PDA

צפייה בגרסה מלאה : סטרטר חורק\נטחן בקצה

ddl
14-11-10, 11:38
שלום רב. יש לי בעיה מוזרה בסטרטר:
בכל פעם שמניעים, הסטרטר בסוף ההנעה משמיע רעש כזה- קחחחחחח של טחינה של הגלגלי השיניים [הגלגל תנופה והבנדיקס]. צריך לציין שהסטרטר משתלב נקי ויפה, הבעיה היא רק בסיום כשהוא נסוג. עוד צריך לציין שכשהאוטו חם, על פי רוב, אם אני מספיק זהיר, אני נותן רק נגיעה קטנה של כשבריר שנייה עם הסטרטר, והגיפ מניע יפה ללא טחינה של הסטרטר. המליצו לי להחליף סטרטר, עשיתי את זה [570 שח, איזה טעות, לא ידעתי שאפשר להחליף רק את הבנדיקס ב80 שח!], כשהורדתי את הסטרטר ראיתי שהקצה החיצוני של השיניים של הבנדיקס [מספר מילימטרים בלבד לאורך] אכולות- טחונות לגמרי, מעבר למספר מילימטרים פנימה, הם בסדר. השיניים של הזר שעל הגלגל תנופה הוחלפו לפני כ 8 חודשים אז מצבם יחסית בסדר. קראתי שישנם דגמי CJ שבהם צריך מתאם בין הסטרטר לתושבת שלו, ספייסינג של כ 10 ממ כדי להרחיק את הסטרטר, מצב זה קיים במידה והגלגל תנופה הוא של סופה. בדקתי [לפי השרשורים פה] איזה גלגל תנופה מותקן אצלי: האם של סיקס או סופה, נמצא שזה גלגל תנופה של סיקס, אם כך, לא צריך מתאם- ספייסינג. אז איך אני נפתר מהצרה הזאת שהבנדיקס והזר שעל הגלגל תנופה נתחנים, כאמור רק הקצה של הבנדיקס, האם שימס דק, בעובי של מספר מילימטרים בין הסטרטר לתושבת שלו יעזרו? תודה על כל עזרה.

אבישי מ
15-11-10, 00:50
הייתה לי בעיה דומה אבל קצת יותר קיצונית משלך אצלי הבנדיקס היה נשחק בכמה מילימרים הקרובים שלו אחרי לא יותר מעשר התנעות.
אז אחרי יותר מארבעה סרטרים שהחלפתי ועוד איזה שבע בנדיקסים הוחלט להחליף זר שיניים ושזה לא עזר אז פחית חדשה שיושבת בין ההאוזינג למנוע וגם שזה לא עזר החלפתי את ההאוזינג עצמו ויש לי שקט כבר תקופה ארוכה אחרי שפירקתי אותו והנחתי אותו על משטח ישר ראיתי שהוא התעוות.
אם אתה שומע רעש כאילו אתה מנסה לחתוך עם דיסק רק נשמע בהילוך איטי אז חבל על הבנדיקסים שתחליף תתחיל עם להחליף פחית ותקווה שיסתדר (הרבה אנשים הציעו לי בזמנו ללכת ישר לזה) אם לא הולך תחליף ההאוזינג בתנאי שכל השיניים בזר שלך שלמות

-->