PDA

צפייה בגרסה מלאה : הוצאת שיחים מקו ביוב.

הירשפלד יובל
06-11-10, 19:26
בבית צמוד קרקע חדרו שיחים לקו ביוב של אחד מחדרי השירותים.אורך הקו 1-2 מטר 4 צול.
ברגע שזיהיתי את הבעיה ריססתי את הקו מכיוון המנול בסולר וכנראה הרגתי את השיח. הבעיה היא להוציא את השיח המת בלי לפגוע בצינור. ניסיתי שטלבנדים,משוריות שהוציאו לי חלקי שיח , אבל הקו סתום עדיין בשאריות השיח.
למישהו יש רעיון איך מוציאים אותו?

טלטולי
06-11-10, 19:51
יש חומר בשוק שמגיע בתור אבקה וזה כל היעוד שלו בחיים מחר אני אברר את השם ויחזור אליך.
יש עוד אפשרות להעביר בעמצעות סטלבנד חבל בריא וליקשור בקצה תלת שן [או מקלטרת איך שתיקרא לזה בגדול כלי בעל שלוש שיניים להפיכת האדמה] ליקשור חזזזק! ולימשוך בהצלחה..

הירשפלד יובל
06-11-10, 20:06
יש עוד אפשרות להעביר בעמצעות סטלבנד חבל בריא וליקשור בקצה תלת שן [או מקלטרת איך שתיקרא לזה בגדול כלי בעל שלוש שיניים להפיכת האדמה] ליקשור חזזזק! ולימשוך בהצלחה..

חשבתי על האפשרות הזו אבל אני נזהר מזה שהשיח למרות שאני מניח שהוא מת יהיה יותר חזק מצינור הפלסטי וישבור אותו במהלך הפעולה למרות שהוא כבר נפרץ כנראה בנקודה כל שהיא ע"י השיח. מחפש אם קיים חומר " שיאכל " אותו בלי לפגוע בצינור.

טלטולי
06-11-10, 20:48
מחפש אם קיים חומר " שיאכל " אותו בלי לפגוע בצינור.[/quote]
יש מחר אני ירשום את שמו

dingo1st
06-11-10, 21:27
אני מכיר כלי של אניסטלטורים שניראה כמעיין מקדח כוס ספירלי בקטרים מסויימים שזה היעוד שלו...
הוא פשוט חותך אותם בתוך הצינור מרסק אותם ומושך אותם החוצה....

הירשפלד יובל
06-11-10, 21:47
אני מכיר כלי של אניסטלטורים שניראה כמעיין מקדח כוס ספירלי בקטרים מסויימים שזה היעוד שלו...
אם מחפשים כלי כזה , איך הוא נקרא?

-->