PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיגרת יום

מאיר רוטברג
02-12-10, 10:59
שבע וחצי בבוקר משאית תקועה בצומת גלילות הפקק מתחיל כבר מכביש 4 וגולש ממורשה לכיוון צומת גהה, על כביש 5 הפקק עד צומת ירקונים=עומד,
רכב של היחפ"ץ הגיע פתר הבעיה חילץ המשאית למתחם הבסיסים שיחרר הפקק,

שבע שלושים ושמונה , מובילית עמוסה ב 5 כלי רכב של אלדן חוסמת את היציאה מכביש 431 לכיוון כביש 40 , שני גיפים של היחידה שהיו באזור הוזנקו ופינו את הצומת,

היחפ"ץ פועל אך ורק לטובת הנוסעים בכבישים, לא ניידות ,לא מדים, לא דוחות, נטו לטובת האזרח,

אם אתה גיפאי איכפתי, שרוצה ומוכן לתרום מזמנך, יש לך את המוכנות להצטרף לחבורה של 70 גיפאים ,כאשר אתה יודע מראש שחוץ מהחזרי דלק וביטוח משטרתי מלא ללא עוררין על פעילותך המשטרתית תקבל רק כבוד וייקר,
ואתה מבין כי הציוד,הזמן, השאר האלמנטים הינם על חשבונך,(לא כלכלי להיות חבר יחידה)ולא תוכל לנסוע עם שילוט ענק על הרכב דמוי משטרה,ולא תוכל להציג עצמך כשוטר כלפי חוץ(אין מדים) או לקבל חסינות כלשהיא בגין פעילותך ביחידה אזי קורצת מחומר שמתאים לנו,

פנה אלי אישית,
http://mweb.yachpatz.org.il/

yes1952
02-12-10, 12:11
ראשית- תבורכו
שנית- שלחתי טופס
שלישית-אשמח באם תיצור איתי קשר
רביעית-תודה
יוסי

מאיר רוטברג
02-12-10, 14:05
ראשית- תבורכו
שנית- שלחתי טופס
שלישית-אשמח באם תיצור איתי קשר
רביעית-תודה
יוסי
הגיע שלחתי לך במייל תגובה מיידית,

תודה לך

tzagi
03-12-10, 08:30
רק לי זה נשמע מוזר שמשאיות נתקעות בצמתים וכבישים ?

אולי הבעיה נגרמת בגלל טיפולים לקויים ע'י הבעלים?

מאיר,
אתם שולחים חשבונית לבעלי המשאיות על השרות שלכם?
ואם לא, למה לא?

ושתבין מאיפה אני בא, התופעה אינה קורה במדינות אחרות ואין צורך לשרותים שאתם נותנים.

חומר למחשבה.

gasgas
03-12-10, 10:39
רק לי זה נשמע מוזר שמשאיות נתקעות בצמתים וכבישים ?

אולי הבעיה נגרמת בגלל טיפולים לקויים ע'י הבעלים?

מאיר,
אתם שולחים חשבונית לבעלי המשאיות על השרות שלכם?
ואם לא, למה לא?

ושתבין מאיפה אני בא, התופעה אינה קורה במדינות אחרות ואין צורך לשרותים שאתם נותנים.

חומר למחשבה.

מה מוזר בזה שמשאית נתקעת? רכב חדש מהחברה לא נתקע כאשר איזשהו חיישן חכם בעל שם ארוך מחזיר נשמתו לבורא? (וקרה לי בכביש 1)
צינור רדיאטור לא נקרע בלי התרעה מוקדמת? או אלפי דברים אחרים.
האינטרס של בעלי המשאיות הוא שהמשאית תתפקד ותיסע ולא תיתקע במוסך לכמה ימים כי משאית מושבתת עולה הרבה יותר מאשר תיקון או אחזקה.
לגבי גביית תשלום על חילוץ - מסכים איתך כי בכל מקרה היה צריך לשלם למחלץ...

תומר א.
03-12-10, 19:46
ג'ו, רק במדינת ישראל משאית תקועה היא אטרקציה שצריך לעצור ולהיסתכל:mad:

-->