PDA

צפייה בגרסה מלאה : סרבל עבודה של סיגנט

התייש
06-12-10, 22:23
אני מבואס!! אתמול רכשתי במיטב כספי שניי מכנסי עבודה וסרבל עבודה אחד תוצרת SIGNET.
הבוקר לבשתי את הסרבל בחיוך ויצאתי לעבודה. יד ימין בכיס- התפר פרום.
הצצה לכיס הברך השמאלי- פרום.
בשניי הרגליים באזור הברכיים גם כן פרום.

בקיצור, התפרים חלשים מאוד מסביב לכל הבגד ונפרמו כנראה עוד במפעל!
שלא לדבר על השלייקס שלו שכל הזמן רפה מעצמו ונופל מהגוף.
את המכנסיים שקניתי מאותו מותג ובאותו זמן העדפתי כבר שלא לבדוק.

SIGNET הוא מותג חזק שנחשב מספיק איכותי ואלו בגדי עבודה שאמורים להיות חזקים.
כל היום הייתי במצב רוח ירוד שהרי לא לקחתי איתי בגד אחר להחלפה ואילו זה נפרם בהרבה מקומות.
ולא, לא קניתי בשוק. קניתי בחנות מוכרת ומקצועית ממנה אני קונה כלים מקצועיים לרוב.
כל דבר שרשום עליו SIGNET אני כפי הנראה לא אקנה יותר אלא אחפש חלופות אמינות אחרות. ממש חבל!
אגב למי ששואל מה רשום על התווית:
100% כותנה, סוג א', תוצרת סין, היבואן- פלד הספקה טכנית בע"מ.

six 4 life
06-12-10, 22:35
נפרם לך מכנס עבודה ואתה מתאר פה טראומה שה' ישמור...
קורה, לך תחליף.
מה הקשר בין לא לקנות יותר את הביגוד שלהם (אוקי), לבין לא לקנות יותר את כלי העבודה שלהם?
2 תחומים שונים לגמרי, אבל לבחירתך.

התייש
06-12-10, 22:43
בוודאי שיש קשר! חוץ מזה זה לא משהו קטן (ועכשיו לך תחזיר סרבל שעבד יום שלם באבק). למען האמת כבר בבוקר כשלבשתי אותו שמתי לב לקטע קטן אחד פרום- חשבתי שזה חפיף ואפשר לחיות עם זה. אבל יותר מאוחר הכל נפרם כפי שתיארתי. מה שבטוח זה לא סוג א'.
ואם רושמים על בגד כזה סוג א' אז אני מוכן להתערב אתך שגם על הכלי עבודה שמוכרים לך.
ואם רשום על הבגד הזה תוצרת סין אז כבר תמשיך לבד...

eli8ball
06-12-10, 22:58
ואם רושמים על בגד כזה סוג א' אז אני מוכן להתערב אתך שגם על הכלי עבודה שמוכרים לך.
ואם רשום על הבגד הזה תוצרת סין אז כבר תמשיך לבד...

מעין
דבר ראשון אין ספק שזה יכול לבאס יום עבודה שלם.
לגבי העניין עם בגדים מול כלים. 99.9 אחוז מיצרני הטקסטיל עברו לייצר בסין מסיבה מאוד פשוטה. כוח עבודה זול - מאוד. מה שמוזיל עלויות יצור במאות אחוזים, משמע מגדיל את הרווח על מוצר נתון במאות אחוזים.
לגבי כלי עבודה,סיפור שונה. יש כאן כבר עניין של אבטחת איכות של הכלים כי ממכנס שתפור באיכות גרועה, המקסימום שיקרה זה עוגמת נפש, מכלי עבודה שלא עומד בתקן איכות מסויים למרות ששווק תחתיו, עלולות להיגרם פציעות חמורות, ואפילו בכלים מסויימים - מוות. לכן על כל פס ייצור של כלי עבודה יש מהנדס שבוחן את איכות הכלים היוצאים תחת הפס. האם יוצר בסין או ביפן או אולי בגרמניה אין שום משמעות היום. הייצור עובר לסין גם בגלל כוח עבודה זול, ויותר מזה בגלל תקנות איכות הסביבה המחמירות בכלל העולם, לדוגמה באיחוד האירופי שלא מאפשרות לייצר רפידות בלם במחיר ראילי בגלל שעלות סילוק המזהמים עולה לעיתים על מחיר השוק של המוצר.
גם בסין יש איכות ייצור גבוהה, הכל תלוי בהגדרות של מנהל פס הייצור. לא מעט מוצרים שהיו מזוהים עם מדינה מסויימת עוברים לייצור בסין ומשווקים כמוצר שנארז בארץ המזוהה עמו.

