PDA

צפייה בגרסה מלאה : גאלפור חדש או פאג'רו ישן ?

Tourist
27-11-10, 21:37
בשיטוט בפורום זה ואחרים הבנתי את ההבדלים, המעלות והחסרונות של הגאלופר והפאג'רו.
תכל'ס, עומד כרגע בפני 2 אפשרויות - שתיהן מסוחרי רכב (אחי... האוטו בונבון...):
1. יונדאי גאלופר שנת 2001 אוטומטית עם כ-220,000 ק"מ במחיר של 20,000 ש"ח.
2. מיצובישי פאג'רו שנת 1997 ידנית עם כ-320,000 ק"מ במחיר של 25,000 ש"ח.

בגדול, בהתייחסות לקילומטראז' הגבוה והשנתון הנמוך של הפאג'רו אך מתוך הבנה שזה רכב טוב יותר - מה עדיף מבין השתיים ?

אלון
27-11-10, 22:09
פג'רו עם מנוע 2800 עדיף תמיד על גאלופר. פג'רו עם מנוע 2500 עדיף על הגאלופר אבל רק אם הם באותה בשנה והק"מ והמצב הכללי זהה. אם הפג'רו שמור קח אותו ותהנה. הפג'רו עדיף בכל פרמטר מתוך ידע אישי - יש לי גאלופר ארוך אוטומטי 1998 כבר חמש שנים ונהגתי על מס' פג'רואים. אין להשוות את האיכות, רק הצורה דומה, גאלופר זה פג'רו לתפרנים כמו שהונדה זה BMW לערסים תפרנים

Tourist
28-11-10, 12:46
פג'רו עם מנוע 2800 עדיף תמיד על גאלופר. פג'רו עם מנוע 2500 עדיף על הגאלופר אבל רק אם הם באותה בשנה והק"מ והמצב הכללי זהה. אם הפג'רו שמור קח אותו ותהנה. הפג'רו עדיף בכל פרמטר מתוך ידע אישי - יש לי גאלופר ארוך אוטומטי 1998 כבר חמש שנים ונהגתי על מס' פג'רואים. אין להשוות את האיכות, רק הצורה דומה, גאלופר זה פג'רו לתפרנים כמו שהונדה זה BMW לערסים תפרנים

מאחר ופה לא מדובר על 2800 אלא על פאג'רו 2500 דיזל ידני עם 320,000 ק"מ - מה עצתך ?

האם העובדה שהפאג'רו זקנה ב-4 שנים ובכ-100,000 ק"מ מהגאלופר המדוברת לא מורידה מערכה ועדיין משאירה אותה ביתרון ?

אלון
29-11-10, 15:45
מאחר ופה לא מדובר על 2800 אלא על פאג'רו 2500 דיזל ידני עם 320,000 ק"מ - מה עצתך ?

האם העובדה שהפאג'רו זקנה ב-4 שנים ובכ-100,000 ק"מ מהגאלופר המדוברת לא מורידה מערכה ועדיין משאירה אותה ביתרון ?

פעם אחת בחיי טעיתי ובגדול: קניתי רכב מסוחר, 'הורידו' לו ק"מ מהספידומטר. הרכיבו חלקים סוג ב' 'תיקנו' את ספר הטיפולים. הסתירו תאונה שעבר.....ויום אחד ראיתי את הסוחר בתכנית בטלויזיה שעובד על אחרים.....פעם אחת טעיתי. אל תיפול.....אם פג'רו 2500 ישן אז עדיף גאלופר שמור ויותר חדש אבל בכל זאת חפש פג'רו 2800 זהו כלי-כלי, השוק חלש אז יש תקווה, לא משנה אם הריפוד טיפה משופשף או יש שריטות ועיקומים קטנים בפח, זה רק לטובתך:תוריד מהסכום! הכי חשוב מכלול טכני ומרכב נקי מתאונות ובלאי, שהוחלפו פילטרים ושמנים איכותיים ובזמן. רק לפני חודש שכן שלי מכר את הגאלופר של אישתו שלא ראה שטח אמיתי, הרכב היה 'גדול עליה' ולכן עמד ברחוב עם מודעה ואבק חצי שנה ב:15000 ש"ח, הקונה,גם שכן שלנו, השקיע שמנים,צמיגים,מצבר ואלט'- עוד 5000 וקיבל רכב שמור מאוד ב 20000 כזה אתה צריך למצא,

