PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה לפרדו 2002

ChDany
03-12-10, 20:37
שלום חברים.
אני חוזר לשטח עם פרדו ארוכה 2002.:p
חייב לגבהה והחלפת בולמים.
מתלבט בין אלד מן ו TJM. מחיר זהה אבל TJM עם אחריות של שלוש שנים ו 60000 לעומת שנתיים ו 40000 באולד מן.
האם למישהו יש מידע לגבי אמינות,איכות והתנהגות בשטח של שתי הסוגים הללו.

תודה מראש.

מויש אברהמי
04-12-10, 13:53
שלום חברים.
מתלבט בין אלד מן ו TJM. מחיר זהה אבל TJM עם אחריות של שלוש שנים ו 60000 לעומת שנתיים ו 40000 באולד מן.

תודה מראש.

שלום חבר.
בעבר הייתי בעליו של פראדו 2001 ולהוציא בולמי פוקס , ניסיתי את כל השילובים (כמעט) שניתן לעשות במתלים "עממיים". השילוב "המנצח" איתו נשארתי עד מכירת הרכב היה- קפיצי פדרס עם בולמי אולדמן. מלפנים- H.D, מאחור- בינוני. וכמו שהצעירים היום אומרים- הרכב התנהג "סוף". בדיעבד אני יכול לומר, הניסוי והתהיה היו מיותרים (ויקרים). הקפיצים האוסטרליים (ברובם), מיוצרים ע"י אותה חברה, ולהוציא הצבע, קפיץ מחברה -X, תואם לקפיץ מחברה-Y (כאשר הדרישות זהות). אני מציע לך לפנות לסדנא רצינית לשיפורי רכב 4X4, תציין את הדרישות שלך (עומס משוער, "נהג שודים" או לא, סוגי שטח וכו') והסדנא כבר תתאים לך מתלים שיתאימו לדרישותך. ואם עדיין לא הבנת. לא משנה מה יציעו לך, העיקר שיהיה מהסטים של חברת אולדמן. למה אולדמן? כי אולדמן זו ברירת המחדל הטובה ביותר שיש (כרגע) עבור רכבי שטח טויוטה.
בהצלחה.
מויש אברהמי.

ChDany
04-12-10, 17:52
תודה על ההמלצה.
את ההמלצה לשתי הבולמים קיבלתי מסדנת 4X4 בצפון.
גם אני נוטה להתקין אולד מן.

ChDany
05-12-10, 20:36
חברים.
בסוף הלחתי לגיא ( פרו ג'יפ) והתקנתי TJM גם קפיצים וגם בולמים ע"פ המלצאתו.
הוא הוסיף גם רצועה להגבלת מהלך בבולם.
ביצעתי עד כו בדיקה בכביש סלול וגם פניות ופיטולים.
התנהגות מצויינת. אין התנדנדות.
נותר לבדוק בשטח (בסוף שבוע).

חןניצן
10-12-10, 19:24
שלום חברים.

תודה מראש.
טל שלו?

-->