PDA

צפייה בגרסה מלאה : משלוחים דרך EMS

מאיר אלוני
19-10-10, 08:39
מישהו קיבל משלוח דרך חברת EMS ?

האם יש חיבים נוספים כגון עמילות מכס וכו' ?

תודה

שמוליק_א
19-10-10, 08:42
מישהו קיבל משלוח דרך חברת EMS ?

האם יש חיבים נוספים כגון עמילות מכס וכו' ?

תודה

כן יש חיובים נוספים גזלה של הדואר והמכס ביחד
הדואר מעביר למכס ודורש תשלום לשחרור
לא לשלוח דרך EMS !!!! גנבים

מאיר אלוני
19-10-10, 08:44
תודה שמוליק, עזרת לי להחליט.

גיא
19-10-10, 12:37
הגזלה היא של הדאר.

במקרה הזה המכס רק עושה את העבודה שלו.

מומלץ לא להזמין ב EMS בכל מקרה.

talilim
19-10-10, 12:42
EMS זה השירות המהיר של הדואר.
הם מחויבים להעביר את המשלוחים באמצעות המכס- כי זה החוק במדינה.
למה אתם יוצאים עליהם?
גם חברות שילוח מהיר אחרות מחויבות בזה ועושות את זה.

ולא,
אני לא עובדת בדואר.

נדב42
19-10-10, 13:44
נכון שכולם מחוייבים בזה, אבל רק הדואר מחייב את הלקוח לבוא לסניף המרכזי, לבזבז חצי יום עבודה + דלק וחנייה כדי לקבל את החבילה, גם אם בסופו של דבר לא היה עליה חיוב מכס כלל (כפי שקרה לי בשבוע שעבר).

אה, הם גם מציעים שירות של עמילות מכס (בתשלום עמלה נוספת של 200-300 ש"ח !!!) ואז החבילה כן תגיע לבית הלקוח.

פשוט גנבים. דיברתי עם מנהלת סניף הדואר המקומי שניסתה לעזור לי במשך כשבועיים ובסוף נשברה, ועכשיו היא עצבנית על זה עוד יותר ממני ...

בקיצור, לא לשלוח חבילות עם אף משלח בינלאומי שמיוצג בארץ ע"י הדואר, הם פשוט עושים שיטת "מצליח" בלהטריד את הלקוח כדי לגבות עמלות מופקעות על "עמילות מכס" שלא לצורך. זה כולל את USPS ולא יודע מי עוד.

UPS ו- FedEx מביאים עד הבית בלי לטרטר ...

נדב.

talilim
19-10-10, 13:51
FedEx מביאים עד הבית בלי לטרטר ...

ומי אני שאתלונן על זה......:-D8):p

zivviz
19-10-10, 20:30
נאמר לי ע"י מנהלת סניף דואר כי החבילות של us postal- יענו דואר אוב אמריקה , הם החבילות האמינות ביותר מבחינתנו . כלומר - לא עוברות בידוקי מכס וכו'..
באמת , כל החבילות שהזמנתי דרכם לא עברו מכס וכו'..
נסו אותם..

tzagi
20-10-10, 04:19
הגזלה היא של הדאר.

במקרה הזה המכס רק עושה את העבודה שלו.

מומלץ לא להזמין ב EMS בכל מקרה.

יש יתרונות וחסרונות
למוצרים שאתה מעוניין לקבל מהר (או בכלל) וקרובים לליבך, רק בEMS
בדואר הרגיל חבילות נאבדות, נפתחות, מגיעות חצי מלאות ולך דבר לקיר (מנסיון אישי)
בEMS יש הוכחה מלאה שהמוצר הגיע, ואם לא הגיע ימצאו אותו או יחזירו את ערך החבילה, ניתן גם לקנות ביטוח, שלא קיים בדואר רגיל.
כן זה יותר יקר ויש גם עמלה נוספת בסביבות ה40 שקל, די שווה את זה.במיוחד למוצרים עם כמה אפסים בסוף.

