PDA

צפייה בגרסה מלאה : סגירת פיברגלס לסמו פתוח?

debilezem
21-10-04, 11:24
יש למישהו מושג אם ניתן להשיג דבר כזה?
אני מעונין בכזה דבר לימות החורף הקרים.
אולי אפשר לבנות משהו?
מפח?

אלון_ק
21-10-04, 23:14
לגבי בניית סגירה מפח, תעשה חיפוש בפורום טויוטה - יש שם הודעה בנושא (של נמרוד, נדמה לי). השורה התחתונה היא שאתה לא תצליח לעשות אותה יפה.

סגירת פיבר ניתן לקנות בקפריסין. זה לא זול. מה יותר מכך, אתה עדיין סגור גם בקיץ - זה לא כמו ברזנט שיורד. בארץ אוטו סגור פיבר=אוטו סגור, לכן זה חייב להיות ברשיון.

נמרוד
22-10-04, 00:15
גם פח, וגם פיבר, יש בעלי מקצוע בארץ שיכולים לעשות את זה. לחברת "ניתוב" מברקן (חפש בדפי זהב) יש באלבום התמונות סגירות שונות לסמוראים, יש לך גם את "המייעל" ואחרים. זול זה בטוח לא יהיה, מדובר על עבודות מיוחדות שאף אחד בארץ לא עושה ביום-יום. קפריסין היא אכן אלטרנטיבה טובה, אבל הייתי לפחות מריץ איזה סקר התכנות בארץ לפני זה.

גיא
22-10-04, 01:17
הייתי מציע לך ללכת לפורום השכן, לבצע חיפוש על זמנים ישנים .. ממש ישנים נגיד 4 שנים אחורה אולי 5 שנים אחורה. אני הייתי בדיוק במקום שלך. ויש שם המון מילים בנושא הזה.

זה יעלה לך בערך 4000-5000 השבלונה ועוד 2000 לכל חתיכה, אפעם לא הצלחתי לאגד יותר מ 2 חבר'ה בשביל לבנות שבלונה יחד ולהוזיל עלויות.

בקפריסין מדובר על משהו כמו 400$. אבל האוניה נהייתה יקרה מאוד מאז האינטיפאדה השניה.

ברזנט חדש יעלה משהו כמו 1500-1800 שקל, משהו חדש, אטום, חלונות שקופים, סקוצ'ים איפה שאתה רוצה, מתפרק לבקיני או לא מתפרק ... בקיצור, אני הייתי הולך למתפרה לברזנט חדש ושוכח מזה.

בסה"כ בשביל ה 5 ימי גשם פה בארץ לא הייתי הורס את הדבר הכי טוב שיש לסמוראי ... תחושת החופש של ה"ג'יפ" ... הפתוח, האבק, הקירבה לטבע וכו' ...

לי היה סמוראי פתוח ואני עד היום מתגעגע אליו... אני אומר את זה מהלב.

סמוראי 92
23-10-04, 14:16
מה עם הרעש??

אמרו לי שלנסוע עם ברזנט זה רועש ודופק ומרעיש .

האם זה נכון ???

האם זה קריטי ???

אלון_ק
23-10-04, 14:26
בפני עצמו זה לא יותר מרעיש מסגירת פח של סמוראי - זה אני יכול לומר לך כבעליו של אחד סגור. זה כנראה מבודד פחות טוב את הרעשים בחוץ, אבל היי - זה סמוראי. גם שלי לא מבודד מי יודע מה.

תסתכל סביבך. יש מאות אנשים ברכבים פתוחים. אפשר להסתדר עם ברזנט כמו גדול. אין שום בעיה. אני מרשה לעצמי לדבר פה מנסיון עם סופות צבאיות פתוחות עם ברזנט - ותאמין לי, המצב של הברזנט שלהם היה גרוע הרבה יותר ממה שלך יהיה.

