PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש טמבונים (קדמי + אחורי) לגימיני

ג'ימי08
01-12-10, 19:01
מחפש טמבונים קדמי ואחורי לג'ימיני מהשנים 99 עד 05 רצוי בצבע שחור.

ItayWitzer
02-12-10, 09:10

למה שלא תנצל את המצב לפגושים חזקים במקום הפלסטיק

ג'ימי08
02-12-10, 12:33
אם הכוונה היא לפגושים מברזל אז למיטב הבנתי הרכב בבוא הזמן לא יעבור טסט בגללם.
לי יש ג'ימיני 2008 עם טמבונים אורגינליים ואני בסך הכל רוצה להרוויח עוד כמה סנטימטרים בגישה והנטישה, לכן טמבונים של השנים הנ"ל יעשו את העבודה מפאת מידותיהם הקצרות יותר משל אלו החדישים יותר.

ומה יתנו לי פגושים מברזל ?? (סליחה על הבורות)

ItayWitzer
02-12-10, 13:08
אם הכוונה היא לפגושים מברזל אז למיטב הבנתי הרכב בבוא הזמן לא יעבור טסט בגללם.
לי יש ג'ימיני 2008 עם טמבונים אורגינליים ואני בסך הכל רוצה להרוויח עוד כמה סנטימטרים בגישה והנטישה, לכן טמבונים של השנים הנ"ל יעשו את העבודה מפאת מידותיהם הקצרות יותר משל אלו החדישים יותר.

ומה יתנו לי פגושים מברזל ?? (סליחה על הבורות)

אם פגושים מברזל לא מאפשרים לעבור טסט, אז רוב הג'יפים והטנדרים בישראל נוסעים ללא טסט.

פגוש בנוי היטב מברזל יכול לספק לך נק' עגינה למשיכה וחילוץ ובנוסף הוא לא מתפרק ונשאר בשטח לאחר נסיעה קשה. אם זה לא קרה לך, כנראה שאתה לא נוסע במקומות שדורשים את זה.

orend
02-12-10, 13:28

אופציה פשוטה וזולה יותר מפגושי ברזל - בהנחה שאתה משיג זוג פגושים נוסף - פשוט לחתוך אותם איך שאתה רוצה ולשפר את הזויות.
ואין צורך להתקבע על שחור - פחית ספרי צבע תעשה את העבודה

ishc
02-12-10, 13:29
בד״כ בונים אותם גם כדי לשפר זוית גישה ונטישה, בנוסף פגוש מתכת לא יתפוצץ כשתנשק איתו איזה סלע, מהווה נק׳ הרמה להייליפט ובד״כ יש עליו נק׳ גרירה ראיות. לפי מה שאני יודע בשנתון שלך יש בעיה עם פגושי צינורות, אבל אם הפרנויה לא מניחה לך אתה תמיד יכול להתקין את אחד הפגושים של הסדנאות הגדולות והמאושרות בארץ כגון אספיר (ולא בהכרח כי זה המוצר הכי טוב)

ג'ימי08
03-12-10, 02:45
תודה לכולם על ההיענות.
עזרתם

-->