PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה קונים פינים וקפיצים .

איש
24-11-10, 22:16
טוב אני יודע שאני קצת משגע פה את כולם עם האיפה קונים הזה , אבל לא בא לי להתרוצץ ולא למצוא כלום כמו שתמיד קורה לי ....

אז לנושא :

1-איפה קונים פין 20-30 ס"מ אורך מלא קוטור 13-16 מילימטר רצוי פלדה אפשר גם ברזל .

2- איפה ,,, ,,, ,, קפיצים שונים במידות שונות (לא לרכב ) נגיד כמו למיטה מתקפלת או שער חשמלי..

גלעד.

omri_t
24-11-10, 22:20
קפיצי נורדיה- היתה להם חנות בת"א בעבר.
יש הכל מהכל.

לגבי הפינים... עוד מעט אזכר... זכור לי האזור של רח' הגדוד העברי בת"א... לא בטוח....

itay
24-11-10, 22:29
טוב אני יודע שאני קצת משגע פה את כולם עם האיפה קונים הזה , אבל לא בא לי להתרוצץ ולא למצוא כלום כמו שתמיד קורה לי ....

אז לנושא :

1-איפה קונים פין 20-30 ס"מ אורך מלא קוטור 13-16 מילימטר רצוי פלדה אפשר גם ברזל .

2- איפה ,,, ,,, ,, קפיצים שונים במידות שונות (לא לרכב ) נגיד כמו למיטה מתקפלת או שער חשמלי..

גלעד.

יהוד, רחוב אלטלף, יש לך שני מקומות, אחד אחרי התחנת דלק והשני זה פלדום מתכות - היחס שלהם על הפנים אבל לפחות יש להם הכל. שני המקומות נמצאים באותו הרחוב ובקרבה אחד לשני...

איתי

איש
24-11-10, 22:34
תודה .

אני יקפוץ מחר ליהוד ניראה לי יותר קרוב לי מנורדיה ...

איש
24-11-10, 22:35
איתי הם מוכרים גם פינים באורכים קצרים מה 6 מטר ?

itay
25-11-10, 07:57
איתי הם מוכרים גם פינים באורכים קצרים מה 6 מטר ?

דבר ראשון תבקש מוט, לא פין.

בפלדום יש להם יותר פלדות מכל מיני סוגים וסביר להניח שהם לא יספרו אותך כי היחס שלהם חרא.

אם אתה צריך סתם מוט ולא משנה לך הרכבו האטומי וכו, אז מרכז הפלדות באותו הרחוב, יושב ממש על הצומת, כמעט בטוח שהוא מוכר באורכים שאתה צריך (לדעתי מה שאתה צריך מתוייק אצלו תחת "זבל" / "פסולת" וכו'....)

איתי.

יונימוג אדום
25-11-10, 19:27
ישנה חנות של קפיצי נורדיה בתל אביב , ר"ח הרצל 100 .
לדעתי סגור ביום שישי .

אילן

matan elkayam
25-11-10, 21:11
חבר יקר
אתה יכול לגמור שתי ציפורים במכה אחת
באזור העשייה בחולון יש חנות ששמה א.ב מיסבים שמתמחה בכל הפינים מכל הצורות והמידות שאני מכיר
וממש לא רחוק ממנו ישנה חנות שנקראת אורן קפיצים שהוא בית מסחר לקפיצים בשלל סוגים
בהצלחה

-->