ניר ל
29-11-10, 16:45
השאלה שצריכה להישאל היא - האם עדיף גאלופר ישן ושחוט או פאג'רו ישן ושחוט עוד יותר שרק סוחר הסכים לחלץ את הבעלים הקודם שלהם.

התשובה המתבקשת היא - אף אחד מהנ"ל

Tourist
29-11-10, 19:54
הכל תלוי בתקציב....
יש לי 25,000 ש"ח (בלחץ...)
אני מאוד רוצה ג'יפ וחייב שהוא יהיה 7 מקומות

יש לכם הצעה אחרת ? אשמח לשמוע !
(מבלי להכעיס אף אחד - המליצו לי על טראנו 95' - אני פשוט לא סובל את המראה שלה)

ניר ל
29-11-10, 21:42
אין לך תקציב מספיק לג'יפ, רד מזה.

Tourist
29-11-10, 21:53

מבאס

בוזי
29-11-10, 22:04
כשיתחשק לך טיול שטח, תקבע עם כמה חבר'ה, גש לחברת השכרה ושכור רכב שטח דנדש מהשקית.
זה עולה הרבה פחות.
בהצלחה

Tourist
29-11-10, 22:21
כשיתחשק לך טיול שטח, תקבע עם כמה חבר'ה, גש לחברת השכרה ושכור רכב שטח דנדש מהשקית.
זה עולה הרבה פחות.
בהצלחה

יהודי מנסה להכנס לעולם הג'יפאים ואתם דוחים אותו בשתי ידיים... משל היה גוי שבא להתגייר...

הכצעקתה ?
לא להכנס לזה ?
אני במילא מתכוון לקנות רכב 7 מקומות למשפחה ב-25,000 ש"ח
זהו הרכב העיקרי במשפחה
ללכת על מאזדה MPV או סיטרואן ג'אמפי ?
למה לא להשתמש באותו כסף ולהנות מג'יפ ?
(נ.ב- מבדיקות חפרניות שערכתי - צריכת הדלק והביטוחים של שתי הדוגמאות לעומת הג'יפ כמעט זהות)

זוהי פסיקתכם ? לרדת מזה וזהו ?
אם לכם היו 25K ואלה היו שלוש האופציות (MPV, ג'אמפי, גאלופר/פאג'רו) הייתם יורדים מהג'יפ ?

בוזי
29-11-10, 22:30
שמע, לא רוצים ברעתך.
אני חושב שכמעט כולם כאן, בלי יוצא מהכלל, חשבו שהם יכולים להחזיק ג'יפ זול בזול, ובסוף שילמו הרבה הרבה יותר מכמה שתכננו.
רכב 4X4 משובע מקומות הוא יקר לאחזקה. רכב כזה, שעולה בקנייה 20 או 30 אלף ש"ח, עולה את אותו סכום מדי שנה, כל שנה, פלוס מינוס.
ראה שרשור בנושא קרוב שמתנהל כרגע : http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=50132

אגב,גם MPV ישנה ושחוטה לא זולה לאחזקה. בעיקר בגלל צריכת הדלק, אבל גם אחזקה ותיקונים.

idanw
29-11-10, 22:40
אנשים אולי לא הסבירו את עצמם מספיק טוב, אבל הם יודעים מה הם אומרים.
רכב בן 13 מסוחר, יהיה יקר יותר מרכב מקביל לו מיד פרטית - גם אם הסוחר מוכר ב20 אלף ש"ח מתחת למחירון.
ברכב כזה, כל מכלול גדול עולה כ50% מעלות הרכב, וחלקים קטנים יחסית עולים באלפים...

