PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכשירי תנועה

gilinash
25-10-10, 07:17
רציתי לקבל את חוות דעתכם לגבי "מכשירי תנועה" אני חושב לקנות דודג' ראם ושמעתי שלא כדי לי לקנות את הרכב רק בגלל החברה המיבאת....
כול מיני עניינים של אחריות, חוסר מקצועיות, וחוסר אמינות כלפי הלקוח.
אשמח לתגובתכם המלומדת

נדב42
25-10-10, 07:37
כולם אוהבים לקטר על היבואנים, ובצדק - אף אחד מהם הוא לא טלית שכולה תכלת ...
מהנסיון שלי, לפחות במותג סוזוקי, ויחסית לאחרים, הם בסדר גמור ...

(וכל מי שמכנה אותם "מכשילי תנועה" כאן בפורום בגלל מחירי החלפים, מוזמן לנסות לקנות חלקים מקוריים עבור ניסן, טויוטה ומיצובישי ...)

כל האמור הוא לגבי מותג סוזוקי, אם כי סביר להניח שזה תופס גם לשאר המותגים שהם מייצגים ...

asafk
25-10-10, 08:42
אני לא מסכים.
בסופו של יום נקודת המגע שלך מול היבואן היא המוסך הקבוע שלך. אם הוא בסדר (אם אתה רוצה המלצה על מוסך של מכשירי תנועה שהוא ממש, אבל ממש בסדר - תקבל) לא יהיו לך בעיות.
היבואן לא ערוך לטפל באופן אישי בכל לקוח, אלא במקרים חריגים, ואת זה הם דווקא עושים בסדר.

אסף.

klam
25-10-10, 08:59
מהניסיון שלי הם בסדר גמור, ויש יותר ממוסך אחד שמתגלה כאמין, מקצועי וטוב.

יריב קלר ברוך
25-10-10, 09:05
המוסך מורשה מספר אחד בארץ לרכבים של מכשירי תנועה זה מוסך נשר בתל אביב עם כמות המלצות גדול מאוד של חברים בפורום הזה ואחרים .
מנסיון אישי בדוק

GodsFather
25-10-10, 12:43
המוסכים, בהתאם להמלצות.

היבואן - יש שם סנדלרים, לא מעט. אין הגיון בראש, הרבה פרימיטיביות, המוכרנים אהבלים ברובם. אבל בסופו של יום, אתה חותם איתם על עיסקה די פשוטה וברורה של קניית רכב, עם תאריכים ברורים, מה שכל צד צריך לספק (כסף בתמורה לרכב עם רמת איבזור ותוספות) וכד'.

בזאת זה מסתכם ובזה הם עושים את העבודה טוב מאד, כולל שיפוי במידה ונעשה עוול.

מחסן החלפים המרכזי, המדיניות שעומדת מאחוריו, שאר החברות-בנות של התאגיד וכל השאר, זה סיפור לפעם אחרת.

im_ri
26-10-10, 00:39
טיפלתי עד כה במוסך אחד - מרכזי פ"ת.
מוסך לא מקצועי - 28 ימים ללא הרכב.
מתנערים מפיצויים, ימרחו אותך וינסו לתקן בכל מיני דרכים חלקים שלפי כתב האחריות יש להחליף.
הייתי נותן להם ציון מאוד נמוך באיתור ותפעול תקלות.
לגבי ג'ימני - מאוד לא מקצועיים , כל פעם שאני שם מתפלאים שנכנסתי איתו לשטח ועיקמתי את האוזניים.

אני מאוד לא מרוצה, שבאמת הייתי צריך אותם, מעבר לטיפול התקופתי, הם לא היו שם בשבילי, לפחות לא איך שאני הייתי מצפה מחברה שקניתי ממנה רכב עם אחריות.

zerez
26-10-10, 03:15
היו לי שני סוזוקי בלנו וג'ימני וגם עכשיו יש לי ג'ימני, טיפלתי ואני עדיין מטפל במוסכים מורשים בסך הכל לא היו בעיות מיוחדות,
פעמיים הייתי במחסן החלקים שלהם לקנות חלק והם לא שונים מיבואנים אחרים, השירות במחסן ממש לא מלהיב אבל בסדר, הם עונים בטלפון ונותנים מחיר והמחירים שלהם לא ממש זולים אבל לא שונים מיבואנים אחרים.

