PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות בקידוח עם מקדח כוס.

איש
26-11-10, 21:58
שלום לכולם .

היום הייתי צריך לקדוח כמה חורים בפרופיל בעובי 10 מילימטר ברזל שחור .
הייתי צריך שני קטרים ולצורך העניין נסעתי לתל אביב לחנות ששמה חיים סגלוביץ בהרצל , באמת אנשים טובים ונחמדים שעזרו לי המון אין תלונות אפילו ממליץ .

רכשתי שם את המקדח והמוביל מקדח קוטר 21 מילימטר תוצרת bluemol עלה לי48 שח, קניתי עוד כמה שטויות ולא היה להם מקדח במידה 16 שרציתי גם .
הם אמרו לי ללכת לחנות ליד לכלי עבודה ממש צמודה אליהם ברחוב פינתי ... קרוב להרצל .
ניגשתי לפי המלצתם לחנות ורכשתי שם את המקדח 16 הקטן יותר מחברת - lenox ,רשום עליו
wood and metal bi metal shater resistant לפי דבריו של המוכר זה מקדח מאוד איכותי עלה לי 60 שח .

כשהגעתי הביתה התחלתי את הקידוחים כמובן בעזרת מקדחת עמוד ושמן חיתוך הקידוח עם המקדח 21 הלך ממש בקלות וחתך כמו חמאה .

אחר כך הייתי צרך לקדוח עם המקדח 16 הקטן יותר אך מעט ארוך יותר , ואז החלו בעיות
המקדח התחיל לרטוט וממש לעשות רעש מחריד , נסיתי במקום אחר ושוב אותו התסמינים .
לאחר מיכן שראיתי את מקום הקידוח ראיתי שניסור של המקדח ממש גלי .

מה אני עושה לא נכון ?

התייש
27-11-10, 13:31
בדקת שהעמוד מפולס ומקובע ומקביל לפרופיל?
בדקת שחיברת נכון וחזק והמקדח לא עושה שמיניות?
איזה ראש יש למקדחה בה אתה משתמש?

איש
27-11-10, 14:34
בדקת שהעמוד מפולס ומקובע ומקביל לפרופיל?
בדקת שחיברת נכון וחזק והמקדח לא עושה שמיניות?
איזה ראש יש למקדחה בה אתה משתמש?

הראש פוטר 16 ידני .
מקביל ? אתה מתכוון אולי למאונך ?
בדקתי העמוד מקובע וקדחתי איתי בעבר הרבה דברים .

המקדח קצת קצר לכוס הזאת אז הוצאיתי אותו קצת החוצה שיבלוט קצת יותר ובדקתי שהוא קודח בעצמו בלי בעיות, ובאמת לא היו בעיות כשהוא היה לבד ואז חיברתי את הכוס ...

יכול להיות בגלל המוביל ?

עידו לוריה
27-11-10, 15:11
לפי ניסיוני ממקדחי כוס התופעה שאתה מתאר זה כוס לא מוברגת עד הסוף במוביל , או מוביל לא מתאים ,או סל"ד לא מתאים (גבוה מדי ).
הכוסות של לנוקס הן באמת מעולות .
עידו

איש
08-12-10, 17:56
תודה עידו צדקת .
לאחר שבררתי קצת ולא הודות לחנויות שממש לא מבינים בנושא , ראיתי שיש בכוסות של לאנוקס מעין טבלת מובילים , כאשר לכל תחום מקדחים יש מוביל שמתאים .
לכוסות של לנקוס צריך מוביל של לנוקס מובילים אחרים לא ממש מתאימים .

עידו לוריה
08-12-10, 20:38
בבקשה .
עידו

-->