אם מי שקנית ממנו הוא רציני - הוא צריך לקחת אחריות על המוצר שלו ולהחליף אותו גם לאחר עבודה באבק או בלכלוך. שום סרבל עבודה שמכבד את עצמו לא מתפרק תוך יום עבודה - קשה ככל שיהיה. אם הוא לא לוקח אחריות תבין לבד מה הוא שווה, ולהבא אל תיגש אליו וקנה ממישהו אחר

איציק - 4X6ZH
07-12-10, 04:35
תוסיף לזה שהמברגים שלהם נשברים
הפליירים גסים ונשברים . ומי שלא נשבר מפתח חופש שלא מאפשר עבודה.
לאחרונה התברר שגם בוקסות נסדקות .
והרשימה ארוכה .

אז נכון הכלים זולים ביותר
והם נראים יפה
ויש להם כלים במבחר גדול

אבל מי שמשתמש בכלי עבודה יום יום כל היום . יש גבול לרצון להתעסק בהחלפות
השלמות . וסיפורים .

כנראה שיש מחיר למחיר .

איציק

tomer s
07-12-10, 07:36
אני מבואס!! אתמול רכשתי במיטב כספי שניי מכנסי עבודה וסרבל עבודה אחד תוצרת SIGNET.
הבוקר לבשתי את הסרבל בחיוך ויצאתי לעבודה. יד ימין בכיס- התפר פרום.
הצצה לכיס הברך השמאלי- פרום.
בשניי הרגליים באזור הברכיים גם כן פרום.

בקיצור, התפרים חלשים מאוד מסביב לכל הבגד ונפרמו כנראה עוד במפעל!
שלא לדבר על השלייקס שלו שכל הזמן רפה מעצמו ונופל מהגוף.
את המכנסיים שקניתי מאותו מותג ובאותו זמן העדפתי כבר שלא לבדוק.

SIGNET הוא מותג חזק שנחשב מספיק איכותי ואלו בגדי עבודה שאמורים להיות חזקים.
כל היום הייתי במצב רוח ירוד שהרי לא לקחתי איתי בגד אחר להחלפה ואילו זה נפרם בהרבה מקומות.
ולא, לא קניתי בשוק. קניתי בחנות מוכרת ומקצועית ממנה אני קונה כלים מקצועיים לרוב.
כל דבר שרשום עליו SIGNET אני כפי הנראה לא אקנה יותר אלא אחפש חלופות אמינות אחרות. ממש חבל!
אגב למי ששואל מה רשום על התווית:
100% כותנה, סוג א', תוצרת סין, היבואן- פלד הספקה טכנית בע"מ.

לא נתקלתי בבעיה כמו שאתה מציין,
אם החנות שאתה רוכש ממנה מכבדת את עצמה, תחזור אילהם עם הסרבל אחרי שלבשת אותו,
והם יטפלו בזה,
ואם ידחו אותך בטענות לא ראויות דבר איתי.

תומר

tomer s
07-12-10, 07:44
תוסיף לזה שהמברגים שלהם נשברים איציק האם המברג רק מברג ולא איזמל?;)
הפליירים גסים ונשברים . ומי שלא נשבר מפתח חופש שלא מאפשר עבודה.ועל זה יש לך אחריות מלאה!לאחרונה התברר שגם בוקסות נסדקות .כשעובדים עם בוקסה רגילה עם פטיש אויר
והרשימה ארוכה .

אז נכון הכלים זולים ביותר
והם נראים יפה
ויש להם כלים במבחר גדול

אבל מי שמשתמש בכלי עבודה יום יום כל היום . יש גבול לרצון להתעסק בהחלפות
השלמות . וסיפורים .אתה צודק ב100%

כנראה שיש מחיר למחיר .גם בזה.

