PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכב משפחתי ב20K- 25K

סופת המדבר
15-10-10, 20:11
(לא רציתי להמשיך באותו שרשור שפתחתי)
לאור העובדות שכל הרכבים ב10K-15K הם רכבים נחמדים אבל עם אפשרות
לשים עליהם כל שנה לפחות חצי מהסכום הוחלט להעלות את הרף ואת הגודל
ולחפש משהו יותר חדיש ויותר משפחתי
כמובן שכמו כל ישראלי אני הולך עם ה'זרם' ואני מחפש מאזדה לנטיס שנת 2000-2001 1.6
יש כאלה בערך בסכומים האלה
אבל אולי יש לכם המלצה לרכב אחר..

תודה ומצטער על החוסר החלטיות

דידין
15-10-10, 20:53
ממליץ על רנו סניק-נוחות וגימור צרפתיים
נקודות לבדיקה: מתי הוחלף "טיימינג" , מצב הגיר .(וכמובן הדברים הרגילים)
אני נהנה בכל רגע כשאני נוסע בו.

klam
15-10-10, 20:56
ניסן אלמירה. הרבה יותר נוחה, מאוד אמינה - למרות שאינה פופולרית כמו המאזדות (המגעילות). אם אתה יכול תקציבית, נסה למצוא 2001/2 מנוע 1.8 , ואל תבהל: הוא אוכל פחות דלק מה 1.6. אגב, גם ה 1.6 חסכונית יותר מהמאזדה.
חן

סופת המדבר
15-10-10, 22:41
חשבתי על האלמרה כאופציה בין הראשונות אבל היא יותר גדולה מהמאזדה
ואני שואף לכמה שיותר קטן

אבל בכל זאת אני ישקול את זה עוד פעם
ד'א אתה מתכוון ל''מרובעות'' יותר או על העגולות ה'פרפקט'?

אני גם לא כלכך ''מפחד'' מהדלק אישתי נוסעת 20-22 ק'מ ביום
מחוץ לעיר \מושב בלי פקקים בד'כ אז אם יוכל 2 ל' או 1.8ל' לא קריטי

סופת המדבר
15-10-10, 23:06
אולי גם אפשר לחשוב על פז'ו 206 יש לאחי אחת מרוצה ממנה כבר שנתיים

ronenlivny
16-10-10, 08:44
כמו שכבר המלצתי בעבר, להתעסק עם אירופאיות בשנתונים מוקדמים זה מאוד מסוכן לדעתי. מצטרף להמלצה על ניסאן אלמרה. עוד כיוון שאני ממליץ לך לבדוק זה טויוטה קורולה.

shay_love_off_road
16-10-10, 12:19
בתור בעלים של לאנטיס 2001 אני מאוד מרוצה ממנה,

אך מעבר ללאנטיס אני מציע לך לבדוק את הכיוון של האימפרזה,
רכב מאוד אמין, וגם נוחות שלא נופלת מאחיותה היפניות האחרות,

הצעה שלי, באירופאי אל תתעסק, זה יגרום לך להטיח את ראשך בקיר
תוך כדי חרטה על היום שקנית את הרכב - במיוחד צרפתיות.

klam
16-10-10, 12:59
ראה, ברגע שהשתנה התקציב, נפתחות הרבה אפשרויות.
יש לך שני כיוונים אפשריים:
אתה יכול ללכת על אחת היפניות (אימפרזה, לנטיס, לנסר, אלמירה) - ולדעתי, הניסאן היא הבחירה המועדפת מכל הבחינות, אבל גם האחרות אמינות מאוד וחלקן אפילו קטנות, צפופות, ולא נוחות, כמו שאתה אוהב ;) (האימפרזה, למשל).
אתה יכול לעומת זאת, לחזור למחשבה על האירופיות, ואולי כשאתה עולה בשנים, הפחד מגיר אוטומאטי של פיז'ו פחות חזק..אפשר למצוא פורד פוקוס חביבה, אפילו בגירסת ה 5 דלתות הקטנה; ואפשר גם לחזור ל 306, שהפעם תיהנה ממחיר מאוד נמוך ואטרקטיבי למודל 2002; עוד אפשרות, פחות פופולרית, היא הסיטרואן קסארה הנוחה, אם כי לא אמינה כמו האחרות. (ולמרות הפיתוי במחיר - התרחק מרנו..).
בקיצור - תחרוש את יד 2, וברגע שתמצא אקזמפלר מוצלח שגם "עושה לך את זה" - לך עליו.
בהצלחה, חן

