PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעית מידה בצמיגים

sharon1985
14-11-10, 09:09
205.75.15 כביש, ורוצה כבר להחליף לשטח

ברשותי ויטרה עם המידה הנל ברישוי כמובן, ככה קניתי אותה, אני יודע שיש שירשור ארוך ודביק על נושא הרישוי ואף קראתי אותו פעם בשקיקה, וכל מה שאני זוכר ממנו בעירפול זה פסיכולוגיה שמסובכת בעצמה, יש לי אפשרות לשנות ל215?
או שזה מהלך שרחוק יותר מלחכות לצמיגים נחשקים במידה שלי?

sapog
14-11-10, 09:38
במידה שלך (205/75R15) יש צמיג שטח מלא של מקסיס.

sharon1985
14-11-10, 12:00
והיכן זה בארץ?
אני מחדרה.

sapog
14-11-10, 13:09
חפש את הדגם הזה בפנצ'ריות סביבך:
http://www.maxxis.com/CmsPage.aspx?contentpageid=342

sharon1985
14-11-10, 13:16
מה אתה אומר... תודה אבל אין עוד דגמים שמשווקים בארץ במידה הזו?

בדקתי כבר אומנם לא בכולן אבל אני אמשיך במסע החיפושים.

sapog
14-11-10, 13:29
ככול הידוע לי, אין עוד צמיג שטח מלא במידה הזו בארץ.

sharon1985
14-11-10, 14:40
50\50?

tomer wrx
14-11-10, 15:32
היי

אני גם בדקתי בצפון ואין את המידה הזאת בשטח מלא גם לא של מקסיס

כן יש חתך 70 של מקסיס 100% שטח

אך מהם הבעיות עם משרד הרישוי או שאין בעיה בכלל

תודה

GodsFather
15-11-10, 08:16
עזבו עכשיו שיחות על משרדי רישוי, במיוחד אלה שכבר קראו את השרשורים הקודמים בעניין. אם זה אצלכם ברשיון רכב, בזאת זה מסתכם.

לגבי המקסיס, אפשר לבדוק אצל היבואן - דנטייר, שיושב באיזור השרון. בחור מאד נחמד ושירותי. הוא ידע להפנות אתכם לפנצ'ריה שיש לה במלאי את הסט.

http://www.dentire.com/

G-Jimny
15-11-10, 10:50
והיכן זה בארץ?
אני מחדרה.

אני קניתי את הסט הנ"ל. אמנם לא נוסע איתו ביוםיום (סט נוסף) וגם אני מחדרה.
אני קניתי בקבוצת רכישה שהייתה בזמנו...
בחדרה הגעתי למחיר של 480-500 ש"ח לצמיג.

sapog
15-11-10, 10:58
אני קניתי את הסט הנ"ל. אמנם לא נוסע איתו ביוםיום (סט נוסף) וגם אני מחדרה.
אני קניתי בקבוצת רכישה שהייתה בזמנו...
בחדרה הגעתי למחיר של 480-500 ש"ח לצמיג.
לפי דעתי אתה טועה - ככול הזכור לי אתה נועל 205/70R15 ואילו שרון מדבר על 205/75R15.

יחי ההבדל הקטן :)

G-Jimny
15-11-10, 11:00
לפי דעתי אתה טועה - ככול הזכור לי אתה נועל 205/70R15 ואילו שרון מדבר על 205/75R15.

יחי ההבדל הקטן :)

יש מצב שאתה צודק...
אני אבדוק את הנושא כשארד בצהריים...

יונתןמצפה
15-11-10, 11:22
ע

לגבי המקסיס, אפשר לבדוק אצל היבואן - דנטייר, שיושב באיזור השרון. בחור מאד נחמד ושירותי. הוא ידע להפנות אתכם לפנצ'ריה שיש לה במלאי את הסט.

http://www.dentire.com/

אמיר, משהו אחד חשוב ששמתי לב אליו ניתן לראות בתמונות המצורפות. בצמיג המדובר (אמנם AT) ניתן לראות שבמידה של 215 75 15 יש בדופן 3PLY. זה משהו מיוחד עבור צמיגים במידה הזו גם בצמיג שטח מלא.
מה דעתכם? שווה לשקול את זה בתור הצמיג הבא שיחליף את השטח מלא שהיה לי עד עכשיו? (הנקוק)