לא הייתי פוסל קניה של רכב בגללם.

GodsFather
26-10-10, 05:02
כנראה שעם הזמן צוברים את הנסיון באיך להתנהל איתם.:sad:

אם עניין הראם/משאיות אכן ינוהל על ידי דור נטע, הבן של... אז יש מצב שיהיה שיפור מהותי בשירות ובמקצועיות.
יצא לי לפגוש ולשוחח איתו כמה פעמים כשעבדתי שם, בסה"כ הוא לא מהאסכולה הישנה שמנהלת את האירגון הזה (מישהו אמר חברת חשמל/בזק?) והוא לא איזה מעכר/קומבינטור עם ריח רע. וזה מבלי להיות חבר שלו.

paul1
27-10-10, 16:03
מי שנתן לך את ההמלצה ידע על מה הוא מדבר.
מנסיון של 5 שנים עם סוזוקי מצאתי שהמוסכים המורשים שלהם פרימיטיביים ולא יודעים לטפל או לפתור תקלות (וזה כולל את המוסך המרכזי).
שמן בלמים הם מחליפים רק בכוסית, מי קירור מחליפים חלקית, לא סגורים איזה שמן שמים בדיפרנציאל, חלקם משתמשים בשעוני לחץ לבדיקת המזגן (?) וכו.
ולגבי החברה: במקרה שלי התנערו מאחריות לתקלה שקרתה בטענות שיקריות ושמעתי שגם אחרים "לא ליקקו דבש".
אם אתה חושב לקנות מהם רכב חדש-תחשוב שנית.

איתמר_DRZ
27-10-10, 20:00
אם אתה שוקל קנייה של ראם כנראה שאחת מהאפשרויות שלך זה הF350 אז רק שתדע שגם הם(דלק מוטורס) לא בדיוק טלית שכולה תכלת(אני בעל מאזדה BT-50, אבל המוסכים אותם מוסכים) אין למוסכים שום מושג שזה נוגע לסרנים\דיפרנציאל וכו' והמחירים גבוהים(בערך 3,000 ש"ח לטיפול 15K), ברגע שהגעתי ל100K ק"מ התחלתי לטפל לבד.

eyalzo
28-10-10, 09:08
אין שום דבר מיוחד לטוב או לרע במכשירי תנועה. הממוצע כמו אצל כולם. כבר שנה לא מצליחים לסדר לי שהשלט-רחוק יפתח את הגרנד-ויטרה הדנדשה. אבל לפחות מנסים. כמו שאמרתי, פשוט ממוצע.
ורמת המוסכים? כולם אותו הדבר. רוצה עוד דוגמה לאוסף? חבר עם איסוזו בדיוק נפרד מחמשת אלפים במוסך היבואן. הוא נתקע בלי יכולת להתניע, ואז טענו שהלכו המצברים. זה לא עזר, אז בביקור נוסף גם החליפו אלטרנטור וסטרטר. והכל רק שנתיים אחרי שעשו לו את אותו התרגיל בדיוק. עם שפע של הסברים "מלומדים" למה שנתיים זה נורמלי, למה מצבר חלש או חזק דופק את כל המערכת ועוד שקרים/רשלנות/עצלנות. את החלקים "הדפוקים" כמובן השאירו אצלם. אני בטוח שאצל חשמלאי רכב הגון היו משפצים רק מה שצריך וזה היה נסגר בכמה מאות שקלים. גג.

eli8ball
28-10-10, 09:47
לא סתם קוראים להם מכשילי תנועה

השירות במחסן - שווה ערך לטיול במדים במפקדת החיזבאללה.
המחירים שלהם הם גנבה - לפחות בסוזוקי הגנבה היא בקטנה בשאר לא יכול להגיד
ההתנהלות שלהם היא סוג של מאפייה חוקית - כמו כל המדינה שלנו

בקיצור - זה לא האידיאלי - אבל זה לא גרוע יותר\טוב יותר מכל השאר

GodsFather
28-10-10, 09:52
בכיף על השרשור הוצאת גזים, אבל נראה לי שמיצינו.

אולי בעתיד נעשה תחרות "הסיפור ההזוי ביותר", אבל עד אז - תם הטקס.

-->