PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש גיפ קטן לשטח ולכביש

dobi12
14-11-10, 19:33
אני רוצה לקנות רכב שישמש לי ולמשפחתי גם ביום יום בנסיעת עירוניות ובין עירוניות וגם לסופ"ש בשטח.
אני בתהליכי גישוש, שומע המלצות מפה ומשם....ארצה להיעזר בכם.
תודה

am501
14-11-10, 19:42
תלוי גם במספר הנפשות ומה גילם?
ההמלצה הראשונה היא ג'ימני
הויטרה היא גם לא רעה בכלל ויש אפשרות לצמד דלתות נוסף

דרור ברלי
14-11-10, 22:38
מכיוון שהוזכרה המילה "משפחה", אפשר למחוק את האפשרות "ג'ימני"....

eysham
14-11-10, 22:51
אם כבר אז למה לא האמר (H2 דווקא יכול להתאים למשפחה) או JK רוביקון... רק ארוך כי יש משפחה.
אם לא אז סמוראי 88. גם ארוך. כי יש משפחה.
ואם אתה לא מחפש שטח אתגרי ממש אז אולי פורשה קייאן או אולי .... (ארוך) או.... :confused:

בקיצור, מה שאני מנסה להגיד, זה שאתה צריך לתת יותר נתונים אם אתה מצפה שמישהו יוכל לעזור לך.
זה שיש משפחה זה מצויין... אבל מה כל השאר?

תתחיל בתקציב, מה חשוב לך כמו צריכת דלק נמוכה/סוג מנוע/גיר ועוד.
אה.. ועוד דבר. מה זה משפחה? כמה סבתות מתכננות להגיע לטיולים? והכלב?

תקרא קצת בפורום, תראה שהרבה יעזרו לך רק אם תשאל את השאלות הנכונות.

איל

am501
14-11-10, 23:14
מכיוון שהוזכרה המילה "משפחה", אפשר למחוק את האפשרות "ג'ימני"....

לא משפחה עם תינוק שצריך עגלה,אבל בגילאים אחרים אפשר להסתדר יופי

דרור ברלי
15-11-10, 00:09
לא משפחה עם תינוק שצריך עגלה,אבל בגילאים אחרים אפשר להסתדר יופי

יש לך ילדים?...

גם אני "הסתדרתי" פעם מצויין עם תינוקת בת יומה במיני מיינור. פשוט זה מה שהיה באותו רגע. בכל מקרה, יותר טוב מאוטובוס.
אבל משפחה זה לא רק תינוקות ועגלות.
תינוק יושב בסלקל?
ילד קטן יושב בכסא בטיחות? הורים חדשים מופתעים לגלות שסלקלים/כסאות בטיחות תופסים יותר נפח ומרחב מנוסע מבוגר!
ילד גדול יותר יושב בבוסטר? כנ"ל. ברוב המקרים.

ילדים זה עגלות (עד גיל שנתיים וקצת לפחות) זה תיקים, זה צעצועים, וכל זה תופס מקום. ובג'ימני אין עודף מקום, וכמובן שכמעט ואין בגז'. עגלה בג'ימני זה אומר גגון, או לחילופין - חצי מושב אחורי מקופל עם עגלה מקופלת שמטיילת בתוך תא הנוסעים.

כדי להכניס ילדים בנוחות למושב האחורי צריך עוד דלתות. נכון, אפשר להסתדר בלי, אבל נוח זה לא.
כשאין ברירה אחרת, משפחה עם ילד אחד תסתדר עם ג'ימני. אבל זה יהיה רק מתוך הכרח ולא מבחירה.

הג'יפ הכי קטן שעולה בדעתי כמתאים לשנע משפחה ביומיום זה טריוס. מכיוון שטריוס זה לא באמת ג'יפ (ויסלחו לי טלי יקירתי וטרי הנצחית שלה...), אז ויטארה/גרנד ויטארה 5 דלתות או ספורטאז'. כל דבר קטן יותר מזה עם 3 דלתות, לא ממש מתאים.

dobi12
15-11-10, 21:57
התקציב שלי הוא 160-170K... ככה שהרבה מהמכוניות שהזכרתם לא רלוונטיות..
אני רוצה יותר רכב עירוני שאפשר לנסוע איתו גם קצת בדרכים עקלקלות אבל לא התכוונתי לדיונות, סלעים וכדומה. הצורך העיקרי הוא ג'יפון לכביש בשביל המשפחה שמכילה 5 נפשות, אחרי זה מגיע השטח (ושוב לא מדובר על דיונות וכו)
מצטער על הבלבול

sportman
16-11-10, 08:16
התקציב שלי הוא 160-170K... ככה שהרבה מהמכוניות שהזכרתם לא רלוונטיות..
אני רוצה יותר רכב עירוני שאפשר לנסוע איתו גם קצת בדרכים עקלקלות אבל לא התכוונתי לדיונות, סלעים וכדומה. הצורך העיקרי הוא ג'יפון לכביש בשביל המשפחה שמכילה 5 נפשות, אחרי זה מגיע השטח (ושוב לא מדובר על דיונות וכו)
מצטער על הבלבול

בתקציב כזה הייתי הולך לכוון יונדאי סנטה-פה 2007-2008
רכב גדול מפנק,יודע גם לקחת אותך בשטח.............גם אני הופתעתי
כך בחשבון צריכת דלק - קמ 1-8

klam
16-11-10, 20:02
טוסון יענה על צרכיך, ועם גרנד ויטארה החדש תוכל גם להנות קצת בשטח רך.

klam
16-11-10, 20:11
ואיך שכחתי, כמובן, את הסובארו פורסטר - לא גדול ולא מגושם, ויתן לך את התמורה הטובה ביותר למחיר + הנאה מובטחת גם בכביש וגם בשבילים.
חן

nadavon56
16-11-10, 22:44
ביום שני השבוע קיה העיפה לאויר את הספורטאג החדשה שלה... זה סדר הגודל של המחירים ולפי כל הביקורות אומרים שהיא חתיכת הצלחה.

-->