PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרהההה בבקשה אני רוצה ליקנות ג'פ.אני מאיזור הדרום.

matanvip
16-10-04, 12:09
שלום
קוראים לי מתן אני מבאר שבע.אכשי אני חשבתי אמון ורוצה ליקנות ג'פ מודל 82 עד 89 ככה הדגמים הישנים הגדולים 6 איקס משהו כזה ככה אמרו לי.אני צרייך אתא העזרה שלכם בבקשה אם מישהו מיתכון לימכור או מכיר מישהו או מקום מסויים שיכולים לעזור לי בבקשה תיתנו לי פרטים כל דבר.זה ממש יעזור לי ליכנס לחוויה.מה יכולה להיות ההשקעה ומועדונים וסדנאות שמוכרים ועוזרים ומה בעיקר מתאים לי אני בן 19 וחצי.עקרונית אני חשבתי לעשות החלפה עם פיאט אונו שיש לי.למי שיש הצעות המלצתו כל דבר בבקשה שישתף אותי.תודה רבההה רבההה.....????

אביעד_הלאלי
16-10-04, 18:07
מה קורה מתן?
קודם כל אני מציע לך לסרוק פה את הפורום, תראה שיש המון שאלות דומות לשאלתך. ותקבל קצת מידע מה זה בכלל ג'יפ.

הג'יפ שאליו אתה מתכוון הינו CJ או סיקס כפי שהוא ידוע בשמו ברבים...

דבר שני כדאי לך לקרוא את הכתבות בג'יפולוג:

איך לקנות ג'יפ ב-20000 שקל:

http://www.jeepolog.com/j6tech_cheap_jeep.htm

מדריך ג'יפולוג לבדיקת ג'יפ משומש:
http://www.jeepolog.com/j6tech_cjcheck.htm

כתבות אלו יתנו לך בעצם הסבר קטן על הג'יפים בכלל...

לפני שאתה נכנס לעסק עליך להבין מה כרוך באחזקת ג'יפ. כדוגמת דלק, תיקונים, וכו'...
סיקס זוהי מפלצת שדורשת הרבה יחסית (במיוחד דלק, מדובר על צריכה של 1:5 בערך בעיר) ולכן אם אתה נוסע הרבה ומחזיק את האוטו לבד, יתכן ותוכל לשקול אפשרות לקנות סמוראי...

כל הדברים הללו רשומים כאן בפורום תריץ חיפוש ותמצא הכל...

בהצלחה,
אביעד

matanvip
16-10-04, 19:48
אבל אני מיתכון אולי משהו בכיון עד 8 אלף שקל לא שניראה משהו מיוחד מבחוץ.שיראה במצב מכאני טוב.איפה אני יכו ללהשיג משהו כזה??

אביעד_הלאלי
16-10-04, 20:12
תצליח להשיג אולי משהו בסגנון לאדה ניבה, אבל רובן שחוטות אז אם יתמזל מזלך ותמצא אחת במצב טוב , בהצלחה.

אני אישית ממליץ לך לחכות ולחסוך מעט כסף כדי שתוכל לקנות משהו טוב יותר, אם לא לצערי הרב אמליץ לרדת מנושא רכבי השטח בזמן הקרוב עד לפחות שתהיה לך עבודה קבועה ותצליח לאסוף מספיק כסףץ

מקווה שעזרתי, אביעד

אביעד_הלאלי
16-10-04, 20:15
אבל במחיר כזה תוכל להשיג סיקס במצ די רעוע ורק המחיר שלו + ישור קו, יעלה משהו כמו 12000 שקל...
לשיקולך.
ועוד הפעם היעזר בפורום הזה יש המון אנשים עם ניסיון, שקיבלו המלצות בעבר והם מספרים את סיפורם.

זאביק
17-10-04, 10:07
אבל אני מיתכון אולי משהו בכיון עד 8 אלף שקל לא שניראה משהו מיוחד מבחוץ.שיראה במצב מכאני טוב.איפה אני יכו ללהשיג משהו כזה??

ב-8000 ש"ח אתה יכול לקנות גרוטאה.
לא יותר.
גם אם זה ייראה טוב (וסיכוי סביר שלא), המכלולים שלו יהיו במצב רע.
תיאלץ להשקיע המון כסף בתיקונים שבסופו של תהליך יעלו לך המון כסף, ותגיע לתקציב שבו אתה יכול מראש לקנות רכב במצב טוב.

(קיים סיכוי קלוש מאוד מאוד שמה שתיארתי לא יקרה, ותמצא מציאה, אבל יש לך יותר סיכוי לזכות בלוטו)

צר לי שאני הורס לך את החלומות.

dana12
06-02-11, 18:25
אני מציעה שתיכנס לאינסלר יש להם כמה אפשרויות

ספרדי
06-02-11, 21:05
שווה לך לבדוק סמוראי יש סיכוי טוב שתמצא כלי יותר שמור מסיקס וגם תחזוקה זולה יותר וזה אחלה גיפ' בשביל להתחיל

-->