אגב, אם מישהו לא מאמין לי, מוזמן לפתוח שרשור ולעשות סקר של חברי האתר שהזמינו חבילות בדואר רגיל ש:
לא קיבלו אותם בכלל, קיבלו חבילות פתוחות ותוכן חסר וכדומה,
אני יכול לעשות רשימה ארוכה של כאלה.....אבל כמובן לא נעשה להם פדיחות. (גיא- יש לך חברים טובים ברשימה הזאת)

נדב42
20-10-10, 06:28
נאמר לי ע"י מנהלת סניף דואר כי החבילות של us postal- יענו דואר אוב אמריקה , הם החבילות האמינות ביותר מבחינתנו . כלומר - לא עוברות בידוקי מכס וכו'..
באמת , כל החבילות שהזמנתי דרכם לא עברו מכס וכו'..
נסו אותם..

טוב, מה ציפית שתגיד לך מנהלת סניף דואר ?
כל הצרות שהיו לי עם המכס היו במשלוחים דרך USPS (שזה US Postal Services). לא להתקרב אליהם, ולא בגלל הדואר האמריקאי ...

גיא
20-10-10, 07:04
יש יתרונות וחסרונות
למוצרים שאתה מעוניין לקבל מהר (או בכלל) וקרובים לליבך, רק בEMS
בדואר הרגיל חבילות נאבדות, נפתחות, מגיעות חצי מלאות ולך דבר לקיר (מנסיון אישי)
בEMS יש הוכחה מלאה שהמוצר הגיע, ואם לא הגיע ימצאו אותו או יחזירו את ערך החבילה, ניתן גם לקנות ביטוח, שלא קיים בדואר רגיל.
כן זה יותר יקר ויש גם עמלה נוספת בסביבות ה40 שקל, די שווה את זה.במיוחד למוצרים עם כמה אפסים בסוף.

אגב, אם מישהו לא מאמין לי, מוזמן לפתוח שרשור ולעשות סקר של חברי האתר שהזמינו חבילות בדואר רגיל ש:
לא קיבלו אותם בכלל, קיבלו חבילות פתוחות ותוכן חסר וכדומה,
אני יכול לעשות רשימה ארוכה של כאלה.....אבל כמובן לא נעשה להם פדיחות. (גיא- יש לך חברים טובים ברשימה הזאת)

ג'ו יקירי

בהנחה שני לא אעצבן אף אחד ולא ינעלו לי את המשתמש לכמה ימים.
מעבר לעובדה שאם אתה משלם ל ems אתה כבר משלם עבור הובלה עד לבית אז זה טיפה מעצבן לשלם עוד 40 שח עבור משהו שכבר שילמת .. אז יש בעיה אחרת.
במכס יש להם נטיה לראות מוצר, להחליט שהמחיר ששלמת ( או לא שלמת בכלל כי קבלת מתנה ) ולהחליט שזה עולה ככה $$$ כי ככה ... ראיתי את זה בכמה מקרים במו עיני. מיד ראשונה. הפעם האחרונה היתה ביום חמישי שעבר כשלקחתי מסוק שלט מהדאר בחיפה.

אז כל מה שעובר במכס זה בעה ו ems בהגדרה עובר שם.

לא שאני פוסל את זה, אבל לא בטוח שיש לי בכלל חברים.

