PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניווט על גבי טרקטורון

talshar
02-11-10, 11:24
לאחר עיון מדוקדק בפורום החלטתי לרכוש את תוכנתTWONAV POCKET על מנת להתקינה ע"ג

GPS PND של מיו במקביל לרכישה של גרסאת ה TABLET להתקנה עבור הגיפ .

כמו כן , התקנה של ה DEMO על גבי ה MIO עברה בהצלחה.

שאלתי היא , האם יש המלצה על מכשיר נייד מוקשח אשר ניתן להתקין ע"ג הטרקטורון ?

כיום אני עובד עם MIO S505 5 אינץ אשר מותקן עליו עמוד ענן

בברכה

טל

raanan
02-11-10, 13:12
מעבר לקשיחות אתה זקוק למכשיר עם יכולת תצוגה בתאורה סביבתית חזקה .
ממליץ לך לפנות לגיא משווק תוכנת TWONAV , הוא הציג לנו (כדרך אגב בהדרכה והדגמה ) מכשירי
PND מוקשחים עם יכולת מסך גבוהה.

זה מה שמופיע באתר (זכור לי שהוא הציג מגוון גדול יותר) :
http://www.twonav.co.il/shop/products-list.asp?CategoryID=37

בהצלחה
רענן

talshar
02-11-10, 15:22
כן שוחחתי איתו אתמול ואני מחכה שיחזור אליי לבצע את הרכישה

אבל העלות כבדה והמסך "רק" 3.5

ולכן אני מחפש עוד רעיונות מנסיון של אנשים

בכל אופן הרבה תודה על כל האינפורמציה שהעלת לאחרונה לפורום

טל

שחר-סופה
02-11-10, 20:22
טל , אני רוכב על DR BIG 800 ועובד איתו גם בשטחים מאד קשים / טיולים של יומיים שלושה.
הרקע/הקדמה באה , כדי לסבר קצת את האוזן מבחינת אמינות/עמידות לזעזועים ומפגעי השטח. המכשיר שאני עובד עימו, הוא מיו P350M עליו מותקנת תוכנת ניווט נוויגייד .מעולם לא היתה לי איתו בעיה/תקלה והוא משרת אותי נאמנה .
אצלי באופנוע ,פירקתי את פיירינג המיכל ,הורדתי מיכל דלק והעברתי כבל טעינה מקורי עם יציאת USB לכידון.על הכידון מיקמתי את התושבת (עריסה) למכשיר והוא זז ימינה ושמאלה עם תנועת הכידון .את שקע המצית לטעינה ,מיקמתי סמוך למצבר.
נכון ,המסך לא גדול ואפשר לשכוח מפינוקים שהיו לי בג'יפ עם טבלט מוקשח ומסך 10.4 אינץ',
אבל ככה זה כשאנו על כלים כאלה , אם אנחנו לא רוצים לסרבל ...בסה"כ , אם אני מצליח לרכב
בעמידה רוב הזמן בשטח , לתת הצצה מהירה למפה ולהמשיך בנסיעה לא כל כך איטית , אז אין כל
סיבה שבטרקטורון זה לא יהייה אפילו נח יותר .הרי את המסלול ,אנחנו בונים/מתכננים על הPC
בבית ורק מעבירים אותו ל PDA .שינוי במסלול ? פותחים מפת סמ"ש . בהקשר זה אני רוצה להגיד
שמחשב ניווט/GPS הם לא תחליפים למפה .אגב , המכשיר לא כזה יקר ...
צירפתי כמה תמונות להנאתך ,בתמונה עם הסימון הוורוד תוכל לראות איך זה יושב .מקווה שעזרתי/תרמתי משהו , שיהייה בהצלחה .

שחר .

-->