PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת גז לדיסקברי (בנזין כמובן) עלויות והמלצות

elitkh
31-10-10, 18:58
האם מישהו שהתקין מערכת להנעה בגז בדיסקברי יכול לתת לי המלצה לגבי מתקין? מה העלויות?
האם בכלל מומלץ להתקין ברכב הזה מערכת גז?

שחר-סופה
31-10-10, 19:05
מר ערן המסוקס (חבר הפורום) עובד בזה - מתקין מערכות גז לרכבים בב"ש , (מותקן גם בסיקס
שלו) , צור איתו קשר . עזרה , נסיון וידע , יש לו כנראה מלרובנו כאן .

שחר.

GodsFather
31-10-10, 19:35
אם ערן יוכל לכתוב כאן, זה יעזור לכולנו.

disckobi
31-10-10, 23:24
אהלן,
הרכב שלי היה אב טיפוס לצורכי אישור התקנת מערכות גז מעל ל 3000 סמ"ק.
כשהמערכות הגיעו לארץ, ניתן היה להתקין רק על רכבים עד 1600, אחר כך 2500 סמ"ק - 3000 ואחרי הרכב שלי ללא הגבלה, בתנאי שיהיה ממיר קטליטים, הזרקה.

את המערכת התקנתי באפריל 2004, המערכת תוצרת LOVATO, הותקנה בסובארו הרצליה.

עלות - כל שקל שווה, לפי חישוב גס אני נוסע כמעט 1:11, יותר חסכוני מהפוקוס שיש לי (1:10.5).

נסעתי עם המערכת מעל ל 100,000 ק"מ ב 6.5 שנים.

ממליץ בחום.
כל יום שעובר אתה מפסיד כסף.

החיסרון היחיד - הלך 1/2 בגאז', אבל גם לזה יש פתרונות.

בהצלחה

elitkh
01-11-10, 00:47
אני לפני קניית רכב. ראיתי מספר רכבים ללא מערכת גז וראיתי שנייפ שמותקנת בהם מערכת גז. רובם נבלות שחוטות.
אשמח לדעת אם ישנה התקנה שמאפשרת שמירה על המושבים האחוריים.
ראיתי רכב עם מערכת של BRC-מישהו מכיר?

disckobi
02-11-10, 00:30
אני לפני קניית רכב. ראיתי מספר רכבים ללא מערכת גז וראיתי שנייפ שמותקנת בהם מערכת גז. רובם נבלות שחוטות.
אשמח לדעת אם ישנה התקנה שמאפשרת שמירה על המושבים האחוריים.
ראיתי רכב עם מערכת של BRC-מישהו מכיר?

א. תמשיך לחפש יש נבלות לא שחוטות.
ב. יש פתרונות לשמור על הכסאות האחוריים בעלויות נמוכות.
ג. אצלי המערכת הוכיחה עצמה ללא תקלות תוצרת LOVATO, יש קשר ישיר לאיכות ההתקנה, אתה מוזמן להתרשם ממערכת עם 100K ק"מ, ראיתי התקנות שהם בזיון/רשלנות פושעת וסכנה לציבור, כל מיני פטנטים בלתי מקצועיים שמתפרקים.

ד. גילוי נאות - הרכב שלי לא שחוט והוא למכירה.

050-7707272 קובי.

ערן המסוקס
02-11-10, 20:33
טוב, עכשיו ראיתי את ההודעה.

עם אלי כבר דיברתי בהודעות פרטיות, וכמובן באישורו אשים אותם גם מעל דפי הפורום בשביל אחרים.

בכל מקרה, אם יש שאלה כלשהי אני כאן.

אגב, התחלתי לצלם התקנות, של רכבים שונים, מצד המנוע ומצד המיכל.

elitkh
02-11-10, 22:17
ערן-אתה מוזמן לפרסם את ההתכתבות.
כמו כן אשמח לדעת איך ניתן להתקין מערכת גז ולשמור על המושבים האחוריים.

ערן המסוקס
02-11-10, 22:30
ציטוט:
פורסם במקור על ידי elitkh
הי ערן

יעצו לי לפנות אליך. אני מעוניין לקנות דיסקברי בנזין 96-98 . זה בא בחשבון רק אם אתקין מערכת גז או אקנה אחד שכבר הותקנה בו המערכת. רציתי לדעת מה אמורות להיות עלויות ההתקנה? האם ההתקנה בעייתית מבחינת האמינות? האם המערכת דורשת אחזקה? האם פוגעת במנוע?
כמו כן-ראיתי רכב עם מערכת BRC -האם המערכת נחשבת טובה?

תודה וסליחה על ההטרדה
אלי

אהלן אלי. אתה לא מטריד כלל, ההיפך, כל שאלה בנושא בכיף וחפשי.

עלות התקנה בדיסקברי עומדת סביב 10-11.5K ש"ח כולל מע"מ ובדיקת טכניון.

אמינות רוב סוגי המערכות טובה סה"כ, וכמובן שיש אחריות מלאה על כל ההתקנה לשנתיים (אצלנו לפחות זה ככה). כמובן, שאמינות המערכת וטיב עבודתה תלויים בצורה קריטית באיכות ההתקנה עצמה.

לגבי האם המערכת פוגעת במנוע, יש מנועים שאין להם בעייה עם גז, ויש מנועים שאכן יפגעו מהעבודה בגז (שסתומים). לכן יש מהנדס חברה, שאליו אנו פונים כדי לקבל אישור להתקנת רכב לפני כל התקנה של רכב שאיננו בטוחים לגביו. אני מדבר על שליחת רישיון הרכב עם קוד המנוע הספציפי, מכיוון שיכולים להיות 2 רכבים זהים, שאחד מתאים לגז, והשני לא!

בנוסף לכך, ברכבים רגישים, יש אפשרות לעשות דברים שישמרו ויאריכו את חיי המנוע, בצורה של משמנת שסתומים ותוספת הזרקת בנזין תחת עומסים (בחלק מהמערכות ובחלק לא. אתה מוזמן לשאול במה כן ובמה לא ומה מומלץ).

מערכת BRC היא מערכת טובה.

---------------------------------------------------------------------

לגבי מערכת גז ומושבים אחוריים, צריך לבדוק ספציפית ברכב. אם יש חלל מתחת לרכב בו אפשר להתקין מיכל רדיאלי חיצוני, מה טוב. אם לא, אז אין ברירה אלא להתקין מיכל בתוך הרכב. יש שלל גדלים של מיכלים ואפשר לשים אותם לרוחב או לאורך, או לשים מיכל רדיאלי בכל מקום כמעט בתוך הרכב.

-->