PDA

צפייה בגרסה מלאה : רוצה להודות באופן אישי לגנב שגאל אותנו אתמול מהסופר-לנסר 94

ניר ל
22-10-10, 10:54
מי אמר שיש רק גנבים רעים בארץ ?

אותו צדיק, כפרה עליו, שהשאיל ללא רשות את הגרוטאה של אחותי, ראוי עוד בחייו לזכות במושב כבוד בגן העדן של העולם התחתון !

דבר ראשון- אחי, הנבלה שלך !, אל תטרח להחזיר אותה, למרות שאינה מבוטחת, קח מה שאתה צריך ושרוף את השאר. אל תשרוף - זה נזק סביבתי, אמנם קטן יותר מהשארתה על הכביש, אבל עדיין נזק - מכור אותה לברזל ופנק את עצמך.

דבר אחד קטן לי אליך - מתוך כל הזבל שהיה בפנים, יש כמה מסמכים וחומר של העבודה שלה (מורה ללקויי שמיעה) שנבקש לקבל בחזרה. תוכל לקבל בתמורה את רשיונות הרכב + העברת בעלות עליי ! אם זה גדול עליך, או שאינך חבר פורום - עזוב, לא נורא, היא תסתדר.

נ.ב. - אם מישהו מוצא נבלת מיצובישי באיזור נס-ציונה, אבקש לדווח לי בה"פ, לא נראה לי פשוט שאפשר להתרחק איתה מדי, אז אין צורך להרחיב את איזור החיפושים...

טלסקופ
23-10-10, 09:08
מי אמר שיש רק גנבים רעים בארץ ?

אותו צדיק, כפרה עליו, שהשאיל ללא רשות את הגרוטאה של אחותי, ראוי עוד בחייו לזכות במושב כבוד בגן העדן של העולם התחתון !

דבר ראשון- אחי, הנבלה שלך !, אל תטרח להחזיר אותה, למרות שאינה מבוטחת, קח מה שאתה צריך ושרוף את השאר. אל תשרוף - זה נזק סביבתי, אמנם קטן יותר מהשארתה על הכביש, אבל עדיין נזק - מכור אותה לברזל ופנק את עצמך.

דבר אחד קטן לי אליך - מתוך כל הזבל שהיה בפנים, יש כמה מסמכים וחומר של העבודה שלה (מורה ללקויי שמיעה) שנבקש לקבל בחזרה. תוכל לקבל בתמורה את רשיונות הרכב + העברת בעלות עליי ! אם זה גדול עליך, או שאינך חבר פורם - עזוב, לא נורא, היא תסתדר.

נ.ב. - אם מישהו מוצא נבלת מיצובישי באיזור נס-ציונה, אבקש לדווח לי בה"פ, לא נראה לי פשוט שאפשר להתרחק איתה מדי, אז אין צורך להרחיב את איזור החיפושים...

גדול...
שבת צחוק על הבוקר

אייל67
23-10-10, 10:56
+1 :D

אייל

ניר ל
23-10-10, 11:36
עכשיו תסבירו לי ברצינות,
למה שמישהו ירצה לגנוב רכב ישן, דפוק חיצונית מכל כוון אפשרי , מנוע עם 400 אלף ק"מ, גיר שגוסס כבר שלוש שנים, מצב פנים מזוויע. אוטו במצב קטסטרופה שעולה על גרר כל שבוע ורק העצלנות הכרונית של בעליו מונעת ממנו למצוא אחר ?

מה, זה גנב ערס שמצאה חן בעיניו הפרווה של הרטריוור שהצטברה לגובה 10 ס"מ ? זה ריח הלוואי ? או שאולי גונבים היום רכב שלם בשביל 1/4 מיכל דלק או ווינקר שנשאר שלם ?

סחטיין עליו שהצליח להניע בכלל, אני עם המפתח לא מצליח...

RAMURAI
23-10-10, 11:46
באיך שאתה מתאר את מצב הרכב יש אפשרות שהוא נחשד כנטוש.

אבל, להסכים להעביר בעלות אם הגנב ועוד על חשבונך???!!! זה עוד לא שמעתי.:mrgreen:

גיא
24-10-10, 10:16
מצבך טוב ידידי

מכר ערבי מכפר נידח כלשהו סיפר לי פעם איך ניגנבה ממנו באישון לילה מהחניה ליד הבית באותו כפר נידח פיאט אונו 45 שתי דלתות חבוטה / חלודה / מושמדת עם מנוע סדוק ...
האוטו היה אוכל יותר מים מדלק ושימש בקושי לנסיעות פנים כפריות ... ( כל הכפר חצי ק"מ באורך .. )

האוטו ניגנב ( כמובן ללא ביטוח ) ונימצא אחרי שבוע בג'נין.