יום נעים ( אני בדרך למכס :) לאסוף מטוס )

tzagi
20-10-10, 07:31
אותם עובדי מכס שבודקים את הדואר הרגיל גם בודקים את השרות המהיר,
הסטטיסטיקה שלי לגבי ההתעללות המינית של עובדי המכס בעם ישראל כמעט זהה, ואפילו יש יתרון קל לEMS

ההבדל המשמעותי לך, שEMS (אמור) להגיע אליך בדואר שליחים ולא תקבל גלוייה מגעילה שאתה צריך ללכת לדואר לשחרר את החבילה

לשאר האנוסים:
הבעיה שלכם היא לא עם USPS
היא קומבינציה של השולח, התאור של המוצר שהוא כתב על הטופס, ערך המוצר המוצהר, הצורה שהמוצר ארוז, עובד המכס והיכולת קריאה-הבנה באנגלית, ואם אישתו-בעלה נתנו לו-לה בלילה לפני.
כול זה משפיע באופן ישיר וקונקרטי (ובילעדי) אם תשלמו מכס וכמה, אם תצתרכו לפקסס טפסים ושאר ב "צלך-צבוא"

מלוי הטפסים למכס ואריזת המוצר(בצורה מסויימת) זה אומנות שנלמדת במשך שנים רבות אז אל תצפו לזה מהאמריקאי המצוי, לא אשמתו-אין לו מושג מה זה מכס (בכלללל), ובלי כול קשר לישראל.

גיאקוש- קצת ביקורת בונה:
כשחוסמים אותך, מגיע לך
ובקשר לחברים-אשמתך בלבד, ובגיל שלך, אני לא אמור להגיד לך דברים כאלה, אתה צריך לדעת לבד.

נדב42
20-10-10, 07:39
הבעיה שלכם היא לא עם USPS

נכון, היא לא עם USPS עצמם אלא עם הנציגים שלהם בישראל, אז אמנם USPS לא אשמים, אבל כל מה שנשלח באמצעותם לארץ הוא בסיכון גבוה להתברברויות מיותרות לחלוטין שלא קורות אם לא עוברים דרך דואר ישראל אלא דרך משלחים בינ"ל אחרים כמו FedEx ו- UPS .

(אם לא כתבתי את זה מספיק ברור עד עכשיו)

tzagi
20-10-10, 07:54
כן ולא, תלוי איך מסתכלים על זה

משלוחים בUPS וFEDEX הם לא כלכליים בכלל בהשוואה,
נכון שהשרות יותר טוב ויותר מהיר אבל יש לזה גם מחיר כבד
בבמוצע זה פי 3-8 מהמחיר ב USPS
אתה תשלם $80 על משלוח מעטפה גדולה הUPS כש בUSPS זה פחות מ20$?
אתה תשלם $300 לשלוח רדיו לרכב (סתם לדוגמה- לגודל ומשקל) לFEDEX כש בUSPS זה פחות מ$50?
המחירים הם לפני מכס
וחוץ מזה, הם נציגי מכס של עצמם ואת המכס על המוצר המוצהר, השולח משלם מראש
לדוגמה, אני שולח לך חבילה בערך של $50 והמשלוח עוד $50, המחיר הסופי למשלוח יהיה $98
אין מתנות. ואגב, קרו כבר מקרים שבנתב'ג עצרו חבילות על ערך לא הגיוני, רק שאתם לא שומעים על זה כי בהשוואה, רוב האנשים משתמשים ב USPS מכול חברת הובלה אחרת.

Ushops
20-10-10, 13:01
היי,

כל נושא היבוא האישי מארה"ב מאוד תוסס כרגע.

שער הדולר בריצפה והמצב בארה"ב לא משהו כרגע. מהבחינה הזו אין ספק שיש פה הזדמנות ענקית ליבא לישראל.

מי שמעוניין ליבא מארה"ב ולהימנע מהתמודדות עם כל נושא המכס, השילוח וההפתעות באפשרותו לעשות שימוש בשירותים של www.ushops.co.il (http://www.ushops.co.il)

החברה נותנת לך כתובת ורטואלית בארה"ב, החבילה מגיעה למחסני החברה, משם נשלחת לישראל ומגיעה עם שליח לבית הלקוח. קיים מעקב חבילות שניתן לראות בכל שלב איפה החבילה נמצאת.