Saar
21-10-10, 14:20
הי,

נסה למצוא קסרה 2 מהשנתונים האחרונים עם ק"מ סביר, אם תמצא - אחלה אוטו במחיר ללא תחרות.
(אני מכרתי את הקסרה שלי אתמול, דור 1 מודל 99, 146000 ק"מ ובמצב לא רע בכלל בגרושים יחסית - שליש מהמחיר שציינת)

סער

דרור ברלי
21-10-10, 18:10
אני מת על הצרפתיות, אבל רק עם גיר ידני... לא להתקרב לצרפתיה אוטומטית!

פוקוס דור 1 בחירה מצויינת. מרווחת ונוחה ואמינה. ביצועים לא מדהימים אבל בסך הכל סביר מאוד, וגם מהנה לנהיגה - לא שזה אמור לשנות לנשים שכל מה שהן רוצות זה רק אוטומט והגה קל, אבל בכל זאת, וסליחה מראש על השוביניזם....

אימפרזה גם. אמינה מאוד, מתנהגת טוב יחסית ליפניות. קצת צפופה.

אלמרה 1.8 יופי של אוטו. קצת צפוף. למנוע ה-1.8 אין הספק היסטרי אבל הוא מאוד גמיש ולכן חסכוני יותר מה-1.6.

קורולה במחיר הזה תהיה ישנה יותר, צפופה ולא נוחה ותתנהג רע.

boba banay
21-10-10, 20:51
קניתי לאישתי פוקוס שנת 2001 - תענוג של אוטו, אני נוהג במאזדה 2 חדשה לגמרי ואני מקנא בה לפעמים.

סופת המדבר
26-10-10, 20:28
אחרי הרבה מאד חיפושים אחרי מאזדה 2000-2001 1.8 ואחרי שראיתי שכולם או שחוטות
או מעל המחירון אז יש עוד סיכוי שאבא שלי מצאה לי אחת שמורה מחר אני ידע
אבל אם לא אז אני כנראה ילך על הכיוון של יונדאי אקסנט 2001-2002 אוטו'
מישהו יודע משהו על הרכב הזה?

klam
26-10-10, 20:53
מכל ההמלצות שקיבלת כאן, וזה מה שיצא לך? :)
אקסנט הוא "סוס עבודה" פשוט ויעיל. אבל לא בדיוק מה שאפשר לכנות "מכונית".:rolleyes:

grand
27-10-10, 18:56
אחרי הרבה מאד חיפושים אחרי מאזדה 2000-2001 1.8 ואחרי שראיתי שכולם או שחוטות
או מעל המחירון אז יש עוד סיכוי שאבא שלי מצאה לי אחת שמורה מחר אני ידע
אבל אם לא אז אני כנראה ילך על הכיוון של יונדאי אקסנט 2001-2002 אוטו'
מישהו יודע משהו על הרכב הזה?

אם בא לך על יונדאי, יש סונטה 2001 למכירה במחיר זנותי של 20K.
מעניין אותך? צור קשר בפרטי.

סופת המדבר
29-10-10, 22:01
היונדאי הוא ממשפחת ה''משפחתייות קומפקטיות'' הוא נראה נחמד
נראה נפוץ (שסמים לב רואים מלא כאלה על הכביש... אומר משהו)

אבל בכל מקרה נראה לי שגם על זה אני לא ילך..
כי מיום רבעי שנגמר לאישתי החונך ושגיסתי ילדה אז אישתי נוסעת על הפז'ו 206 שלה
והיא מרוצה ממנה (מבחינת הגודל)
אז אולי אני ילך על 206 וזהו..

yes1952
31-10-10, 19:01
לזוגתי שתחיה היה שברולט מליבו עד שלפני כמה חודשים ראינו ביואיק לה-סברה למכירה-15 k
אחרי 4 חודשים -כלומר בשבוע שעבר שיפצנו את הגיר(ידעתי מראש לכן המחיר הנמוך)
ויש לה עכשיו רכב מפנק-מזגן מקפיא-וו גרירה-בטיחות שאין ברכבים הקטנים-ואני רגוע שהיא מוזנקת בלילות למחלקה ואני לא במצב נהיגה-
כל העולם ואישתו חושבים שההוצאות על רכב אמריקאי הן גבוהות,
לא השכיל העם להבין שאין כמו רכב אמריקאי
יוסי

אסף ב
02-11-10, 23:40
האמת היא שביחס לרכבים האחרים שדיברו עליהם כאן הם באמת גבוהות. זה תלוי תקציב ותלוי שימוש.

