PDA

צפייה בגרסה מלאה : משפרי המכוניות עונים למשטרה

שיימן
19-11-10, 17:05
תאמינו לי כל הכבוד להם

http://cars.walla.co.il/?w=%2F4705%2F1755475

raanan
19-11-10, 18:25
תאמינו לי כל הכבוד להם

http://cars.walla.co.il/?w=%2F4705%2F1755475

מה הם עונים ? ועל מה הכבוד ?
אז "התבכיינו" וקיבלו כתבה אוהדת.
משפיע ישפיע על מישהו ? - נאדה !

רענן

hadtomer
19-11-10, 19:12
קראתי לעומק ולא כל כך הבנתי מה בדיוק המשפרים עונים. התבכיינו קצת ושלום. אפילו תגובה של משטרת ישראל, שדי נדרשת במצב כזה, לא ראיתי שם. כשעץ נופל ביער ריק, הוא עושה רעש?

shilov
19-11-10, 19:15
שתדעו שהם מחפשים את כל הרכבים ה "משופרים" ולא בהכרח רכבי ספורט, גם ג'יפים...אז קחו בחשבון ותזהרו כי הם לא מוותרים ואצלהם מקבלים הורדה גם על צמיגים שהם 100% שטח. אז קחו בחשבון ותזהרו!

asafk
19-11-10, 23:13
אל תפחיד סתם. אף אחד לא מקבל הורדה מהכביש על צמיגי שטח.
אם אתה יודע על מישהו כזה - בבקשה, שתף (לא שמעתי מהחבר של ההוא שמכיר את הבתדודה של זה שדופק את האחות של ההוא שקיבל הורדה מהכביש, ככה כתבו באינטרנט). הורדה מהכביש על צמיגי שטח, לא על צמיגים שלא מתאימים למידה המקורית או לקוד המהירות / עומס המקורי של הרכב שבמקרה הם גם צמיגי שטח.
אל תמכור לנו אגדות אורבניות מיד חמישית.

אסף.

shilov
20-11-10, 07:38
שלחתי לך הודעה לפרטי

asafk
20-11-10, 19:26
ההודעה הפרטית מאירה עיניים.

לידיעת כל מי שנתקל בשוטר שרוצה להוריד אותו מהכביש על צמיגי שטח - ושימו לב, אני לא מדבר על מידה לא חוקית או על קוד עומס / מהירות לא תואם לנתוני היצרן.
על כל צמיג מודפס סימון DOT ואחריו שורת ספרות, או סימון תקן יפני JIS או סימון שמתחיל באות E ואחריו ספרה קטנה ואחרי זה שורת ספרות - זה תקן אירופי, או כמה יחד. חפשו אותם ודעו איפה הם נמצאים. (אני מחפש אותם כשאני קונה צמיגים, אבל זה רק אני, בעולם של הצמיגים הסיניים שלא שוים פרוטה ומוברחים לארץ למרות שאין להם תקינה)
זה אומר באופן חד משמעי שמותר להשתמש בצמיג הזה על רכב בכביש. הראו את הסימון לשוטר, ושלחו אותו לעשות שיעורי בית, כולל לקחת את כל הפרטים שלו והסבר שהטעות שלו תעלה לו בשעות רבות בבית המשפט.

כאמור, אם אין התאמה לקוד המהירות או העומס, או למידה המאושרת בספרות על פי השוטר, או שהצמיג הוא P למרות שמדובר ברכב מסחרי, שמדובר בצמיג בלוי או שחוק - כל אלו עילות ראויות שיכולות לשמש את השוטר. אסור לו בשום אופן להוריד אתכם מהכביש בשל פרופיל הצמיג.

אסף.

-->