התשלום עבור המכס והשילוח מתבצע מול USHOPS בפעם אחת עוד כשהחבילה במחסנים בארה"ב וכך אין התעסקות ישירות מול המכס או הדואר פה בארץ (קיים גם מחשבון עלויות באתר).

כמו כן, מחירי השילוח מאוד אטרקטיביים הן בים והן באוויר, שירות הלקוחות יושב פה בארץ ודובר עברית וישמח לתת מענה לכל שאלה.

[email protected]

תאמינו לי שברגע תתחילו לרכוש באמריקה תבינו את הפערים במחירים, זהירות זה ממכר :)

גילוי נאות:
שמי ירון ואני נציג חברת USHOPS בישראל

נדב42
20-10-10, 13:09
אתה תשלם $80 על משלוח מעטפה גדולה הUPS כש בUSPS זה פחות מ20$?
אתה תשלם $300 לשלוח רדיו לרכב (סתם לדוגמה- לגודל ומשקל) לFEDEX כש בUSPS זה פחות מ$50?

שילמתי $55 על משלוח של Airlift 1000 ב- FedEx.
זה שוקל בערך כמו רדיו-דיסק וגדול ממנו במידות האריזה.

וכן, אני מעדיף לשלם עוד עשרות שקלים בודדות כדי לא לבזבז חצי יום עבודה בסניף הדואר המרכזי, או כ- 300 ש"ח עמלה. אם מכלילים את העמלה המופקעת, הרבה פעמים יהיה יותר זול (ובטוח שיותר מהר) ב- FedEx.

tzagi
20-10-10, 19:13
שילמתי $55 על משלוח של Airlift 1000 ב- FedEx.
זה שוקל בערך כמו רדיו-דיסק וגדול ממנו במידות האריזה.

וכן, אני מעדיף לשלם עוד עשרות שקלים בודדות כדי לא לבזבז חצי יום עבודה בסניף הדואר המרכזי, או כ- 300 ש"ח עמלה. אם מכלילים את העמלה המופקעת, הרבה פעמים יהיה יותר זול (ובטוח שיותר מהר) ב- FedEx.

אני לא בטוח מאיפה הוצאת את המחיר הזה, מה שבטוח שלי או לכול אדם אחר יעלה פי 3 מהמחיר שציינת.
אתה מוזמן להכנס לאתר של FEDEX ולבדוק עלויות לבד.

בקשר ל USSHOPS, ממומלץ לבדוק עלויות משלוח באתר כנ'ל, הם לא זולים, (השרות לא רע בכלל)
כמו כן, גם הם עוצרים חבילות ועושים בעיות עם המכס, אולי לא באותה תדירות כמו דואר ישראל אבל זה קורה.

Ushops
21-10-10, 10:33
אני לא בטוח מאיפה הוצאת את המחיר הזה, מה שבטוח שלי או לכול אדם אחר יעלה פי 3 מהמחיר שציינת.
אתה מוזמן להכנס לאתר של FEDEX ולבדוק עלויות לבד.

בקשר ל USSHOPS, ממומלץ לבדוק עלויות משלוח באתר כנ'ל, הם לא זולים, (השרות לא רע בכלל)
כמו כן, גם הם עוצרים חבילות ועושים בעיות עם המכס, אולי לא באותה תדירות כמו דואר ישראל אבל זה קורה.

בוקר טוב,

ל USHOPS לא עוצרים חבילות במכס כי החברה הינה עמיל מכס בעצמה ומקושרת במערכת ממוחשבת מול מכס בישראל. החיוב עבור המכס מתבצע כבר בארה"ב וכך אין בכלל גישה של הלקוח למכס בישראל!

לגבי המחירים, אנחנו לא מתיימרים להיות הכי זולים בשוק כי אנחנו נותנים שירות ONE STOP SHOP וחוסכים את כל הכאב הראש בארץ, ללכת למכס, ללכת לדואר ואני לא מדבר עוד על חוסר הוודאות בעלויות כפי שצוין מעלה. יש לציין שהמחיר שלנו תחרותי והוגן.
שירות נוסף שאנחנו נתונים הוא שילוח דרך הים (זמן הגעה של כ4 שבועות) שבשירות הזה המחיר הרבה יותר זולים מהשילוחים הרגילים לארץ.

