PDA

צפייה בגרסה מלאה : סטרטר לסופה

דרור ברלי
19-10-04, 21:43
סטרטר משופץ לסופה עם אחריות לחצי שנה ב-450 ש"ח תמורת הסטרטר התקול. המקום ותיק עם יחס מאוד אדיב.
האם מחיר סביר?

אריאל
19-10-04, 21:55
לא מכיר את תחום המחירים של שיפוץ סטרטר סופה אך אם אתה מפרק ומרכיב לבד אין סיבה ששיפוץ הסטרטר יעלה מעל ל 200 ש"ח. (כמובן להוציא מן הכלל מצב של בנדיקס שרוף וכו)

אריאל.

שחר-סופה
19-10-04, 22:02
אריאל , על פירוק והרכבה אנחנו לא מדברים כלל ובטח שלא משלמים ...

דרור, המחיר סביר לחלוטין 400 ש"ח היה עושה את זה יותר "מתוק" :twisted: .

שחר.

דרור ברלי
19-10-04, 22:48
פירוק והרכבה עלי, זה ברור... הזדמנות לנקות שם קצת וכו'.

הסטרטר שלי סיים את חייו כבר מזמן, ואני רק משכתי אותו עוד כמה חודשים. אתמול הוא כבר לא הניע בכלל, ונאלצתי להניע את הסופה בדחיפה (קשה קשה, רבותי. זה כבד), בימים האחרונים הוא הניע אבל לאט וקשה, מדי פעם גם החליק. פירקתי אותו מהג'יפ וחיברתי אותו למקור זרם - הוא הסתובב תוך השמעת רעשי חיכוך קשים. גלגל השיניים של הבנדיקס איבד כבר חצי מרוחב השן. בקיצור - גמור.

אז קניתי. תמורת הנבלה הסרוחה (מקורי של קרייזלר בן 10 שנים שלא שופץ אף פעם) +450 ש"ח לקחתי את הסטרטר המשופץ והרכבתי אותו. א-מחייה. בריאות.
בחרתי בחשמלייה המסוימת הזו כי חברים בעלי ג'יפים המליצו לי עליה, המקום אכן ותיק והיחס שם היה למופת.
המחיר נראה לי לא זול מההתחלה, אבל הוא נותן אחריות לחצי שנה וממילא לא היה לי זמן מיותר לשרוף בין חשמליות, כי אני משתמש ברכב ביומיום וזקוק לו כשהוא תקין ונוסע. 50 שקל לפה או לשם כבר לא שינו לי. כל הסיפור (פירוק+בדיקת הסטרטר הישן שלי+נסיעה לשני הכיוונים+בדיקת הסטרטר החדש+הרכבה) לקח פחות משלושת רבעי שעה.

שם המקום: "עוגן-סטרט" ברח' וסרמן 7 - צמוד ל"אחים רוט" (כיווני פרונט) וקרוב לדרך סלמה בדרום ת"א. כנראה שלא הכי זול אבל בעל המקום (דורון) חביב מאוד ועושה רושם טוב ומקצועי.

haimmiri
20-10-04, 15:01
דרור מצטער שלא ראיתי קודם

אבל לחברה הבאים סטרטר חדש אצל רועי מיהוד בין 350-400

בוזי
20-10-04, 16:34
כל הסיפור (פירוק+בדיקת הסטרטר הישן שלי+נסיעה לשני הכיוונים+בדיקת הסטרטר החדש+הרכבה) לקח פחות משלושת רבעי שעה.

בוא'נה אתה זריז! :wink:

ניר ל
20-10-04, 16:48
זה מחיר טוב,
אם אתה מגיע ישירות למשפץ זה יוצא קצת יותר זול, אבל חשמלאי ממוצע לוקח כפול.

-->