GodsFather
15-11-10, 11:47
יונתן, אין תחליף לצמיג שטח מלא כשמדובר בנסיעה בשטח. אם אתה נוסע בעיקר בכביש וממעט נסיעות בשטח, אז שווה לשקול מעבר לAT.
דופן חסונה תשמור על הצמיג מפנצ'רים לאורך זמן, אני מניח שאת זה כבר הבנת.

sharon1985
15-11-10, 12:49
G יכול להיות שהיום יש לך שנורקל?

סנדק אין לי מושג איך עוד לקרוא לך אבל תודה רבה על ההכוונה.

אז אני מבין שזו בעצם האפשרות היחידה שקיימת..
טוב כנראה שאאלץ לקרוא שוב את הסיפור המעניין והטלנובלי בכיכובו של השחקן המצליח יוסף נעים, אולי אני פספסתי משהו פעם קודמת.. נתחדד...

תודה.

GodsFather
15-11-10, 13:04
שרון (אני מניח),

קודם כל - אמיר, נעים מאד. אם אכן קראת בפורום, כנראה פספסת אותי וזה אומר שאני לא עושה מספיק רעש :)

לעניין הצמיגים, בוא ואנסה לחסוך לך חיפוש נוסף. מה אתה מחפש ? לעלות במידה כי אתה רוצה צמיג שטח מלא או פשוט למצוא המלצה לצמיג שטח מלא במידה 205/75 ?

אם לעלות במידה - רד מהחיפוש בפורום, לא תמצא פרטים על איך לעשות את זה. אני אומר מילה אחת - מעכר ובזאת תם הדיון.

אם המלצה על צמיג - היחיד שיש בישראל, נכון להיום, במידה 205/75 מיובא על ידי מקסיס. תבדוק באתר שלהם ואו תרים להם טלפון.

אם אתה רוצה 50/50, פה כבר יש מגוון רחב יותר, מהנקוק, דרך מקסיס ועוד ועוד.

sharon1985
15-11-10, 13:49
שרון (אני מניח),

קודם כל - אמיר, נעים מאד. אם אכן קראת בפורום, כנראה פספסת אותי וזה אומר שאני לא עושה מספיק רעש :)

נכון שרון, גם לי נעים מאוד. לא פספסתי אותך בכלל, יש כאן קבוצת אנשים מסוימת שאני ממש מחכה לראות הודעות שלהם כשאני קורא כאן ואתה בהחלט אחד מהם. אז.. שוב נעים מאוד :)

לעניין הצמיגים, בוא ואנסה לחסוך לך חיפוש נוסף. מה אתה מחפש ? לעלות במידה כי אתה רוצה צמיג שטח מלא או פשוט למצוא המלצה לצמיג שטח מלא במידה 205/75 ?

אם לעלות במידה - רד מהחיפוש בפורום, לא תמצא פרטים על איך לעשות את זה. אני אומר מילה אחת - מעכר ובזאת תם הדיון.

כן כפי שתארתי לעצמי.

אם המלצה על צמיג - היחיד שיש בישראל, נכון להיום, במידה 205/75 מיובא על ידי מקסיס. תבדוק באתר שלהם ואו תרים להם טלפון.

אם אתה רוצה 50/50, פה כבר יש מגוון רחב יותר, מהנקוק, דרך מקסיס ועוד ועוד.

הצמיג נראה אנמי משום מה או שזה כך רק בתמונות?
זה נראה כאילו יהיה לו קשה בבוץ...
בכל אופן אני מתחיל בעיניין... נראה לי שבאמת אתפשר על 50\50, למרות שבטבע, יש לי נטייה להסחף. יש המלצה ל50\50?
אני גם מסתכל עכשיו באתר של מקסיס... נקרא קצת חומר ונחזור בנושא חדש,
מקווה לאחר שאשתדרג.
יום טוב.

