PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת מיסבים בפיניון

savyon
17-12-02, 10:14
בוקר טוב,
יש לי חופש במיסבים של הפיניון (בבקאקס הקדמי :) ) השתעשעתי עם הרעיון של להחליף לבד אבל הבנתי שזאת עבודה מסובכת של כיוון, שצריך כלים יעודיים (כמו חולץ ופרס להחזרה), ובכל הכנסה והוצאה של הפיניון כדי להוסיף \ להוריד שימסים אני "דופק" את המיסב החדש.
מברור שעשיתי הבנתי שיש מוסכים שעושים את הכיוון עם מיסבים שהקוטר הפנימי שלהם חרוט כך שהכיוון קל יותר, וכשהכל מכוון הם מוצאים את המיסבים החרוטים ושמים את המיסבים החדשים....
מאחר ואין לי מיסבים חרוטים, ובהנחה שמה שכתבתי נכון הכי טוב בשבילי זה לכוון עם מיסב חדש ובסוף הכיוון להחליף אותו למיסב "עוד יותר חדש"...
מי יכול לשלול, לחזק, ו\או להוסיף מידע בנושא?
תודה והמשך יום מהנה,
סביון

ניר ל
17-12-02, 11:51
כל מה שכתבת נכון
אם האבחנה שלך נכונה ואכן הלכו המייסבים של הפיניון, תוכל להסתפק בהחלפה שלהם עם השימס המקוריים, רוב הסיכויים שלא יהיה צורך בכיוון נוסף.
גם אם תהיה סטייה היא לא תהיה מורגשת או קריטית (בהנחה שהמצב הראשוני היה תקין), היות ומדובר בסרן קדמי עם לוקרים, ממילא הוא לא ירעיש בשיוט ולא יתבלה. הייתי אומר שבכל מקרה מדובר במצב יותר טוב מהנוכחי.
אל תשכח שמייסבים כאלה הם יקרים, אין טעם להרוס מייסבים חדשים בנסיונות כיוון כושלים.

שחר
19-12-02, 02:20
אין שום סיבה לדפוק את המיסב החדש ולא צריך פרס כדי להכניס אותו. ניתן להכניס אותו למקום במכות פטיש ואיזמל עדינות בלי לפגוע בו. בכל מקרה צריך לבצע כיוון וכדי להוציא אותו צריך באמת חולץ.

-->