לכן חשוב מאוד מצב הרכב -כנראה שיש סיבה לזה שהרכב נמכר לסוחר ולא לאדם פרטי.
אם אתה חושב כלכלית - מיניואן עם 7 מקומות בתקציב כזה (כ25 אלף ש"ח) יהיה חדש משמעותית מרכב שטח בתקציב הזה - ויהיה זול בהרבה לאחזקה.

מצד שני, אף אחד מאיתנו לא חושב כלכלית, ואם הייתי במצבך, הייתי הולך על רכב שטח - אבל נעזר בסבלנות ומחפש מציאה טובה יותר, מיד פרטית - ועדיין מוכן להוצאות גדולות בהרבה ממיניוואן מקביל.

בהצלחה

Tourist
29-11-10, 22:41
שמע, לא רוצים ברעתך.
אני חושב שכמעט כולם כאן, בלי יוצא מהכלל, חשבו שהם יכולים להחזיק ג'יפ זול בזול, ובסוף שילמו הרבה הרבה יותר מכמה שתכננו.
רכב 4X4 משובע מקומות הוא יקר לאחזקה. רכב כזה, שעולה בקנייה 20 או 30 אלף ש"ח, עולה את אותו סכום מדי שנה, כל שנה, פלוס מינוס.
ראה שרשור בנושא קרוב שמתנהל כרגע : http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=50132

אגב,גם MPV ישנה ושחוטה לא זולה לאחזקה. בעיקר בגלל צריכת הדלק, אבל גם אחזקה ותיקונים.

קראתי.
מעניין.
למרות שכולם שם די אופטימיים עד הגיעו מנהל הפורום, שב"א ואתה...

אבל יש לך יותר נסיון ממני, מה גם ששם מדובר על סוזוקי ופה על רכב שטח גדול יותר.

תכל'ס, יד על הלב, יש לך 25K - קנית משפחתית 7 מקומות בת 10 או פאג'רו בת 13 ?

בוזי
29-11-10, 22:49
ההחלטה הסופית תהיה שלך. בעצם של אשתך :twisted:
להחזיק רכב 4X4 עולה יותר מלהחזיק מיניואן. שווה לך? אתה מסוגל כלכלית? לך על זה.
בהצלחה.

Tourist
29-11-10, 23:28
ההחלטה הסופית תהיה שלך. בעצם של אשתך :twisted:
להחזיק רכב 4X4 עולה יותר מלהחזיק מיניואן. שווה לך? אתה מסוגל כלכלית? לך על זה.
בהצלחה.

אשתי בעד (1-0)
מסוגל כלכלית - לא בטוח (1-1)

משירשור זה ומהשירשור אליו הפנית אותי לא ברור בכמה מסתכמים ההבדלים.
האם זה באמת 20,000 ש"ח שנתי ולא משנה איך תהפוך את זה - או שזה המצב רק אם אתה מתעקש לטפס על בולדרים ולמגן את הרכב מהגחון ועד האנטנה...?
כלומר, בכל הרכבים שהיו לי (פרייבטים ומסחריות) היה זה עניין של מזל (וסיעתא דישמיא) - על הנוכחי אני לא מוציא מעל 2,000 ש"ח בשנה ולקודם נשרף המנוע בעליה לחיפה... האם זו גזירה או שילוב של מצב הרכב ואופן השימוש וההשקעה באקסטרות ?
בכמה מסתכם ההבדל חודשי/שנתי ?

בכל מקרה, לא אוציא כסף על בדיקת הפאג'רו המדובר במכון. אני קופץ מחר עם הרכב לבחור בשם אייל ממושב עופר (חבר המליץ) שיבדוק את הרכב (הוא מכיר גם את הסוחר הנ"ל) - מכיר ?

cgp
30-11-10, 00:28
http://www.jeepolog.com/forums/images/icons/icon14.gif
מסכים עם זה, מתנצל מראש עם חוסר העידוד.

