PDA

צפייה בגרסה מלאה : שובר מחלקה משפטית

UNIX
16-11-10, 00:57
שלום קיבלתי מכתב שאומר שעליי לשלם 196 שקלים בעבור קנס מינואר לעיריית גבעת שמואל יש לציין שלא קיבלתי שום הודעה כזו ולא ידעתי על קיומו הקנס היה מאה שקלים והחברת גבייה של העירייה לוקחים עוד 46 מה זו החוצפה הזו יש מה לעשות נגד זה? מפחידים שם עם הוצאה לפועל וכאלו מה עושים? לשלם זה הכי קל אבל זה עניין של פרינציפ מול העירייה החצופה הזו באותו אופן יכלו לדרוש אלף שקל דמי גבייה

אסף ב
16-11-10, 01:29
בעיה מוכרת... אצלינו במוצקין זה 150 שקל תוספת ,לא 46...

נחכה לראות מה המשפטנים שבינינו יאמרו

GodsFather
16-11-10, 04:26
בוא נתחיל מזה שהפורום אינו במה ליעוץ משפטי. (ככה זרקנו פה דיסקליימר)

לעניין ההוכחות - תתחיל בלבדוק עם המוקד העירוני פרטים בנושא באופן טלפוני, תוך שאתה רושם את שמות הנציגים שאיתם אתה מדבר ושעות השיחה וכד'. אולי התמונה תתבהר ואולי יגלו כי טעו (או שאתה אכן קיבלת דו"ח במקור ושכחת ממנו ? )

אם מזה לא יוצא כלום, אז אתה יכול לכתוב להם מכתב רשמי עם אישור מסירה בכתב (שזה פרט חשוב כדי להוכיח שאכן יצרת אתה קשר עם העיריה) ואף לערער לבימ"ש בעניין ולבקש הוכחה שאכן נשלחו מכתבים למען שבו אתה רשום לפי הת.ז. (כן, גם פה צריך לשים לב, שבמידה ויש פרט לא מעודכן או לא מסונכרן, יכול להיות שהם שלחו מכתב למקום לא נכון)

וכמובן שאתה צריך להוכיח שאכן לא התקבלו שום מכתבים.

אגב...196 - 46 - 100 במקור ? איך הקפיצה בסכומים הזו התרחשה ?

ולסיום, לפעמים עדיף להיות חכם מצודק. אם זה לא משאיר לך כתם בשום גליון ואם אכן קיבלת דו"ח מוצדק והסכום עם הגבייה הוא נמוך בשבילך, שלם אותו וסע לשלום. שעות העבודה שלך והמאמץ שלך בלהימנע מזה יכולים להיות יותר יקרים מ200 השקלים האלה.

מירון רביץ
16-11-10, 08:07
תיגש למחלקת רשות החניה ותבקש מהם כמה דברים:
א. על מה הדוח בכלל ואיפה קיבלת אותו.
ב. שיראו לך תמונות של הדוח (בכל דוח ישנם מספר תמונות).
ג. תבקש לראות היסטורית דוח (שליחת דואר), עם הדואר נשלח ברשום וזאת לפי הכתובת שהיתה מצויינת בזמן שליחת הדואר במשרד הפנים. לידיעתך גם עם אף אחד לא משך את הדואר מבחינה חוקית אתה קיבלת את הדואר.
במידה וכל הדברים ב-א,ב,ג מסודרים ומוצגים כדי לך לשלם את הדוח.

shmil
16-11-10, 09:43
ברוך - אין לי אלא להסכעים עם מירון.

אם שווה לך את ההתעסקות - עשה מה שמירון אמר לך.
אם לא שווה לך ההתעסקות תמורת ה-200 שקלים האלו - שלם.
כנראה שהם צודקים, והיה לך דוח על החלון.

UNIX
16-11-10, 18:46
יש מצב שהיה דוח וכמובן שאשלם אין לי סבלנות לטרטור הדבילי הזה
פשוט מאוד מעצבן אותי שמישהו המציא את השיטה הזו של שוהר או איך שלא וראים להם

ומתעשר על חשבוננו
מישהו בפורום אמר משהו חכם עם ישראל הוא פראייר משלם מה שאומרים לו
כי הוא לא מאוחד

itayhi
16-11-10, 23:55
"שוהר" זה חברה של ******

(שכל אחד ישלים בדמיונו, זה פורום ציבורי ובאמת שבא לי לנבל את הפה עליהם :mad:)

שלם חביבי, שלם.
איתם באמת שלא כדאי לך להיכנס לעימותים ואיחורים למינהם.

-->