PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת מצמד- דחוף בבקשה

savyon
04-05-03, 20:04
טוב,
פרקתי את הקרביים של הג'יפ... המצמד לא במצב חדש (בלשון המעטה).

השאלה היא האם מצמד חדש או משופץ \ מחודש?

למי יש נסיון?
מאחר וחלק מהאנשים ממליצים חדש וחלקם מחודש.

ההפרש במחיר הוא בערך חצי, חדש כ-1200 ומחודש כ-600 .

דעתכם (ואם אפשר מנסיון בלבד) חשובה לי.

ביקשתי תשובה דחופה כדי להספיק להתקין הכל בחזרה ביום רביעי.
תודה סביון

חנן-ג'יפולוג
04-05-03, 21:34
לי יש נסיון טוב עם משופצים/תחליפיים, בג'יפ וגם ברכב הפרטי. בדיסקל שאליהם הבאתי את חלקי המצמד לחידוש , חידשו את דיסקת הלחץ, חרטו את גלגל התנופה, מכרו לי דיסקית חיכוך חליפית חדשה באותו מחיר של מחודשת והכול ב500 ש"ח כולל מע"מ.

נץ לבן
04-05-03, 23:07
לי דווקא יש נסיון רע עם מצמד משופץ בסיקס (המדביק) אבל חשוב ביותר זה הנושא של חריטת גלגל התנופה, גם אם תלך על חדש אל תוותר על ההשחזה כי לפעמים זה ההבדל בין חיים ארוכים למצמד או החלפה חוזרת אחרי מס' חודשים.

ניר ל
04-05-03, 23:10
אין בעיה עם קלאץ' משופץ אם אתה משפץ במקום שמכבד את עצמו.
גם לי ידוע שקלאץ' חדש עולה 500 ש"ח, ב 1200 אתה קונה קלאץ' קרמי, אם אתה מתכוון להחליף גם טס לחץ במחיר הזה, אז זה באמת מיותר. תעשה מה שחנן עשה, אם משהו לא ניתן לשיפוץ יגידו לך במקום.
אגב תבדוק אם טס הלחץ שלך הוא דגם חדש או ישן (הישן בעל שלוש זרועות בלבד), בדגם הישן הלחיצה קשה יותר ואז אולי תעדיף לרכוש חדש.
אם אתה בעניין לחסוך כסף (מוכר בשנה הקרובה את הג'יפ וכו') תוכל לקבל ממני בסכום סמלי קלאץ' תקין ודסקית חדשה מדגם ישן.

savyon
04-05-03, 23:45
ניר,
אני לא בעניין של לחסוך כסף כי אני לא מתכוון למכור את הג'יפ.
כמו שאני רואה את הדברים, נכון להרגע הג'יפ הזה נשאר איתי לנצח, וחוץ מזה (תאמין או לא) אישתי שתחייה לא מרשה למכור, היא מאוהבת ב-Giford (כן יש לג'יפ שלנו שם).

לפי מה שהבנתי, אם כבר, אז כדאי לחרוט גם את טס הלחץ, ד"א הוא מדגם חדש, הרבה זרועות לחיצה.

השאלות שלי הן בגלל ההתלבטות והחוסר ידע לגבי אורך חיים, איכות ואמינות של מחודש\משופץ.

הגלגל תנופה נשלח לחריטה בכל מקרה.

עזרה בבקשה.

תודה סביון

השועל
05-05-03, 00:41
אצלי ברכב ,אני שמתי בזמנו תחליפי/משופץ או איך שתקראו לזה .. אין בעיות ומחזיק לאורך זמן רב ,למעשה עד היום הקלא'ץ תקין ומתפקד כראוי ל3 שנים +..

לגבי הדיסקת לחץ עם הרבה זרועות ,דיסקה זאת נקראת דיסקת שמש בגלל צורתה המזכירה את השמש ,היא הרבה יותר חזקה ,אמינה ועובדת שווה בלחיצתה על המצמד עצמו .

אין כל פסול להשתמש בתחליפי ,הכל תלוי בבעל המקצוע וטיב עבודתו ,לא זוכר את שמו של בעל המקצוע שעשה לי בזמנו ,אך הוא לא איכזב אותי לפחות . (סביר להניח שאם הייתי מתאכזב הייתי זוכר אותו לבטח .

השועל

-->