יש כניראה כאלו שגונבים בשביל האנדרנלין ... :)

מידבר
24-10-10, 10:46
נראה לי ששוק המשומשות מתעורר והפעם בכיוון יפניות זקנות...
גם מאחותי גנבו לפני כחודש סופר לנסר מיושנת, גם מודל 94,
וגם אני שאלתי את עצמי "למה ?"
לאחר יומיים המשטרה הצליחה לאתר אותה באיזה כפר בשלבי פרוק.
נגררה חזרה והסתבר שעלות השלמת החלקים שפורקו גבוהה יותר ממה שנשאר...
לכן לא היה טעם לבצע ניתוח החיאה
והגנבים, שאלוהים ירחם על נשמתם התועה

מאיר רוטברג
24-10-10, 10:46
פשוט ענק

ohadw50
24-10-10, 11:17
בטח ילדים ,

לחבר טוב שלי גנבו פעם סובארו גאסטי 85 , מראשון לציון
המשטרה מצא אותה אחרי 3 שבועות זרוקה ברמת גן ללא דלק ,

חוץ מהרמקולים והמערכת לא לקחו כלום ,
פשוט נסעו עד שנגמר הדלק .

ניר ל
24-10-10, 11:28
אני בכלל חושד בבן הזוג שלה שבטח שילם למישהו ונתן לו עותק של המפתח,

טוב, אלך לפורום פרייבטים ואחפש לה רכב אחר, הפעם כזה שגם נוסע.

MR BIG
24-10-10, 11:35
בעיניי ,
לא "מצחיק" ולא "שבת צחוק " ולא "ענק" כמו שכתבו לפניי...
דין פרוטה כדין מאה.
אולי זה מקרה בהחלט קיצוני (לרעת הרכב כמובן...)
אבל לאור השירשורים האחרונים כאן בנושא פשע וגניבות, אל תתנחמו בהלצה הזו.
גניבה היא גניבה!
הטמטום של המערכת והמדינה נשאר זהה גם כאן, רק שלמזלו של האזרח זה פחות כואב .
לי באופן אישי מאד מפריע עצם החוצפה, לא הכסף....
כשפרצו לי לג'יפ וגנבו ציוד באלפיים שקל לא כל כך בכיתי על הכסף אלא על ההשפלה הזו שמישהו נכנס לחלקת אלוהים שלך ללא רשות ועשה שם כרצונו.
העיקרון!

בכלל, ניר, אני מכיר אותך רק מכאן ואתה עושה רושם של איש רציני.
(גם ראיתי לפני מספר שנים את הסיקס האפור שלך וממש התלהבתי...)
אבל בשבוע - שבועיים האחרונים , מהתגובות שלך כאן עושה רושם שאתה משלים עם כל כאוס הגניבות שפוקד אותנו .
אני אגזים ואומר שלעיתים מכתיבתך משתמע כאילו אתה נותן לזה לגיטימציה בתירוצים והסברים שונים ומשונים.

גניבה היא גניבה!
עוגמת הנפש נשארה , גם כאן במקרה של אחותך עקב ציוד חשוב שנעלם יחד עם הרכב.
אני באופן אישי לא עושה מזה צחוק....

אייל.

Saar
24-10-10, 12:12
עם כל הצער על המצב,
עדיין, תיאור מצחיק :rolleyes:

סער

ניר ל
24-10-10, 12:50
אחלק את התשובה לשניים -

א. אני לא משלים עם המציאות הזאת, אני מכיר בה, יש הבדל. זה אומר שעברתי את שלב המרמור והתסכול ואני לא מוצא טעם לטחון שוב ושוב את העובדות הידועות על פשיטת הרגל של המדינה ורשויותיה. אני מבין שצריך ללמוד להסתדר בלי מוסדות ורשויות המדינה וזה נכון לכל תחום.
מצד שני ברור לי חוסר ההגיון, לא ברור לי למה מכת המדינה הזו לא מעוררת הד תקשורתי שיאלץ את נבחרי הציבור לפעול - אולי כי זו אחת מני הרבה מכות לא פחות חמורות שיש כאן.

ב. מצחיק או לא, כמה שזה הזוי - גניבת הרכב הזה תחסוך הרבה כסף ועגמת נפש לבעלים שלו לשעבר ובחיי ששמחתי כשהתבשרתי עליה, פחות שמחתי כשביקשו להשאיל ממני את הפאג'רו לבינתיים.