וחוץ מזה מה אלה 2 הרכבים האחרונים בעולם?
למה לקנות עם כל כך הרבה ק"מ
חכה בסבלנות תיפול על משהו נורמלי

Tourist
30-11-10, 00:41
http://www.jeepolog.com/forums/images/icons/icon14.gif
מסכים עם זה, מתנצל מראש עם חוסר העידוד.

וחוץ מזה מה אלה 2 הרכבים האחרונים בעולם?
למה לקנות עם כל כך הרבה ק"מ
חכה בסבלנות תיפול על משהו נורמלי

אין לי בעיה לחכות
אבל הראש שלכם הוא לא לחכות - אלא פשוט לרדת מזה לגמרי....

אקנה לאישה פיגו 205 ב-15K
ולעצמי לאדה ניבה ב-10K

אז אתה מסכים עם זה ? לרדת ?
או שאתה לא מסכים ? לחכות ?

cgp
30-11-10, 00:52
אין לי בעיה לחכות

ולעצמי לאדה ניבה ב-10K

פיגו 205 אחלה רכב נח ומרווח יחסית לגודלו.

בעניין הגיפ- אני מודה ומתוודה, אני לא המומחה הכי גדול וזאת דעתי האישית והכנה:
אם אתה מכונאי ויש לך כלים = אני הייתי נכנס להרפתקה אם לא---אז לא.

lior_b.s
30-11-10, 08:25
אין לי בעיה לחכות

ולעצמי לאדה ניבה ב-10K

אם אתה שואל אותי ואף אחד לא רואה..זאת האופציה שאני בוחר...אבל זה רק אני כנראה, יש לי סוג של שריטה שקשורה בניבות..;)

אבל לעניין, עזוב את הסוחר , בדוק ביד 2 רכבים עד 25000 , התקציב שהגדרת, יש הרבה אופציות, ולא כל רכב יעלה לך עוד 25000 בשנה , אפשר למצוא גם רכב טוב...
גם כשאני חיפשתי את הניבה הראשונה שלי אמרו לי שאני אבלה במוסך יותר מאשר בשטח, ואני כל הזמן אתקע עם הרכב..אז חיפשתי בכל זאת וקניתי את הכי טובה שמצאתי ולא הייתי צריך אפילו יישור קו ,ואף פעם לא קרה לי שסתם ככה לא הניע או נתקע, עניין של מזל ואני מאחל לכל בעל רכב שטח לבלות את הזמן שאני ביליתי במוסך..מה גם שזה אחד הרכבים הפשוטים ביותר לטיפול עצמי...ולא אני לא מנסה לשכנע אותך לקנות ניבה, אלא מנסה להראות שלא כל מה שכותבים לך בפורום אתה צריך לקחת כתורה מסיני...נכון אתה עלול ליפול על נבלה שחוטה אבל אותו דבר גם ההיפך...
רוצה להיכנס לשטח, קח את הדברים האלו בחשבון, חפש את הרכב הכי טוב שתמצא אחרי שהחלטת שאתה נכנס ..ויאללה סע ותהנה..
לא טוב לך...תמכור ותקנה פרייבט , אז הפסדת קצת כסף, זה רק כסף בסופו של יום!!
אם אתה לא הולך לטחון סלעים ולשבור את האוטו כל שבת, לדעתי תוכל להחזיק רכב שטח...מזדה MPV זה לא בדיוק תוכנית חיסכון..גם שם אתה יכול ליפול ..וחזק כמו שאני מכיר אחד כזה...

זאת דעתי בלבד ואני לא פוסל שום דבר ממה שכתבו קודמי..כל אחד והניסיון שלו..

