PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיגון תחתון - מיצובישי L200 שנת 1999

stdio
17-10-10, 13:46
שלום לכל באי הפורום
שמי רועי ואני מאוד חדש בתחום השטח, ולכן אני מצטער מראש אם אני שאלתי את שאלתי לא בצורה הנכונה, ובמידה ושגיתי אודה למתקנים אותי.

שאלתי: לפני מספר ימים רכשתי רכב מסוג מיצובישי L200 שנת 1999
מנוע: דיזל.
גיר: ידני.
מאחר ויש לי את הכלים והידע בעבודה עם מתכות הייתי מעוניין לבנות בעצמי את המיגון התחתון לרכב
וגם בגלל שזה מרגיש לי יותר נכון לפרק להבין ולנסות להרכיב את הרכב שלי בעצמי.
האם ניתן למצא ברשת שירטוטים של המיגונים השונים לרכב שלי על מנת שאוכל לבנות בעצמי ?
חיפשתי כאן בפורום אך לא מצאתי.

המון המון תודה מראש לכל המגיבים.

רועי

נמרוד
22-10-10, 15:42
לא מצאת כי סביר להניח שאין כאלו זמינים ברשת.

מי שמייצר מיגונים בצורה מסודרת לצורך מכירה, מן הסתם לא משחרר את השרטוטים שלו. ומי שבונה באופן עצמאי, לרוב לא משרטט דבר, אלא עושה אחת משתיים:

1. מעתיק ממיגון קיים.

2. בונה "על הרכב", או, חכם יותר, עם מודל מקרטון ביצוע, שאחר כך משמש כשבלונה לחיתוך וכיפוף.

yeshahar
23-10-10, 15:41
שלום לכל באי הפורום
שמי רועי ואני מאוד חדש בתחום השטח, ולכן אני מצטער מראש אם אני שאלתי את שאלתי לא בצורה הנכונה, ובמידה ושגיתי אודה למתקנים אותי.

שאלתי: לפני מספר ימים רכשתי רכב מסוג מיצובישי L200 שנת 1999
מנוע: דיזל.
גיר: ידני.
מאחר ויש לי את הכלים והידע בעבודה עם מתכות הייתי מעוניין לבנות בעצמי את המיגון התחתון לרכב
וגם בגלל שזה מרגיש לי יותר נכון לפרק להבין ולנסות להרכיב את הרכב שלי בעצמי.
האם ניתן למצא ברשת שירטוטים של המיגונים השונים לרכב שלי על מנת שאוכל לבנות בעצמי ?
חיפשתי כאן בפורום אך לא מצאתי.

המון המון תודה מראש לכל המגיבים.

רועי

היי רועי מצרף קובץ של טמבון שבניתי לl200
אם תמצא שרטוט של מיגון או שסתם יבוא לך לבנות ביחד מיגון
אני אשמח להצטרף
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=47621

stdio
24-10-10, 10:53
רב תודות לכל המגיבים,
נמרוד תודה רבה - אני כנראה אשלב בין שתי השיטות אקח מידות מהתושבות הקיימות (במיגון הבסיסי שמגיע עם הרכב( מה שיש לי כרגע)) ולאחר מכן אבנה מודל עם קרטון על מנת לחשב את הכיפופים.

yeshahar - תודה רבה על התגובה, עבודה מרשימה מאוד על הטמבון. לאבי יש מפעל לתעשיה כבדה באיזור הקריות וכנראה שהפרויקט יתבצע שם מאחר ויש שם את כל הכלים לביצוע העבודה (אני גר במרכז) אם תרצה להצטרף אפילו בשלב התכנון אשמח מאוד.

יום טוב

רועי

-->