PDA

צפייה בגרסה מלאה : פחחות לג'יפ.....

eldad007
06-05-03, 18:35
טוב החלטתי, אני חייב לעשות פחחות וצבע לסיקס!!!
אם מישהו יוכל לרשום כאן את שמות התכשירים + מכשירים שעליי לקנות כדי לעשות פחחות? האם כדאי לשפוך חומר נגד חלודה לפני מריחת החומר?
וכמובן - היכן לקנות את הכל?
אלדד

eldad007
11-05-03, 01:38
מה קורה? אף אחד לא יודע? אני חייב עזרה......
:cry: :cry: :cry: :oops:
אלדד

יוני5
11-05-03, 09:57
ראשית, אתה צריך משקפי מגן, בעבודה עם הדיסק עפים שבבים באופן מסוכן.
אתה צריך דיסק לחיתוך מתכת + מברשת ברזל המתלבשת על הדיסק - עושה את החיים להרבה יותר קלים.
משייפים את מקומות החלודה עד שאתה מגיע לפח מבריק. לעיתים תצטרך לחתוך קטע שלם.
עדי הראה לי איך לעבוד עם פיברגלס, ולדעתי זהו הפיתרון הנכון. קצת יותר יקר וקצת יותר קשה מחומר פחחים, אבל לדעתי שווה.
למשטחים גדולים כדאי לקנות יריעות פיברגלס ולא את הסרטים. (תצטרך גם את המקשה כמובן).
בנוסף תצטרך חומר פחחים (פלוס מקשה). ניירות שיוף, כולל ניר מים וצבע יסוד למתכת ישלימו את ההכנות לצביעה.

איך לעבוד עם הדברים הללו אני לא יכול להסביר בהתכתבות - עשה עם חבר שמכיר.

הצביעה עצמה: אפשר עם רולר, אפשר עם מברשת, אך לגיפ שלם עדיף, לדעתי בהתזה.
בחר לך צבע ייעודי לרכב, כולל מדלל, קומפרסור ופיסטולט וקדימה לעבודה (שוב, עדיף עם מישהו שיודע להפעיל את זה - ע"מ שלא יהיו לך יותר מדי נזילות מכוערות).

יוני5

זיו
13-05-03, 13:05
כדאי גם להשתמש בחומר מסיר צבע לפני תחילת העבודה עם הדיסק. מורחים פעמיים שלוש ורוב הצבע הישן יורד בקלות עם שפכטל. אח"כ אפשר להמשיך עם הדיסק.
חומר מסיר צבע נמכר בחנויות לאספקה טכנית ואפשר גם להשתמש בסודה קאוסטיק אבל זה די מסוכן !!!
יש גם חומר שנקרא אנטי רסט (או משהו דומה) וניתן להתיז אותו על נקודות עם חלודה (נניח מקומות שקשה להגיע אליהן עם דיסק).

Bulldog
13-05-03, 20:05
אלדד, אני בהליכי סיום של הצביעה אצלי, תרים לי טלפון ותקבל את כל המידע הדרוש.

אלון_ק
21-05-03, 09:42
שאלות נוספות:

א. האם נדרש מעבר עם מלטשת על כל הרכב לפני הצביעה? בכוונתי לעשות 2 שכבות לפחות.

ב. יש המלצות לסוגי צבע, מט כמובן, שיחזיקו היטב? הצבע יהיה לבן שנהב.

ג. האם מומלץ לצבוע חלודות קטנות בזפת, לאחר שיופם, ע"מ למנוע הגעת חמצן לאזור? ברור לי, אגב, שעם צבע לבן יהיה קשה לכסות את זה.

תודה.

-->