ליאור

ניר ל
30-11-10, 11:17
יש לי פאג'רו Q שקניתי מיד ראשונה עם 150K ק"מ לפני מס' חדשים.
לוגם סולר 1:6, יש לי את הסטוריית הטיפולים שלו, רכב באמת יוצא מהכלל.
הרכב לא נמצא כמעט בשימוש, למרות זאת - אגרות וביטוח אני משלם( 3500 ש"ח בשנה) ללא ביטוח מקיף, צמיגים נאלצתי להחליף (קניתי BF אבל הכי זול יעלה 2000 ש"ח), מצבר החלפתי (850 ש"ח) . אני אבצע לו טיפול שנתי ואחליף גומיית פעמון בצירייה - אין לי עדיין מושג איפה ובכמה, גם טיפול למזגן עשיתי ב 350 ש"ח. הרכב הזה עלה כמעט 50 ולא חשבתי פעמיים לאור מצבו הנדיר. חושב שב 25 עם כפול ק"מ תמצא משהו זול יותר לאחזקה ?

אלון
30-11-10, 14:30
תשמע. אם הם לא הוציאו לך את האוויר מרכב שטח אז אתה כמוני: כשנינעלתי על רכב שטח לא ראיתי את הבנק ממטר ולא עיניין אותי יכולת המזומנים שתעלה לי האחזקה כל חודש ו....קניתי את הבהמה (גאלופר 98) לפני חמש שנים.(אגב, כשאישתי הייתה עם צירי לידה ולא מרוכזת בשטויות שבעלה מתכנן) יש לנו גם מיני-וואן הרבה יותר מבריקה וחדישה ושקטה ומהירה שלא מתקלקלת לעולם אבל....הילדות שלי יגידו לך שעם הגאלופר כל טיול הוא חוויה והרבה יותר כייף ו'קול' ושאבא שלהן נוהג רגוע עם חיוך (בטח, הבהמה בקושי זזה) פרייבט זה פרקטי והגיוני וכלכלי, רכב שטח זה טבע וחברה וחוויות משפחתיות שאין ולא יהיו עם כל המיני-שמיני-וואן. לך על זה אם מה שכתבתי עובר גם עליך. רק תדע שאפשר לאכול אותה בגדול, אז תבחר רכב שמור ומטופל עם מינימום ק"מ ושנים. למשל רק הרגע סיימתי לטפל בבהמה כי אתמול התפרקה לי זרוע עזר בהגה (נישברת כמעט כל שנה) ותוך כדי ההחלפה ראיתי שגם הגומיות של הסרן קרועות וצריך לגרז ו...... למזלי זה גאלופר אז הסיפור נגמר בשלוש שעות ושלוש מאות ש"ח חלקים. למיני-וואן אין זרוע עזר ופטמות גרוז ובלאי שנובע מהשטח. אבל הכל שווה בגלל מה שזה עושה לנשמה והמשפחה...אם לא היה לי רכב שטח בטח הייתי מוציא יותר כסף על פרוזק. מאהבת . כדורגל. שתיה. סיגרים. משהו שגברים עושים ומצטערים.......... לך קנה רכב שמתאים לך. מותר לך. אתה גבר וכמו כולנו אוהב צעצועים גדולים,

התייש
30-11-10, 18:33
מצטרף לקודמיי. הוצאות על ג'יפ גבוהות הרבה יותר! (גם אני מכרתי עכשיו רכב שטח ועברתי למשהו יותר נח ופרקטי).
מצד שני- אין על רכב שטח!
אתה צריך לבחור, ללכת עם הראש (מיניוואן) או ללכת עם הלב (4X4). בהצלחה!

Tourist
30-11-10, 20:20
טוב, סתם עידכון משעשע לבנתיים:
הרי היו על הפרק הפאג'רו והגאלופר וכל אחת עם מעלותיה וחסרונותיה...
בפועל, עליתי הבוקר עם הפאג'רו המדוברת למושב עופר - אייל הסתכל עליה 7 דקות והראה לי שמוכרים לי פאג'רו עם מנוע גאלופר... :p

בגדול, אני אקח את האמצע מההצעות - אמתין בסבלנות עד למציאת גאלופר במצב טוב (אשתי ראתה אותה וממש התלהבה ובמילא אין לה רשיון אז...).

