PDA

צפייה בגרסה מלאה : מד דלק השתגע

boaziko
15-10-04, 02:38
סמוראי 88.
מד הדלק התחיל לזייף בצורה ביזארית - אני ממלא מיכל מלא ומד הדלק מגיע רק עד לאמצע.
עד עכשיו מד הדלק לא עבד ביחס ישר - מהירות ירידת מחוג שעון הדלק בחציו העליון היתה מהירה מבחצי התחתון [הבנתי שזה תקין..(או שמא לא..?)] אבל עכשיו המחוג בכלל לא מגיע לחצי העליון...
:?: whats going on :?:

המהנדס
15-10-04, 16:53
בועז מה קורה?

המד אצלי גם לא לינארי (אותה תופעה) אבל מגיע עד הסוף למעלה.
צריך לפרק את היונית (זה בא יחד עם המצוף אם אני לא טועה) ולראות מה הבעיה .

אה זו יכולה להיות גם בעיה חשמלית בשביל זה צריך לפרק את החוט במיכל ולתת מתח/אדמה (צריך להסתכל בספר אני לא סגור אם החוט של הנגד משתנה הוא עם + או -) לראות אם המחוג מגיע עד הסוף.

boaziko
18-10-04, 02:10
טוב.. בעיה תמוהה פתרון תמוה - זה הסתדר מעצמו... :shock: המחוג חזר לעלות.

המהנדס
18-10-04, 02:18
כנראה נתקע....והשתחרר...

סוזי המשתוללת
18-10-04, 09:25
המצוף והנגד המשתנה הם יחידה אחת שנכנסת למיכל בחלק העליון שלו עם 5 ברגים
מפרקים מוציאים החוצה בזהירות פותחים את קופסת המתכת ושם תיראו קפיץ קטן שלוחץ על הנגד המשתנה - הוא התעייף ולא מצמיד את הזחלן לנגד
תכניסו ספייסר דק בין השייבה לקפיץ וכך תייצרו עוד לחץ - אצלי זה כבר עובד 7 שנים :lol:

אלון_ק
18-10-04, 10:42
רק אל תשכחו לסגור את חמשת הברגים של המצוף והנגד לפני הכנסת מיכל הדלק חזרה למקום. זה יוצר מין בעיה כזו, שכשאתה עומד בתחנת דלק וממלא דלק המיכל לעולם לא מתמלא - לא משנה כמה ליטרים אתה דוחף בו.

נכון סוז? :twisted: :twisted: :lol:

boaziko
18-10-04, 13:15
בלי קשר לבעיה במצוף או בנגד - האם כדאי לנקות את מיכל הדלק (פנימית כמובן)כטיפול יזום? ואם כן - איך?

סוזי המשתוללת
19-10-04, 01:32
באותו שבוע סוי "אכלה "1:3 :P

סוזי המשתוללת
19-10-04, 01:34
כדי להגיע למצוף עליך להוריד את המיכל ממילא אז כשהוא בחוץ תנקה אותו עם מיים ותדאג לפני כן לרוקן אותו (בנסיעה - אין דרך אחרת)כדי שיהיה לך קל לפרק
אל תשכח להביא דלק כדי למלא אח"כ

-->