כאחד שיש לו תחביבים נושקים לפורום הנוכחי (הרלי דוידסון, רכב אספנות ואאוטלנדר) אני מייבא את הכל מארה"ב. למרות שזה נשמע שאני מנסה למכור...אם תראו את הרכבים שלי תבינו.

ד"א, כך הגעתי לעבוד בUSHOPS :)

מי שמעוניין, אשמח לסייע בכל דבר, תשלחו מסר אישי (מטעמי כבוד והעמסת הפורום).

ירון

tzagi
21-10-10, 17:18
בוקר טוב,

ל USHOPS לא עוצרים חבילות במכס כי החברה הינה עמיל מכס בעצמה ומקושרת במערכת ממוחשבת מול מכס בישראל. החיוב עבור המכס מתבצע כבר בארה"ב וכך אין בכלל גישה של הלקוח למכס בישראל!

ירון

אז כנראה שאתה לא מודע,
זה קרה לכמה מחבר האתר, עיכבו את המישלוח, דרשו הוכחת תשלום וקבלות, והתווכחו על ערך המוצר למטרות מכס.
ועוד פעם, זה לא קורה הרבה אבל קורה בהחלט,
אם בא לך להיות נחמד, תסדר איזה שהיא הנחה לחברי האתר, תקבל בכך הרבה יותר ביזנס מבמכירות יבשות.

six 4 life
21-10-10, 17:50
בוקר טוב,
שלום לך.
לי אישית USHOPS הוציאו את הנשמה לאורך שלושה שבועות כדי לשחרר חבילה למרות שהכל שולם והכל סודר כבר בארה"ב. מעבר להכל, בחור בשם משה מסניף חיפה שעמד בקשר מולי סיפר לי מעשיות כגון "המכס רוצה ככה והמכס רוצה ככה" ולי ידוע שUSHOPS הם עמילי המכס של עצמם אבל הוא היה בשלו. נאלצתי לספק לו אישורי פיי פאל, eBay, מיילים רבים ותיעודים, לרדוף אחריו ואחרי נציג נוסף בטלפון ימים ארוכים, וכל זה כדי להשאר בחוסר וודאות של שבועיים לאחר סיום הבלאגן, עד שלפתע החבילה חיכתה לי בדואר.
בוא נאמר ככה- כמה שקלים אולי חסכתי אבל הטרטורים שעברתי (ושילמתי יופי של כסף בארה"ב כדי לא לעבור) לא היו שווים את זה במקרה הזה.
לתשומת ליבך.

Ushops
25-10-10, 14:03
הי,

six 4 life, קודם כל תודה על הביקורת . מקרים כאלו הינם חריגים מאוד, יחד עם זאת, נתחקר את הנושא ונפעל בכדי להשתפר! תמיד יש מקום לשיפור!

tsagi, לגבי הנחה ספציפית לחברי הפורום, אני מרים את הכפפה ונייצר עבורכם קופון שיקנה לכם הנחה על השילוח לישראל.

עד אז, מי שמעוניין לרכוש מוצרים בארה"ב ומעוניין לקבל הנחה שירשם באתר USHOPS ויעביר מייל לכתובת [email protected] עם הפרטים האישיים ומס' לקוח USHOPS ומה המוצר המיובא (אם יש חשבונית, אז יש לצרף). יש לציין שהגעת מפורום גיפולוג.

תינתן הנחה בשילוח בשיעור של 5%-10% בהתאם לגודל החבילה ודרך השילוח (ים/אויר)

נשמח לתת מענה לכל שאלה ולסייע בכל דבר.

צוות USHOPS
www.ushops.co.il (http://www.ushops.co.il)

-->