אם מישהו נתקל במשהו מעניין - אשמח אם תזרקו קצה חוט !

ishc
30-11-10, 21:59
לא יודע מה כמות הקילומטרים שאתה מתכנן אבל אולי שווה לך לבדוק טרופר בנזין משנתונים המוקדמים. אחלה אוטו אבל שותה לא מעט.

Tourist
30-11-10, 22:09
לא יודע מה כמות הקילומטרים שאתה מתכנן אבל אולי שווה לך לבדוק טרופר בנזין משנתונים המוקדמים. אחלה אוטו אבל שותה לא מעט.

באמת ?!
שמעתי על הטרופר רק דברים רעים !
תכוון אותי למודל ולשנתון אליהם אתה מתכוון.

ishc
30-11-10, 22:14
דברים רעים תשמע רק על הדיזל וגם זה רק על המנוע 3 ליטר. הבנזין אמינים ומורים להיות גם די זולים

ishc
30-11-10, 22:18
שיטוט זריז ביד 2 מעלה את האופציות הבאות

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPic4X4.php?CatID=1&SubCatID=3&CarID=194027&Code=2cfbef7dd7f6ff0c86f9ca2c353f38a4

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPic4X4.php?CatID=1&SubCatID=3&CarID=193157&Code=2cfbef7dd7f6ff0c86f9ca2c353f38a4

סתם דוגמאות כן?

Tourist
30-11-10, 22:19
דברים רעים תשמע רק על הדיזל וגם זה רק על המנוע 3 ליטר. הבנזין אמינים ומורים להיות גם די זולים

אכן, 93-97 די זולים.
בנזין - יש נפחים שונים ? ידני או אוטומט ? (או שיש רק אוטומט ?)
יש לך קישור בו אוכל לקרוא עליה עוד קצת (מעלות חסרונות מחלות) ?

בוזי
30-11-10, 23:13
טרופר 93-97: בעיקרון, היה יופי של אוטו.
גיר אוטומטי חלש מדי על המנוע, בעיית התחממות של הצילינדרים האחוריים בבנזין (מנוע V).
בעיות חשמל קטנות, מזגנים, היגוי עדין ושביר. מחשב גיר וחיישנים. רכב די מסובך ומתקדם יחסית לשנתון.
הכל פתיר וניתן לשיפור, סוזי מהפורום כאן ורבים וטובים אחרים עשו עבודה יפה על הנבלות שלהם.
השאלה אם אתה בנוי לזה.
אם תתחיל לרוץ למוסכים - הרכב יעלה לך הרבה מאוד, מהר מאוד.
אם כבר טרופר - אז דיזל ידני.

אולי מוסו. 7 מקומות, עקרונית אמין מאוד, לא מסובך מדי ואולי קצת יותר זול לאחזקה.
בתקציב שלך יש רק רכבים עם 250-400 אלף ק"מ.
יש רק דיזל, ידני או אוטומט.

אמיר ב.א
30-11-10, 23:26
כדי לעשות את הדיון מעניין , (עוד רגע כולם יקפצו עלי)
אם אתה רוצה 7 מקומות , דיזל אוטומט - גם דיסקו מתאים ...
שנתון 95-98
20-25K שח - אין בעיה ...

תשאל את אייל מעופר - יש לו גם כזה.

אם תמצא משהו טוב , שמטופל טוב ...זו גם אפשרות,
מה שכן , קח בחשבון לפחות 10K הוצאות לשנה על תיקונים.

זהו .. אני הולך להתחבא....!

בוזי
30-11-10, 23:32
מה שכן , קח בחשבון לפחות 10K הוצאות לשנה על תיקונים.

אם זו עלות אחזקת דיסקו, אז אני לא מבין למה יצא לו שם של רכב יקר לאחזקה.
10K לשנה זה לא הרבה, לרכב שנוסע כמה עשרות אלפי ק"מ בשנה, בכביש ובשטח.
ככה זה עולה.