יונתןמצפה
15-11-10, 14:13
יונתן, אין תחליף לצמיג שטח מלא כשמדובר בנסיעה בשטח. אם אתה נוסע בעיקר בכביש וממעט נסיעות בשטח, אז שווה לשקול מעבר לAT.
דופן חסונה תשמור על הצמיג מפנצ'רים לאורך זמן, אני מניח שאת זה כבר הבנת.

אמיר, אני מניח שאתה מכיר אותי מספיק כדי לדעת כמה שטח עושה הסמוראי שלי...
לגבי תחליף האמן לי שאני יודע. אבל תמיד טוב לפתוח את הראש לאופציות נוספות וחדשות.
עד כמה שידעתי עד היום , הצמיג AT היחיד שהגיע עם 3PLY בדופן היה ה- BF ובמחיר גבוה לכל הדעות.
אגב, ההנקוק הוא רק 2PLY בדופן. גם השטח מלא... ומסתבר שגם המקסיס 753 BRAVO במידה 215, וגם הבגשוט והביגהורן בחלק מהמידות. סתם להשכלה כללית...
האם הצמיג הנ"ל יכול להוות אופציה נוספת ל- BF? לא יודע. אולי מישהו כאן מכיר את הצמיג ויכול לתת חוות דעת ומחיר של הדגם הזה?
(אין צורך לפתוח שוב את הדיון לגבי MT או AT, מבחינתי בכל אופן ההבדל ידוע ומוכר)

GodsFather
15-11-10, 14:27
בוא נשאל אחרת - אתה חושב שתשנה את אורח החיים שלך בשנים הקרובות (שנה עד שלוש) בשביל שהעוד PLY הזה יעשה את ההבדל ? וכמובן, אנחנו לא יודעים כמה ההפרש במחיר.

יונתןמצפה
15-11-10, 14:44
בוא נשאל אחרת - אתה חושב שתשנה את אורח החיים שלך בשנים הקרובות (שנה עד שלוש)

עכשיו אתה מתחיל להישמע כמו הפסיכולוג שאין לי. בוא נשאיר את השאלות החודרניות והפרטיות האלו מחוץ לדיון. ;)
וברצינות, אני רק העליתי נתון מעניין ששמתי לב אליו. אם זה טוב או לא לגבי? כנראה שלא. אבל זה משהו ששווה בדיקה גם אם לא לי אז אולי לאחרים.

אלון_ק
15-11-10, 15:59
אם זכרוני איננו מטעני, PLY מציין כמות שכבות בדופן, לא עובי דופן. הווה אומר, לא נתון שמעניין אותנו...

נושאים טכניים הקשורים בצמיגים מוטב לבדוק מול מי שבאמת מבין בצמיגים - עופר פרוזה, לדוגמא.

GodsFather
15-11-10, 16:04
יותר שכבות = יותר חסון ופחות גמיש, לא ?

לגבי עופר, לא ידעתי ואם יש לך דרך להביא אותו לשרשור הזה, מה טוב.

אלון_ק
15-11-10, 16:19
יותר שכבות באותו עובי דופן = יותר טוב לנו, זה אני די בטוח שנכון - אבל מי אמר שזה אותו עובי דופן? אולי דווקא זה עם 2 PLY הוא בעל הדופן העבה? אני אישית לא יודע.
לגבי גמישות זה עניין גם של כיוון, הצמיג גמיש בכיוון אחד הרבה יותר מהאחר. זה גם קשור לכך שהוא רדיאלי. עם זאת הוספת שכבות פוגעת בגמישות בהגדרה(אז כן, אתה צודק). כמה גמישות בצמיג בכיוון זה או אחר זה נחוץ זו כבר שאלה למישהו שמבין מהחיים שלו, נגיד עופר.

G-Jimny
15-11-10, 17:38
G יכול להיות שהיום יש לך שנורקל?

סנדק אין לי מושג איך עוד לקרוא לך אבל תודה רבה על ההכוונה.

אז אני מבין שזו בעצם האפשרות היחידה שקיימת..
טוב כנראה שאאלץ לקרוא שוב את הסיפור המעניין והטלנובלי בכיכובו של השחקן המצליח יוסף נעים, אולי אני פספסתי משהו פעם קודמת.. נתחדד...

תודה.

שנורקל היה לי מלידה ;)
ולג'ימני שלי אין שנורקל...

G

-->