PDA

צפייה בגרסה מלאה : פתיחת החורף: מי פנוי במוחרקה בשבת 11.12? (וחורשן -אם יהיה זמן)

hadtomer
04-12-10, 20:02
שלום לכולם. מחפש משתתפים לשבת 11.12 לטיפוס למוחרקה. אחרי הגשמים שצפויים ביום א-ב צריך להיות שם יפה. המסלול מתחיל באזור טבעון ומסתיים כאמור במוחרקה. בסוף מסלול המוחרקה ארוחת בוקר לצד המנזר. משם, במידה והמסלול יזרום חלק ולא יקח יותר משלוש ארבע שעות, נמשיך במורד הכביש היפיפה מדליית אל כרמל בואכה בת שלמה (יותר נכון, מה שנשאר ממנו, למרבה הצער, אחרי השריפה) ונחצה להר חורשן-משם נמשיך עד היציאה באזור כפר הנוער שפיה. בהר חורשן הפסקת קפה אחת. מזג האוויר צפוי להיות נאה ואפילו מעט קריר. משתתפים: גילאי 30 פלוס אינסוף. עדיף ללא ילדים
(לא משהו אישי, פשוט יותר מדי עיכובים. את שלי אני משאיר בבית). מיגון גחון-חובה. הגבהה-מומלצת בחום. נא להגיע עם רכב במצב תקין. <O:p></O:p>
היציאה-בשעה שמונה בבוקר. שעת חזרה משוערת-אחת בצהרים לא כולל חורשן. שלוש ארבע אחר הצהרים כולל חורשן.ההזמנה פתוחה לחמישה-שבעה רכבים בלבד. נא להתפקד. ההשתתפות על בסיס פנוי.<O:p></O:p>

נדב42
04-12-10, 20:46
אני בפנים (בהנחה אופימית, כמוך, שהרכב יתוקן עד אז ...)
(עם הבן שלי, בן 10.5, והוא לא ייעכב ...)

hadtomer
05-12-10, 06:07
אני מכניס אותה לתיקון ביום רביעי. שבת תהיה מוכנה ומזומנת. ההזמנה פתוחה לכל מאן דהוא.

hadtomer
05-12-10, 11:58
לכל מי ששאל על נסיעה לראות מה נשאר בכרמל אחרי הטיפוס למוחרקה- התשובה היא "בהתאם למה שיבוא לנו, נחליט תוך כדי תנועה".

-->