PDA

צפייה בגרסה מלאה : שוטר עצר אותי בכביש - דחוף

ItayWitzer
10-11-10, 17:23
היי,

היום שוטר עצר אותי, מצא כמה מנורות שלא עבדו כשורה, לקח לי את הרישיון ונתן לי כמה ימים לסדר את הדברים.

אני אמור לבוא עם האוטו לתחנת המשטרה כדי שהם יאשרו את התיקונים ואז אקבל את הרישיון בחזרה. בתכלס, הוא צודק וסתם מחוסר זמן לא סידרתי את זה.

הם הולכים לבדוק רק מה שנרשם, או שיתחילו לחפש בציציות?

אבישי מ
10-11-10, 17:39
בפעם הראשונה שהורידו אותי מהכביש עם הרכב של העבודה יצא שוטר אמר להדליק אורות והלך למרות שהיה רשום גם צמיגים ולמרות שהחלפתי הוא אפילו לא בדק.
ובפעם השניה תתפלא הוא אפילו לא יצא מהמשרד הלכתי אליו לקרוא לו והוא שאל אותי אם סידרתי אמרתי לו שכן והוא החזיר לי את הרשיון.
אז אני לא מאמין שהם יחפרו לך יותר ממה שהם חפרו כשהם עצרו אותך.

4x-hir דודי
10-11-10, 17:55
תבוא שלוש דקות לפני הזמן האחרון שרשום בזימון אפילו לחתום כמו שצריך תיהיה טירדה בישבילו
אני פעם חכיתי מחוץ לבית דגון רבע שעה בחוץ עד שיהיה שלוש דקות לפני שהוא מסיים הבנאדם היה רק לחוץ שאני יעוף לו מהעיינים אפילו לא יצא לבדוק

RAMURAI
10-11-10, 21:34
כמו שאמרו קודמיי, את "העבודה" הם כבר עשו(להוריד אותך מהכביש) עכשיו אתה לא מעניין אותם בהרבה.

היה לחבר את אותו הסיפור כמו שלך, דומה. אפילו לא יצאו אליו, חתמו לו בכניסה בלי להתעניין אם הוא סידר או לא והחזירו לו את הרישיונות. אבל. מכיוון שאתה לא יודע מי זה השוטר/בוחן עד כמה הוא קפדן היתי מציע לך לסדר את כל מה שהוא רשם לך בדוח. בהצלחה.

זרקו
10-11-10, 22:16
כמו שאמרו קודמיי, את "העבודה" הם כבר עשו(להוריד אותך מהכביש) עכשיו אתה לא מעניין אותם בהרבה.

היה לחבר את אותו הסיפור כמו שלך, דומה. אפילו לא יצאו אליו, חתמו לו בכניסה בלי להתעניין אם הוא סידר או לא והחזירו לו את הרישיונות. אבל. מכיוון שאתה לא יודע מי זה השוטר/בוחן עד כמה הוא קפדן היתי מציע לך לסדר את כל מה שהוא רשם לך בדוח. בהצלחה.

אין לי מידע- רק רציתי להגיד שהיה אחלה טיול ויש מלא סרטים שלך.
בהצלחה!

GodsFather
11-11-10, 04:03
לסדר את התקלות, תסדר - זה לא קשור לשוטרים או להורדות. אתה צריך לנסוע עם רכב תקין ולו בשביל שלא יקרה לך מקרה דומה.

לגבי ההתייצבות, אמרו לפניי וגם לי יש את אותו נסיון.

בפעם הבאה, תלמד גם לא לעבור בצומת שבה נעצרת.

ItayWitzer
16-11-10, 19:41
עבר בהצלחה!

ואני גם יותר שמח ממצב האוטו

ofiredri
17-11-10, 19:19
עבר בהצלחה!

ואני גם יותר שמח ממצב האוטו
נו, סוף סוף סיפור יפה על משהו טוב שיוצא מהשוטרים. שמחתי לשמוע שגם אתה מרוצה מהתוצאה הסופית.

דרור ברלי
17-11-10, 19:29
נו, סוף סוף סיפור יפה על משהו טוב שיוצא מהשוטרים. שמחתי לשמוע שגם אתה מרוצה מהתוצאה הסופית.

איזה דבר טוב בדיוק יוצא משוטרים?.... חבורה נאלחת של עובדי מדינה מיותרים.

זו הורדה "קטנה" מהכביש. את העבודה - הורדה מהכביש ודו"ח של 250 שקל, הבוחן/שוטר כבר עשה. אתה חושב שאכפת לו אם תיקנת את הרכב או לא?

הייתי מעריך את השוטר/בוחן הרבה יותר אם דווקא היה מזיז את התחת מהמשרד שלו בתחנה ויוצא החוצה לבדוק את הרכב ולוודא שהליקויים אכן תוקנו.

ItayWitzer
18-11-10, 09:35
זו הורדה "קטנה" מהכביש. את העבודה - הורדה מהכביש ודו"ח של 250 שקל, הבוחן/שוטר כבר עשה. אתה חושב שאכפת לו אם תיקנת את הרכב או לא?

הייתי מעריך את השוטר/בוחן הרבה יותר אם דווקא היה מזיז את התחת מהמשרד שלו בתחנה ויוצא החוצה לבדוק את הרכב ולוודא שהליקויים אכן תוקנו.

לא אמרתי שקיבלתי דו"ח.
והוא אכן יצא לבדוק את הליקויים.

דרור הראל
18-11-10, 12:27
לא אמרתי שקיבלתי דו"ח.
והוא אכן יצא לבדוק את הליקויים.

יצא צדיק,דאג לבטיחות הרכב לא התעצל ולא רשם דו"ח.

ברלי,אני מצטער במקרה הזה תצטרך לאכול את הכובע,שאני אארגן לך משהו אכיל מפה?

דרור הראל

-->