מי שצריך לסוע קילומטרג' לא מבוטל יעשה חישוב גס לפי דלק ליטר ל7 ק"מ ,ביטוח וטסט לפי קבוצה 5 או 6 (לה סייבר). מוסך לא זול בכלל (מרכב עשוי אלומיניום=כל מכה קצת רצינית החלפת חלק,והם לא זולים בכלל)...

הרכבים מאוד פרקטיים למשפחה של 5 נפשות או למי שצריך לגרור באמת וכן הלאה... אבל ההוצאות הן באיזור 40 אחוז 35 אחוז יותר ביחס למשפחטומית יפנית,וזה לא שמדובר ברכב עם יתרונות מובנים כמו 4 על 4 או רכבי ספורט...

דרך אגב,כמה עלה השיפוץ גיר ומה הוא כלל? פשוט יש לי חבר עם לה סייבר שנת 2001 שעומד בפניי אפיזודה דומה

דרור ברלי
03-11-10, 00:25
לא שאני חושב שלה-סייבר או כל משפחתית אמריקאית אחרת עם מנוע גדול ושתיין היא כזו מציאה... אבל אני בהחלט יכול להבין את מי שבוחר באוטו כזה בגלל מרווח פנימי, נוחות נסיעה, הרבה כוח זמין, בגאז' גדול, מזגן חזק, תחושה כללית של פינוק ו"בטיחות" (קצת מוטעית, אבל לך תתווכח עם העדר) שנובעת מהגודל הפיזי של הרכב, ושאר פיצ'רים ובונוסים קטנים שמתקבלים בתמורה למחיר קנייה לא גבוה והופכים אותו למתאים לצרכים של משפחה, בעיקר כזו שלא נוסעת קילומטראז'ים עצומים.

יש לזה כמובן גם מחיר - צריכת דלק לא נמוכה, התנהגות כביש רכה מדי עד סמרטוטית, איכות כללית לא מדהימה, בעיקר של חלקי פלסטיק וחשמל ואמינות בהתאם, אבל בסך הכל למי שמחפש אוטו גדול ונוח בזול - אופציה ששווה בדיקה.

yes1952
03-11-10, 12:55
הגיר שופץ דרך המוסכניק שלי בפ"ת על מנת להצמד לחוקי הפורום לא אפרסם את שם המוסך אך בפרטי אשמח לתת פרטים-השיפוץ של הגיר הקיים עלה בסך הכל שמונת אלפים שקל-
לגבי הבטיחות של מכוניות אמריקאיות-והתנהגותן על הכביש
כאשר טרנו נכנס לנו בדלת האחורית שמאלית הרכב ספג את רוב האנרגיה ופרץ האנרגיה הפנימי היה זניח-הטרנו איבד את הפרצוף-
לגבי רכות נסיעה-לו רציתי מכונית ספורט הייתי נשאר עם עםמכוניות ספורט מהן ניגמלתי בסוף שנות העשרים שלי-
היום בגילי המתקרב ל 60 אני נהנה מרכב ענק-מרווח להפליא-מפנק להפליא-עם הרגשת בטחון ובטיחות סבירים ביותר-הדלק?נו טוב ישאר פחות בירושה לילדים-
עדיין הרכבים האילו במידה ומוצאים כזה במיר סביר הרי שכל מה שדרור כתב נבלע בעלות מול תועלת כאשר האחרון גובר על העלות בעשרות אחוזים,
אז אולי אני זקן תרח -אך כאשר צריך להמלט ממטורף על הכביש-לחיצה על ה"קיק דאון"מכניסה לפעולה את כל 3.8 ליטר
המינוס היחיד שהרכבים האלו כבר אינם עם הנעה אחורית
יוסי

-->