PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה להיילקס קדמי

mtntz
13-11-10, 21:37
מדובר בהיילקס 95, אני מעוניין להתקין נעילה קדמית. ההתלבטות היא בין לוקרייט לנעילה מקורית של היילקס.

יש למישהו המלצות?

תודה!

ד ו ר ו ן
14-11-10, 00:27
לעשות חיפוש באתר- או יותר נכון, חיפוש ממוקד בפורום טויוטה.
יש שם דיון ארוך על נעילה קדמית, כולל ההתלבטות בין אוטומטית לנשלטת.

mtntz
14-11-10, 10:09
לעשות חיפוש באתר- או יותר נכון, חיפוש ממוקד בפורום טויוטה.
יש שם דיון ארוך על נעילה קדמית, כולל ההתלבטות בין אוטומטית לנשלטת.

נעילה אוטומטית קדמית מכבידה מאוד על ההיגוי ואינה מומלצת. עדיף כמובן להתקין נעילה נשלטת אך המחיר יגיע לכ- 1000$.

זה משפט היחיד שמצאתי,שווה או חווה דעה...הייתי שמח למשהו יותר מפורט אם למישהו יש ניסיון עם הנעילות הלא נשלטות...

תודה!

tzagi
15-11-10, 03:46
היה לי אוזזי, כמו לוקרייט
עם צמיג 33
זה לא נורא בכלל, כמובן שרק על קרקע רכה, תעלה לכביש עם לוקרים נעולים ותשמע רעשים ובומים שיגרמו לך לחשוב שהסרן נשבר ל2

מסקנה: שחרר לוקרים בעליה לכביש.

mtntz
15-11-10, 19:50
עם צמיג 33
זה לא נורא בכלל, כמובן שרק על קרקע רכה, תעלה לכביש עם לוקרים נעולים ותשמע רעשים ובומים שיגרמו לך לחשוב שהסרן נשבר ל2

בנסיעה על שבילי כורכר למשל,ההיגוי ניהיה קשה בצורה משמעותית?

מה לגבי קביעת העומס בו הנעילה משתחררת? ניתן לכוון את זה?

תודה!

tzagi
15-11-10, 20:45
"משמעותית" זה דבר יחסי,
לי זה לא הפריע והתקשות ההגוי היתה מאד סבילה
הנעילה לא משתחררת בעומס, ה"שחרור" קורה כשאחד מהגלגלים מסתובב יותר מהר מהשני, לדוגמה- הגלגל הימני בסיבוב שמאלה, עיצוב הנעילה מרשה לו "להשתחרר" ולרצ'אט.
עקרונית אין לזה כיוון אבל כמה שהקייס יותר רחב יהיו יותר ריצ'וטים (שבדרך כלל לא צריכים להיות)

dingo1st
15-11-10, 20:51
דבר עם הד"ר טושי אני מאמין שיש לו תשובות והסברים מהמון ניסיון..
0544517924 טושי..
אני מאמין שיש לו כמה יח' על המדף..
ראם

ד ו ר ו ן
19-11-10, 03:30
נעילה אוטומטית קדמית מכבידה מאוד על ההיגוי ואינה מומלצת. עדיף כמובן להתקין נעילה נשלטת אך המחיר יגיע לכ- 1000$.

זה משפט היחיד שמצאתי,שווה או חווה דעה...הייתי שמח למשהו יותר מפורט אם למישהו יש ניסיון עם הנעילות הלא נשלטות...

תודה!
מאיזה שרשור באיזה שנה שלפת את המשפט הזה?
1000$ נעו בטווח של כמעט 60% בשנים האחרונות..
היום המשפט עדיין נכון אם אתה מתקין לבד נעילה חשמלית בסרן קדמי.

יש מדריך לסרני טויוטה באתר, בפורום טויוטה, מומלץ לקרוא.
יש שרשור של נמרוד על התקנת נעילה קדמית חשמלית בו יש גם דיון על נעילה אוטומטית בהיילקס ויש את חנן-ג'יפולוג ואת יוני5 שנוסעים עם אוטומטית הרבה זמן ויכולים לחוות דיעה.

אם יש לך יכולת, אני חושב שהתקנת נעילה חשמלית בסרן הקדמי היא הפתרון הכי נכון ברכב הזה.
אתה משתמש במכלולים מקוריים של טויוטה, עם התאמה,איכות ואמינות מוכחת, נהנה מהיתרון של נשלטת מקדימה ובמחיר הסופי היא עדיין זולה משמעותית(חצי~) מהמוצר-ARB שהיא אולי האופציה הנשלטת היחידה הנוספת אבל עם מנגנון עדין (דיאפרגמות אויר, קומפרסור) ובעייתי ביחס למקור.

חנן-ג'יפולוג
19-11-10, 06:17
עם צמיג 33

אה?

אין שום בעייה לנסוע עם לוקרים סגורים בכביש וגם אין רעשים נלווים, ויעידו על כך כל בעלי הסופות והYJים שהתקינו נעילה קדמית אוט' ואין להם בכלל לוקרים לשחרר בכביש. כבר יצא לי לגלות כשבוע-שבועיים לאחר הטיול ששכחתי לפתוח לוקרים בסוף טיול ונסעתי מאז בכביש עם לוקרים נעולים בלי לשים לב. התיאור שלך מתאים לנסיעה ב4X4 בכביש, מה שבכל מקרה אסור וגורם לנזקים כבדים למע' ההינע.

לשואל, קשה לתאר כבדות הגה בהתכתבות, אתה מוזמן אליי לסיבוב על ההיילקס שלי, שנעול עם נעילה אוט' קדמית כבר כחמש שנים.

tzagi
19-11-10, 07:14
האמת שזה היה קצת מזמן, ואני באמת לא זוכר אם ה 4X4 היה משולב או לא, אבל את הבומים אני זוכר טוב (עם לוקרים נעולים)
אני לא יכול להעיד על נסיעה בכביש ב2X4 עם לוקרים נעולים, לזיכרוני אף פעם לא נהגתי ככה.

avrhm
21-11-10, 13:25
למכירה ביצה אחורית נעולה כולל מנוע חשמלי שלדעתי פותרת לך את הבעייה תמורת 2500שח

-->