לדעתי דיסקו יעלה הרבה יותר מזה, אבל מעולם לא היה לי רכב כזה.
יעיד מי שהיה לו.

Tourist
01-12-10, 00:17
שיטוט זריז ביד 2 מעלה את האופציות הבאות

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPic4X4.php?CatID=1&SubCatID=3&CarID=194027&Code=2cfbef7dd7f6ff0c86f9ca2c353f38a4

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPic4X4.php?CatID=1&SubCatID=3&CarID=193157&Code=2cfbef7dd7f6ff0c86f9ca2c353f38a4

סתם דוגמאות כן?

:-o אתה נשמה - אבל לא התכוונתי שתחפש בשבילי ביד2 - אלא לחומר קריאה על הרכב עצמו...
בכל מקרה - תודה על הטירחה !

טרופר 93-97: בעיקרון, היה יופי של אוטו.

אם כבר טרופר - אז דיזל ידני.

אולי מוסו. 7 מקומות, עקרונית אמין מאוד, לא מסובך מדי ואולי קצת יותר זול לאחזקה.
בתקציב שלך יש רק רכבים עם 250-400 אלף ק"מ.
יש רק דיזל, ידני או אוטומט.

קצת בילבלתם אותי עם הטרופר...
בנזין ידני או דיזל ידני ?
והאם יש כמה סוגי מנועים ?
מי מהם הכי מומלץ ?

לגבי המוסו - נראה לי מכוער וכבד - לא נראה כמו רכב שטח אלא כמו רודיוס דור ראשון...

אם אתה רוצה 7 מקומות , דיזל אוטומט - גם דיסקו מתאים ...
שנתון 95-98
20-25K שח - אין בעיה ...

תשאל את אייל מעופר - יש לו גם כזה.

אין ספק שהרכב הזה מאוד קורץ לי - גם מבחינת המרחב הפנימי המפנק.
בהצצה קלה למחסן של אייל - ראיתי יותר מ'דיסקו' אחד... באפלולית זיהיתי לפחות שלושה...
אבל - בפורום זה ואחרים כולם אומרים שהרכב מאוד בעייתי ודורש יותר טיפולים מחבריו לרמה.
נכון ?

והמון תודה לכולכם על ההתייחסות הרצינית והסבלנית !

bizon
01-12-10, 00:29
שמע ידידי גם אני קניתי בחוסר סבלנות יש לומר רכב ב20K הוא אצלי שנה וכבר הוצאתי עליו 14K קח בחשבון זה מלהיב וכיף גדול אבל הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך זה תיהיה סבלני חסוך עוד קצת כי רק לישר קו יעלה לך סכום מכובד וזה בלי הפתעות למינהם בכל מקרה ...יש את הGMC JIMMY רכב זול נוח מאוד הרבה מקום חזק מאוד אם תמצא אחד שמור ויש כאלה אתה תהנה ממנו מאוד קח בחשבון שהוא קצת זללן בדלק שיהיה בהצלחה
:D

מור

Tourist
01-12-10, 00:32
יש את הGMC JIMMY רכב זול נוח מאוד הרבה מקום חזק מאוד אם תמצא אחד שמור ויש כאלה אתה תהנה ממנו מאוד קח בחשבון שהוא קצת זללן בדלק

הוא 7 מקומות ?

bizon
01-12-10, 00:36
אצלי ברישיון כתוב 6 אבל מאחור יש נקודות עגינה לעוד ספסל

Tourist
01-12-10, 00:42
אצלי ברישיון כתוב 6 אבל מאחור יש נקודות עגינה לעוד ספסל

המממ... אבדוק.

האמת היא שאשמח לשמוע שמישהו ממליץ על 'דיסקו' (ומפרט איזה מנוע/שנתון/ תיבת הילוכים)
בעיקרון - עליה תמיד חלמתי - אבל בקריאה פה בפורום - מאוד התקררתי בעניין.

-->