ח.שמואל
24-10-10, 13:55
שבוע טוב.
צודק מי שאומר "דין פרוטה כדין מאה" גניבה היא גניבה היא גניבה.
אתמול הוא התאמן על גרוטאה ומחר הוא ינסה רכב אחר וכו' וכו'.

העניין הוא שניר צודק!
לפעמים אתה יכול, בהשקעה של חצי שעה, לתקן או לסדר משהו בבית או ברכב, עוברת שנה ואתה לא עושה את זה. יש פה היבט פסיכולוגי והוא:
אם אני מתקן את זה עכשיו, זאת אומרת ששנה סבלתי סתם! הרי זה השקעה של כמה דקות. לכן אני משאיר את המצב כמות שהוא, כדי לא להודות שאני אידיוט שסבל שנה או חמש בגלל עצלות של חצי שעה... ובלי לשים לב אני ננהיה אידיוט גדול יותר.
אגב, הרבה עסקים כושלים ממשיכים לצבור הפסדים מהסיבה הזאת.
"מה עם כל הכסף והזמן שהשקעתי עד עכשיו" והוא ממשיך להפסיד... זה נובע מאותו שורש.
ולעניינינו, כ"כ הרבה השקעתי באוטו, עכשיו אמכור אותו? ואחרי התיקון הבא, הוא אומר אותו הדבר.
בהצלחה עם הקניה הבאה.

השמשוני יחיעם
24-10-10, 15:47
ניר,,
נגמר לי הדלק,,,,שלך בפרטי את פירטי כרטיס האשראי שלך,,,,

דרור הראל
24-10-10, 16:04
גם בבית ספר לגנבים יש תלמידים עם קשיים,פשוט הלאנסר נפלה על גנב שנכשל בבחינות סיום.

וזה המקום להיזכר במערכון של שייקה אופיר ולהתגעגע,פעם גנב היה גנב לא כמו היום חלטורה.

דרור הראל

ניר-מגיע שבוע הבא,ארגן את 5-ולעסק

ניר ל
25-10-10, 09:44
המסמכים נמצאו זרוקים לצד כביש 6 דרום (ק.גת) , מסתבר שבדואים לא גונבים רק סופות...

נדב42
25-10-10, 10:24
המסמכים נמצאו זרוקים לצד כביש 6 דרום (ק.גת) , מסתבר שבדואים לא גונבים רק סופות...

וגם מסתבר שהם קוראים בג'יפולוג ... :confused:

דרור הראל
25-10-10, 14:14

עכשיו תחכה לחשבון שיגיע מכביש 6 ואז אתה באמת תצטער שגנבו לאחותך את הרכב,הגנבים של כביש 6 הרבה יותר מסוכנים מהגנבים שנוסעים בכביש 6.

דרור הראל

איתמר_DRZ
25-10-10, 18:15
האמת שאם הרכב ירד מכביש 6 בקרית גת כנראה שהגנבים לא בדואים אלא מאיזור חברון(או שלשם הלך הרכב בכל מקרה)

עידו לוריה
25-10-10, 19:13
אחלק את התשובה לשניים -
ב. מצחיק או לא, כמה שזה הזוי - גניבת הרכב הזה תחסוך הרבה כסף ועגמת נפש לבעלים שלו לשעבר ובחיי ששמחתי כשהתבשרתי עליה, פחות שמחתי כשביקשו להשאיל ממני את הפאג'רו לבינתיים.

ניר נראה לי שהגנבה זה רק התרוץ לשים את היד על הפאג'רו:)
עידו

yes1952
26-10-10, 18:53
גנבי הרכב -קוריוז מהשטח

בעברי עסקתי מעט בנושא גנבות הרכב-
איזה לפנות בוקר אחד במארב ובצפיה למרצדס גנוב שידענו שהוא אמור להגיע -ראיתי אורות והיה ברור שזה המוביל-הברוך עלה על הדוקרנים נתפס וסיפר שרכב המילוט נתקע אז הוא גנב רכב שידע שלא תהיה לו בעיה להתניע בשתי שניות-החזרנו את הרכב לבעליו באותו הבוקר(גם את המרצדס הגנובה אך זה סיפור לחורף-הנ"ל הודה לנו -סטודנט שרק קנה את הרכב והיה לו רק צג ג',
גנבים הם גנבים והדרך היחידה להרתיע אותם זה לשפוט אותם לפי דיני השריעה הנהוגים בערב הסעודית
יוסי

-->