PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת רכב מתאים לבניית באגי

mightyaad
17-10-10, 21:01
אני כבר הרבה זמן חושב על בניית באגי בבניה עצמית...
הבעיה היא שאין לי את הידע והנסיון לבנות שלדה של באגי מאפס.
לאחר קצת חיפושים ומחשבה הגעתי למסקנה שבמסגרת היכולת והתקציב יהיה הכי טוב בשבילי
לפרק בודי של רכב ולהשתמש בשלדה שלו שיש עליה כבר הכל (סרנים היגוי בולמי זעזועים וכו')
העניין הוא שלהרבה מכוניות יש בודי שמחובר לשלדה והוא בעצם חלק ממנו ואז קשה עד כדי בלתי
אפשרי להפריד בין השניים...
השאלה שלי היא איזה רכבים אתם יודעים בוודאות שיש להם שלדה נפרדה מהבודי...ודגש על כך שהשלדה תהיה קלה ולא כבדה כמו של ג'יפ שטח...
דוגמא טובה היא סובארית (סובארו E10) כמו שעשה הבחור פה:

http://up1.siz.co.il/up2/eod2yydgeyoj.jpg
http://up6.siz.co.il/up2/zowzzymyggk0.jpg

תודה מראש.

moshik999
18-10-10, 00:38
חיפושית

mightyaad
18-10-10, 07:08
זה ברור....אבל אני מדבר על מכוניות קצת יותר חדשות
אני מחפש מכוניות יותר חדשות כדי שזמינות החלקים תהיה יותר טובה וגם המצב של הרכב יהיה יותר טוב

Porsche_Dude
18-10-10, 17:52
אין לך ניסיון, אבל תצטרך לבנות כלוב התהפכות אז מה ההבדל?

לרתך ולחתוך תצטרך ללמוד ממילא... לכן אם אתה באמת רוצה לבנות באגי מבניה עצמית, תתחיל להתאמן.
אם זה לא ממש משנה לך, אני במקומך הייתי פשוט בונה רכב לראלי... קח לדוגמה במוו E30 או פורד סיירה עם מנוע הרוס, תשתיל לה מנוע כמו שצריך, תמגן את התחתית ותהנה לא פחות לפי דעתי.

אם אתה סגור על העניין של בנייה על בסיס רכב, לצערי לא אוכל לעזור לך כי אין לי ניסיון בזה.
בהצלחה בכל מקרה.

yeshahar
31-10-10, 20:31
לך על סוברית e12
הבודי מחובר לשילדה עם 4 ברגים
וזמינות החלקים בשפע
מה גם שיש סוברית 4*4

asafk
31-10-10, 21:13
עוד עצה שאני יכול לתת לך - חפש כאן בלוח באגי "חצי בנוי". מדי פעם יש מישהו שיורד מפרוייקט ומוכר אותו, וזו הזדמנות מצויינת למישהו כמוך, כיוון שבדרך כלל הדבר שעושים ראשון הוא השלדה (כלומר כל החיתוכים והריתוכים).

אסף.

אריה פאהן
01-11-10, 01:21
עוד עצה,,, ;)
נשמע שמה שאתה מחפש זה להפוך רכב כמו B4 לבאגי.
חסר לך הידע להפשיט את הרכב ולבנות לו שלדה מחדש.
האמת שזה לא כל כך מסובך , אבל זה מצריך המון התעסקות.
יש מישהו שכבר עשה את זה, הוא לקח B4 והפך אותה לבאגי נחמדה.
אני בטוח שלקנות אותה ממנו יעלה לך הרבה פחות מאשר להתחיל פרוייקט כזה מהתחלה, כנראה שגם לא תגיע לתוצאה טובה יותר.
תעשה חיפוש "סובאגי" של הצפרדע ותמצא .

huski360
01-11-10, 11:18
עוד עצה שאני יכול לתת לך - חפש כאן בלוח באגי "חצי בנוי". מדי פעם יש מישהו שיורד מפרוייקט ומוכר אותו, וזו הזדמנות מצויינת למישהו כמוך, כיוון שבדרך כלל הדבר שעושים ראשון הוא השלדה (כלומר כל החיתוכים והריתוכים).

אסף.

אסף אתה יכול לשים אולי איזה קישור?
כי אני לא ממש הבנתי על מה אתה מדבר.

יום טוב,
תדהר.

-->