PDA

צפייה בגרסה מלאה : שווי שימוש 0 לרכב ברשיון ב'

gasgas
01-12-10, 12:12
מי יודע איזה רכבים אם בכלל נכנסים בהגדרה זו?

תודה
אלעד

MR BIG
01-12-10, 14:16
אם אני לא טועה...
כל רכב , בתנאי שהוא תחת ההגדרה של "רכב בחצר המפעל".
דהיינו = לא משמש לצרכים אישיים אלא ככלי עבודה נטו. זאת אומרת שבסוף היום , כאילו, אף אחד לא ייסע איתו הביתה אלא הרכב יישאר נעול , סגור במקום העבודה.
אגב, גם לסעיף זה יש השלכות מס כאלו ואחרות- אני פחות בקיא בהם.אם אתה חוקר את הנושא לעומק, אשמח להתעדכן באינפורמציה מדוייקת.

אייל
01-12-10, 15:26
על פי מה שאני יודע (שזה לרוב לא נכון :p), כל רכב שמשקלו הכולל מעל 3500 ק"ג, למשל דיפנדר 130 או HD, סוואנה, CK, וונדורה, גלדיאטור כמובן ודומיהם.
כל זה בהנחה שהוצאת רישיון נהיגה לפני 2007 (אחרי ינואר באותה השנה מעל 3.5 טון זה רשיון ג').

eran4x4
01-12-10, 19:54
על פי מה שאני יודע (שזה לרוב לא נכון :p), כל רכב שמשקלו הכולל מעל 3500 ק"ג, למשל דיפנדר 130 או HD, סוואנה, CK, וונדורה, גלדיאטור כמובן ודומיהם.
כל זה בהנחה שהוצאת רישיון נהיגה לפני 2007 (אחרי ינואר באותה השנה מעל 3.5 טון זה רשיון ג').

מה הקשר בין שנת הוצעת הרישון לשווי שימוש? נשמע לי אפילו הזוי אפילו בארץ הקודש....

כן יש נושא כלשהו של שנת הוצעת הרישיון ועל איזה משקל מותר לנהוג אבל לא נראה לי שזה קשור לשווי שימוש.....

shmil
01-12-10, 20:32
אתה צודק, ערן, לכאורה...
אבל 1+1=

וכאן העניין - הוא שאל על שווי שימוש לרכב בעל רשיון ב', כלומר - הוא עשוי להיות מוגבל לרכב שמשקלו עד 3.5 טון במקרה אחד, ולעד 4 טון, במקרה שני, כך שייתכן מצב שורכב עם שווי שימוש 0 אבל שוקל 3.8 טון לא רלבנטי עבורו.
שווה 2? :)

bizon
01-12-10, 20:47
מה זה אומר ומה ההשלכות של שווי שימוש 0 ??????? פעם ריאשונה שאני שומע את המושג בתודה מראש

מור

eran4x4
01-12-10, 22:08
אתה צודק, ערן, לכאורה...
אבל 1+1=

וכאן העניין - הוא שאל על שווי שימוש לרכב בעל רשיון ב', כלומר - הוא עשוי להיות מוגבל לרכב שמשקלו עד 3.5 טון במקרה אחד, ולעד 4 טון, במקרה שני, כך שייתכן מצב שורכב עם שווי שימוש 0 אבל שוקל 3.8 טון לא רלבנטי עבורו.
שווה 2? :)

עכשיו כשראיתי שוב את הכותרת נפל האסימון....
ונכנסתי וראיתי זנה מה שכתבתה.
אז כן גם אני יכול.....
עדיין הרכב נחשב למשאית מבחינת ביטוח, השתתפות עצמית וכולי...

-->