PDA

צפייה בגרסה מלאה : איסור נסיעה בחוף הים

אפי מאגנום
29-11-10, 03:19
הצעת חוק: אסור לנהוג ברכב בחוף הים

נועם בר-שלום ([email protected]) | 24.11.10 - 18:57 <TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 height=13><TBODY><TR></TR></TBODY></TABLE>

העבריינים יצטרכו לממן שיקום המתקנים שהרסו

הצעת חוק, האוסרת לנהוג ברכב בחוף ים אושרה לקריאה שנייה ושלישית בכנסת. את ההצעה יזם חבר הכנסת דב חנין מחד"ש.

על פי ההצעה, יוכל בית משפט להטיל על עבריינים לממן את הוצאות שיקום המתקנים שהרסו.

ואני לתומי חשבתי שהחוק כבר קיים כמה שנים.

talilim
29-11-10, 05:08
הצעת חוק: אסור לנהוג ברכב בחוף הים

נועם בר-שלום ([email protected]) | 24.11.10 - 18:57 <TABLE height=13 cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><TBODY><TR></TR></TBODY></TABLE>

העבריינים יצטרכו לממן שיקום המתקנים שהרסו

הצעת חוק, האוסרת לנהוג ברכב בחוף ים אושרה לקריאה שנייה ושלישית בכנסת. את ההצעה יזם חבר הכנסת דב חנין מחד"ש.

על פי ההצעה, יוכל בית משפט להטיל על עבריינים לממן את הוצאות שיקום המתקנים שהרסו.

ואני לתומי חשבתי שהחוק כבר קיים כמה שנים.

רק השבת הייתי בחוף האקוודוקט בקיסריה, כשבקצה הצפוני שלו התפרעו טרקטרונים בטירוף.החוף נראה כמו שדה מוקשים שהתפוצץ אחרי שהם עפו משם.וכל אותו זמן עמדה ניידת בקצה השני של החוף וגירבצה....:roll:

דרור ברלי
29-11-10, 12:53
הטימטום של חברי הכנסת חוצה בכל פעם גבולות חדשים.

לא שאני בעד נסיעה על חוף הים (כלומר, אישית אני ממש לא נגד, אבל אם זה החוק - מטופש או לא, אוהבים או לא, אז צריך לציית לו). מה שנבצר מבינתי, זה איזה "מתקנים" בדיוק "הורס" רכב שנוסע על חוף הים?

אפשר לקרוא למשתוללים האלה "ערסים" במידה רבה של צדק. אפשר לומר שהם דורסים קינים של צבי ים. אפשר לומר שהם משאירים קוליסים. אפשר לומר שהם מסכנים מתרחצים ונופשים. אפשר גם לומר בלי לטעות הרבה שיש בחוק הזה בעיקר צרות עין, חיפוש המטבע מתחת לפנס ומציאת שעיר לעזאזל קל ונוח שבו אפשר יהיה לתלות את כל תחלואי החברה, לחפות על חוסר מעש ואוזלת יד, להצטייר כ"ירוק" ו"סביבתי", להצטדק בלי סוף ולרחוץ בנקיון כפיים... הכל יהיה נכון.
משום מה אני זוכר את התקופה שבה היה מותר לנסוע בחוף (כלומר לא היה אסור) ואני לא זוכר "מתקן" כלשהו שנפגע...

בינתיים היחידים שאפשר לראות נוסעים בחופים, מול מצלמות, ברשות כמובן - אלה הדימקסים הירוקים של פקחי הרשט"ג. הם בטח לא "פוגעים במתקנים", לא משאירים קוליסים ולא מועכים ביצים של צבים...

לא נותר אלא להתנחם בחברי כנסת נפוחים מרוב חשיבות עצמית.

Gilad
30-11-10, 21:02
דרור אתה מתבלבל - הדימקסים מרחפים, זה רק נראה כאילו הם נוגעים בחול.

גם אני לתומי חשבתי שהחוק קיים ממזמן ואני יודע שיש שילוט שמורה שאסור לסוע על החוף כבר לפחות שנתיים אם לא יותר.

בכל מקרה, מאז שהתחילו לאכוף את החוק בעונה שעברה נהיה ממש כיף להגיע לים - ממש רואים את קוו המים...

-->