PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לנתונים מספריים - התקנת נעילת דיפרנציאל לוקרייט

נמרוד
04-05-03, 13:31
אני מתכוון להרכיב הערב את הנעילה בסרן החדש, וזקוק לנתונים המספריים של המרווחים שצריכים להיות בהתקנה. אם למישהו יש את חוברת ההוראות של לוקרייט או איזילוקר לדנה 30, או מכיר קישור לגרסא אלקטרונית של ההוראות, אשמח.

זאביק
04-05-03, 13:43
בערב אני אהיה ליד החוברת . . . . .

נמרוד
04-05-03, 21:20
כבר ערב... שמישהו ירשום את המספרים פה... אני לא יכול להתקדם בלי להתקין את הנעילה. בינתיים כשהמתנתי לזאביק הספקתי להכין steering brace ...חיזוק לתיבת ההגה מהצד הימני של השלדה. יצא יפה!

ניר ל
04-05-03, 21:46
המרווח בין הדרייברים בסוף ההתקנה צריך להיות בין 0.145" לבין 0.17" (+- 4 מ"מ), בזה אני בטוח. תשתמש בהלן 4 מ"מ, אם NO GO -זה מצויין, אם GO תוסיף פילר גייג' ותוודא שאתה לא עובר את הגבול העליון (~4.3 מ"מ).
יש עוד בדיקה שמודדת מרווחים בין הספייסרים לקרוס שאפט, אין סיכוי שאני אזכור מה המידות, ביצעתי אותה פעם אחת מתוך לפחות 10 התקנות, רק אחרי שמצאתי בלאי של הקייס בבדיקה הראשונה - במטרה לבדוק באיזה צד הבלאי גבוה יותר. לדעתי היא מיותרת אם הבדיקה הראשונה אינה גבולית, כיוון שלא ניתן לתקן סטיות מזעריות בטולרנס באמצעות שימסים ולא תחליף קייס בשביל זה.

בבדיקה השלישית אתה מבריג את הקנה עד הסוף, משחרר שלוש נקישות, מכניס מדיד FIRE ומשחרר נקירה ...

נמרוד
05-05-03, 09:07
אה, צדיק בסדום!

תודה ניר.

-->