WildLove
21-08-06, 12:10
אני מעלה נושא נורא ישן שהחל לענין אותי
יש לחברה האלה מקפריסין אתר אינטרנט? הם מוכנים לשלוח לארץ?
כל מידע יועיל
תודה מראש!
אלעד

GodsFather
21-08-06, 13:15
גם אם כן , זה יעלה לך כל כך הרבה וקרוב לוודאי יגיע אחרי שתהיה כבר חייל...

asafk
21-08-06, 15:11
אפשר לשפר מאוד את סגירת הברזנט- על ידי פלטות אלומיניום מכופפות בכל הפינות, שנותנות לו גם צורה, אבל יותר חשוב- שומרות עליו מתוח ומונעות מהרוח לעשות ממנו כלי נגינה. בין הקשת לחלון אפשר להוסיף עוד פלטה, ואז בכלל אתה מסודר. מגלל שמדובר בברזנט קטן, בשיטה הזו אפשר להשתיק אותו כמעט לחלוטין ולאטום אותו כמעט לחלוטין.

אסף.

tdroval
24-08-06, 21:47
שלום
אני עשיתי סגירת פיברגלס ואני מאוד מרוצה ממנה

עשיתי אותה בא.ד פיברגלס בראשון

זה הטלפון 039611995

בהצלחה

PW
24-08-06, 22:08
הזכרת לי נשכחות....
יש חברה איטלקית ששמה אם אינני טועה "ברמן" שיצרה בזמנו מוצרים לסגירת ג'יפי סוזוקי.
מוצרים איכותיים ביותר, עם פלטות פלסטיק משוריין, זכוכית בחלונות, אפילו מפשיר אדים לחלון האחורי. בנסיעה לטיול באירופה לפני 20 שנה עם ג'יפ סוזוקי ועגלה מלאה בכל טוב, עצרתי אצלם בפתח המפעל. בדיקה קצרה העלתה שהעסק יקר להחריד. אבל, נסיעה קצרה במעבורת ליוון, בצד השני של המפרץ (היתה מלחמה ביגוסלוויה באותו זמן....) הוזילה את העניין מאד.... ואכן רכשתי קיט כזה שהורכב בו במקום בתחנת דלק יוונית שהואילה לספק לחץ אוויר ורצ'ט בוקסות מתאים. יום עבודה אחד מלא. הג'יפ נמכר כמו שהוא אחרי 10 שנים והיה למיטב ידיעתי היחיד בארץ עם הפטנט הזה. אינני זוכר את המחיר אבל הוא היה יקר מאד, היה לי שווה בזמנו כי החזקתי את הרכב זמן ארוך והוא באמת היה ורסטילי לחלוטין: פתוח, סגור, גג נפתח וכד'. שימש אותי גם כרכב פרטי וגם כרכב טיול.
נסה לחפש "ברמן" באיטליה... אולי הם עדיין פעילים.

GodsFather
25-08-06, 19:12
שלום
אני עשיתי סגירת פיברגלס ואני מאוד מרוצה ממנה

עשיתי אותה בא.ד פיברגלס בראשון

זה הטלפון 039611995

בהצלחה

אם לא איכפת לך לתת מחיר של העבודה , יש תמונות ?

tdroval
26-08-06, 15:22
עלה לי בערך 5-5.5

תמונות אני ינסה להעלות בימים הקרובים

UDAEDRI
21-03-14, 11:15
אפשר לשפר מאוד את סגירת הברזנט- על ידי פלטות אלומיניום מכופפות בכל הפינות, שנותנות לו גם צורה, אבל יותר חשוב- שומרות עליו מתוח ומונעות מהרוח לעשות ממנו כלי נגינה. בין הקשת לחלון אפשר להוסיף עוד פלטה, ואז בכלל אתה מסודר. מגלל שמדובר בברזנט קטן, בשיטה הזו אפשר להשתיק אותו כמעט לחלוטין ולאטום אותו כמעט לחלוטין.

אסף.

שלום אסף אני קצת מעורר את המתים אבל..

קניתי לאחרונה סמו 98 פתוח עם סגירת ברזנט בעבודה עצמית ( די סבבה )
אני רוצה לדעת איך עשית את התוספת של הפח בקצה הברזנט.
תמונות ושרטוטים יתקבלו בברכה

תודה יהודה.

asafk
22-03-14, 10:06
התוספות הן בין הקשתות (ליתר דיוק בין כיפוף של קשת לכיפוף של קשת) ובין הקשת לחלון הקדמי. בדרך כלל המתיחות של הברזנט נשמרת על ידי רצועות מתוחות לאורך. השיטה של פלטות האלומיניום כמו שיש בדיפנדר בחלק הקדמי של הברזנט - קשיחה יותר, ויעילה יותר.

אסף.

-->