אז היא את שלה עושה - מגישה כתב אישום. מכאן ואילך זה עניינו של בית המשפט. הוא ייאלץ לזכות את הנאשם והביקורת תוטח בו ולא במשטרה.

"נתניה-חיפה ב-9 דקות" לא נשמע מופרך לגמרי?... מה המרחק בין נתניה לחיפה? 60 ק"מ? 50 ק"מ?...
נניח 50 ק"מ. זה יותר אבל רק נניח. 50 ק"מ בתשע דקות = 5.5 פלוס-מינוס ק"מ בדקה = מהירות ממוצעת של 333 קמ"ש פלוס-מינוס.... אתם מכירים שופט מספיק מטומטם שיאמין לשטות הזו?

לנהג הזה מגיע עונש כי הוא אידיוט, כי הוא בכלל העלה ליוטיוב את הסרטון המטומטם הזה.
אני משוכנע לחלוטין שהוא נסע במהירות מופרזת, אבל לצערי ולהערכתי הבלתי מלומדת, ממש אין לו מה לדאוג. אתם תראו איך הוא גם יזוכה מחוסר ראיות. ולמה למרבה הצער? תקראו שוב על העבר הפלילי שלו... הוא לא "בחור טוב" ולא אני ולא אתם רוצים לראות אותו נוסע לידנו בכביש או מסתובב חופשי בכלל.

גיא
12-10-10, 14:03
אתם הולכים רחוק ..

בגלריה יש תמונה של האוטו שלי עם פתיחת מתלה עצבנית ?

דו"ח על שינוי מבנה ושינוי מערכת המיתלים כבר בדאר !

יש תמונה של החבר'ה מסביב למנגל בשטח ?

דו"ח על חניה / נסיעה שלא על שביל מסומן בשמורה כבר בדאר !

ואני חושב שזה מספיק ברור.

הם יורים בכל הכיוונים, משהו בטוח יפגע !

אין כבר פושעים בישראל, יש רק פשיעה וירטואלית. בלוד לא חטפו תינוק ואיימו על חייו בשביל 100 שח.

התייש
12-10-10, 14:42
עד כמה שידוע לי חברות כמו במ וו ומרצדס מגבילות את המהירות ל 250 קמ"ש בצורה אלקטרונית.
ובלי שום קשר אני מסכים עם כל מילה של דרור, לאדיוט מגיע עונש כי הוא מפרסם דברים כאלו למרות כל העברות המיוחסות לו. אם הוא יודע שהמשטרה מחפשת אותו (והיא מחפשת אותו) למה הוא עושה את זה לעצמו? לפני כמה ימים קראתי פה באיזשהו שרשור שמישהו אמר את המשפט הזה: "מי ששם מרגרינה על הראש שלא יצא לשמש". ואני מסכים עם כל מילה!

-->