איציק

ידידי אני מוכר לא מעט כלים, גם למוסכים, אני בטוח שאת ה"פשעים" שמבצעים עם כלים לא אתה עושה, והם מבוצעים לא בסביבתך, אבל זה לא סותר אחריות שיש למוצרים, למברגים אין אחריות מהסיבה שמשתמשים בהם כאזמל, בוקסות נסדקות מפטיש אויר בשביל זה המציאו את השחורות,
אצלנו בחנות פליירים מוחלפים ללא יותר מידי דין ודברים.
אם יש לך בעיה עם הספק שלך תפנה אלי בבקשה ואראה אך אוכל לעזור.

גילוי נאות: חתימתי!

התייש
07-12-10, 09:26
תומר תודה שהצעת את עזרתך, זה יקח לי קצת זמן עד שאחזור לחנות ההיא שוב (סתם כי לא יצא לי להיות בסביבה). את המכנס שקניתי שם אלבש היום ונקווה שהוא לא יתפרק כמו הסרבל.

אוסיף ואומר שיש לי בוקסות ומברגים של המותג הנ"ל כבר מספר שנים ואני די מרוצה.
השאלה היא האם אתה יכול לומר לי כמה אחוז ממוצרי המותג עבר ליצור בסין והאם גם כלי עבודה נכללים???

עמי
07-12-10, 10:10
למברגים אין אחריות מהסיבה שמשתמשים בהם כאזמל

מנסיוני האישי, הם נשברים גם כאשר משתמשים בהם ליעודם המקורי ולא כאזמל.

tomer s
07-12-10, 10:17
תומר תודה שהצעת את עזרתך, זה יקח לי קצת זמן עד שאחזור לחנות ההיא שוב (סתם כי לא יצא לי להיות בסביבה).תכה בברזל כל עוד הוא חם
את המכנס שקניתי שם אלבש היום ונקווה שהוא לא יתפרק כמו הסרבל.

אוסיף ואומר שיש לי בוקסות ומברגים של המותג הנ"ל כבר מספר שנים ואני די מרוצה.שמח לשמוע!
השאלה היא האם אתה יכול לומר לי כמה אחוז ממוצרי המותג עבר ליצור בסין והאם גם כלי עבודה נכללים???

אין לי תשובה לשאלה זו,אתה יכול לבדוק עם ליאור (פלדטק באתר) מה שלי חשוב זה שאיכות הייצור ראויה למותג שמייצג אותה והמותג עומד מאחוריה כי אני עומד מאחוריו,
זה לא סוד שלא מעט יצרנים מייצרים בסין ואפילו תחת אותו פס יצור שמייצר מותגים יקרים הרבה יותר (לא רק כלי עבודה) וזה בכדי להוזיל עליות יצור, אממה הפיקוח על איכות היצור והרכב חומר הגלם הוא שקובע.

tomer s
07-12-10, 10:21
מנסיוני האישי, הם נשברים גם כאשר משתמשים בהם ליעודם המקורי ולא כאזמל.
במקרה כזה יש אבא ואמא,

עמי
07-12-10, 10:52
לך תוכיח שאין לך אחות.

התשובה האינסטנקטיבית שלך לאיציק, היא אותה התשובה שקיבלתי ממי שקניתי ממנו בזמנו את המברגים.

הסיכוי להצליח לשכנע מישהו שאני לא "פושע" (טרמינולוגיה שלך), לא שווה לי את הזמן והמאמץ.

את הלקחים שלי הפקתי, והם לא שונים מאלו שהפיק כאן מישהו אחר לפני.

עמי

tomer s
07-12-10, 13:52
עמי
90% מהמברגים שהגיעו אליי להחלפה באחריות חוו שימוש כאיזמל (רואים את הדפיקות העמוקות על הראש ) אבל נשברו כשפתחו בורג חזק...
וה10% הנותר לא היו איזמלים, והוחלפו באחריות.

