PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניה של פלדת כלים

י_שלום
22-10-10, 14:41
הי

"למשחקים" שלי בכרסומת אני זקוק לפלדת כלים בכמויות קטנות ומידות קטנות

ספקים גדולים כמו "סקופ" לא מתעסקים בכמויות כאלה .

מי שמכיר היכן ניתן לקנות , אודה

תודה

יורם

אמנון
25-10-10, 00:04
היי יורם,

הייתי מנסה לחפש באחת החברות המופיעות כאן:
http://www.metalworldindex.com/category.asp?CategoryID=10

או אפילו לשאול את סקופ מהיכן הם ממליצים לרכוש כמויות קטנות (יש שם אנשי מכירות חביבים ופחות חביבים, צריך ליפול טוב).

מקווה שעזרתי במשהו.

מעבר לכך, נשמח אם תשתף אותנו ב"משחקים שלך" עם הכרסומת... יש לכך קהל, בטח כאן.

tomerz
25-10-10, 08:03
תנסה אצל חמדני שלמה בחולון 03-5500370 ותגיד לו שזלצר שלח אותך :p

kd2
25-10-10, 15:32
תריץ חיפוש באתר "סכינים למבינים" (http://www.knife.co.il/), ישנם כמה מקומות שמוכנים למכור כמויות קטנות של מתכות "מיוחדות".

י_שלום
27-10-10, 11:52
תודה על התגובות

הייתי אצל סגלוביץ בת"א, ניראה שהוא יהווה פיתרון נחמד

לגבי לשתף.. אשמח.. יש כמה פרוייקטים על הפרק

בי ותודה

יורם

isro
02-01-11, 23:49
רק שאלה מכיוון שאני לא כזה מבין גדול בבנייה מה זאת אומרת פלדת כלים?

אמנון
07-01-11, 17:29
פלדת כלים היא משפחה של פלדות פחמן וסגסוגת שמתאימות במיוחד לבניית כלים: סכינים, מקבים, דרנים, איזמלים, פטישים, מפתחות, מברגים, בוקסות, ביטים ועוד ועוד. משפחת פלדות הכלים מתאימה לכך במיוחד בגלל תכונות הקושי הגבוה שלה (בין 50 ל-60 HRC בדר"כ), יכולת לשאת הלמים ועומס מתמשך, לשמור על קצה חומר חד (קריטי לסכינים) ולשמור על כל התכונות האלו גם בטמפרטורות גבוהות במיוחד.
בדר"כ, עיבוד המתכות נעשה במצב O (משמעות - Annealed), ולאחר מכן טיפול טרמי לקושי גבוה.
ישנן מספר תתי משפחות שסימונם באות אנגלית, W, S, T H ועוד.
לכל משפחה "המתחות" לאופי כלי אחר. למשל משפחת S מתאימה לכלים שעומדים בהלמים מכניים (איזמלים, מקבים וכו').

לקריאה נוספת, חפש Tool Steel.

אמנון.

mixael
12-01-11, 00:24
לפני שאתה רוכש, תשווה את מחירי חומרי הגלם שמוכנים לתת לך, עם מחירי מוצרים מקבילים אשר בנויים מאותם סוגי הפלדה.

במילים אחרות - אולי עדיף לך ללכת להום סנטר ולקנות סכין מטבח איכותית ומברג דפיקה (למשל), להעלות אותם על הכרסומת ולבצע בהם את זממך.

.

-->