אני לא מאשים אף אחד בפשע או באי מקצועיות,
אבל בנינו, כמה מוסכים משתמשים ומתי במד מומנט?
מי מהם יודע מה עושים עם הידית הזו? ולא אני לא מתכוון למנהל המקצועי.
כמה פעמים לעובד אין קריזה לחפש את הבוקסה השחורה, אני סוגר עם רגש את הבורג, לא יקרה כלום לבוקסה..

חשבת פעם למה רק בארץ לדרמן העולמית מחייבת כל כלי בדמי טיפול?

ושלא יובן לא נכון, אני לא טוען שהכלים לא נשברים, אני רק מזכיר שלא כל הכלים משמשים את יעודם המקורי גרידא!

כל מי שיש לו בעיתיות בשירות מול החנות מולה הוא עובד במוצרי סיגנט מוזמן לפנות אליי ואנסה לעזור לו ככל יכולתי.תומר!

איציק - 4X6ZH
07-12-10, 14:32
עמי
90% מהמברגים שהגיעו אליי להחלפה באחריות חוו שימוש כאיזמל (רואים את הדפיקות העמוקות על הראש ) אבל נשברו כשפתחו בורג חזק...
וה10% הנותר לא היו איזמלים, והוחלפו באחריות.

אני לא מאשים אף אחד בפשע או באי מקצועיות,
אבל בנינו, כמה מוסכים משתמשים ומתי במד מומנט?
מי מהם יודע מה עושים עם הידית הזו? ולא אני לא מתכוון למנהל המקצועי.
כמה פעמים לעובד אין קריזה לחפש את הבוקסה השחורה, אני סוגר עם רגש את הבורג, לא יקרה כלום לבוקסה..

!

תומר אתה צודק אפילו צודק מאד
לכן אני לאחרונה משתדל לא לחדש את כלי העבודה עם סיגנט .
יש עוד תכשיט אחד שמסתובב לאחרונה UNIOR .
גם הוא לא עומד בדרישות המכונאי המצוי .

אז נכון יצרנים כמו HAZT כבר לא קיימים
ו SNEP ON קיים בארץ אבל לא זמין כמוצר מדף
ו BETA המחיר כמשקל הכלי בזהב
אבל זה לא אומר ש %10 מברגים ישברו
ו10% קטרים יגרמו נזק
ו100% כלי עבודה ( מד לחץ אויר - מד לחץ דליפות במערכת קירור ) לכולם צינור הגומי משתחרר מהחיבור ( מכשיר הלחיצה של היצרן לוחץ באלכסון ;))
אז מכשיר אחד תיקנתי לבד ( וזה לא כלי זול ) הייתי מחליף אותו באחריות . ומה הייתי מקבל את אותו מכשיר שידלוף בעוד חודש .
כמה מדי לחץ אויר אפשר להחליף ?
שוק כלי העבודה מוצף בזבל .
גם יצרנים מכובדים מיצרים כבר במזרח הרחוק
כמה פעמים אפשר להחליף מפתח פילטרים ( הכל באחריות ) . ובאמת מחליפים .
עד שאתה לוקח מפתח תוצרת הארץ של חברת ביצוע . ונגמר ! זה עובד ועובד

OK הבנתי את המשחק . קנה זול והחלף בוקר צהריים וערב . יש לך תמיד כלים חדשים
וכולם אמורים להיות מרוצים .
אז זה הוא שלא מרוצים . המכונאי לא בא מיוזמתו להחליף כלים פגומים .
ואתה לא עושה מסדר כלים כל שבוע ( גם לא פעם בשנה ) .
ופתאום מתברר לך שיש מסחר שלם בין המכונאים בכלי עבודה פרטיים שהם מביאים
לעצמם . כי נמעס להם מהזבל .
אולי חזון אחרית הימים הגיעה והמכונאים בארץ יתחילו לעבוד כמו בארצות הברית עם כלים פרטים שלהם . (בארצות הברית כל מכונאי מחזיק ארגז כלים פרטי אישי שלו ) .
אבל לצערי אנחנו עדין לא ארצות הברית .
וכנראה שלא ניהיה בתקופה הקרובה .

ופותח השרשור לא חשב שפתאום יקפצו עוד כמה שנמעס להם לעבוד בזבל .

איציק

התייש
07-12-10, 15:12
אין לי תשובה לשאלה זו,אתה יכול לבדוק עם ליאור (פלדטק באתר)
הוא כבר התקשר אליי בעצמו 5 דקות לאחר ההודעה הקודמת משום שמישהו דאג להעביר אליו את השרשור (סתימת פיות?) והבטיח שאם אבוא לחנות עם הסרבל הזה במצבו אקבל אחר במקומו.
בכל מקרה זה לא שחשבתי שיהיה אחרת.
אהבתי את הטלפון המהיר (מישהו עשה עבודה זריזה).
בקשר לאיכות הביגוד הכלים- נחיה ונראה!

Signet-peledtech
07-12-10, 15:33
איציק שלום ,

שמי ליאור ואני נכנס לפורום מדי פעם ושמח לשמוע שיש הערות וענייןבכלי העבודה של SIGNET
חבל לי לשמוע שהתאכזבת מכלי מסויים ואני יותר מאשמח שבהזדמנות תבוא עם כלים שיש לך של סיגנט על מנת שנוכל לעזור לך איתם במידה והם נפגעו בזמן עבודה ..בטח שאם יש בהם פגם כל שהוא.

רק שבוע שעבר יצא לי לפגוש באירוע מכירות מרשים בנתיבות חברים בפורום המכובד ושמחתי לראות ולשמוע כי הם יותר ממרוצים מכלי העבודה של SIGNET .

ואגב כבוד לתומר מהפורום על אירוע יפיפה .

חברת פלד אחראית ליבוא SIGNET לישראל ונשמח מאד להזמין אנשים להציע הצעות לשיפור ובטח במידה ויש תלונות כל שהן אנחנו כאן אפשר להתקשר למספר 098930930 או לבוא לבקר בחדר התצוגה שלנו באבן יהודה צומת הדסים .
אתר פלד www.peledtech.com (http://www.peledtech.com)

לעניין המקרה שהתחיל את השירשור ..לצערי מה שקרה לחבר התייש - בגדי עבודה יכולים להפגע בצורה כזו או אחרת ובמידה ובגד הגיע פגום ללקוח והנל זיהה זאת נשמח מאד לדאוג לו להחלפה ובשביל זה אנחנו כאן .
החבר התייש יהיה מרוצה . ושוב תודה גם למעיין שטרח והעיר הערה חשובה זו .

חברת SIGNET גאה במוצרים שלה ומשתדלת לתת מענה לכל תחום שנדרש בעולם הכלים והציוד הטכני .

הטלפון זמין ואפשר גם לכתוב מייל ונשמח לעזור לכם !

איציק אתה מוזמן ליצור קשר במשרד או תשאיר טלפון ונדבר

ליאור -פלד הספקה טכנית בע"מ

tomer s
07-12-10, 15:44
הוא כבר התקשר אליי בעצמו 5 דקות לאחר ההודעה הקודמת משום שמישהו דאג להעביר אליו את השרשור (סתימת פיות?) והבטיח שאם אבוא לחנות עם הסרבל הזה במצבו אקבל אחר במקומו.
בכל מקרה זה לא שחשבתי שיהיה אחרת.
אהבתי את הטלפון המהיר (מישהו עשה עבודה זריזה).
בקשר לאיכות הביגוד הכלים- נחיה ונראה!

וואלה מעיין,
לא יודע למה אתה מצפה,
ההבטיחו לך את השירות הכי טוב שיש,
אני בתור מפיץ של סיגנט וחשוב לי שאתה בתור חבר פורום שרכש לא ממני מותג שאני מייצג (מייצג, לא שותף בחברה, ז"א מהרכישה שלך אני לא מרויח מאומה!!) מעדכן את ליאור בנושא בכדי להוריד לך את הבעסה שהרסה לך את היום וגרמה לך להסתוב עם מצברוח ירוד כהגדרתך,
ואתה קורא לזה סתימת פיות???
תחשוב טיפה לפני ההקלדה.

יום מוצלח ותתחדש!

התייש
07-12-10, 16:13
תומר לא התכוונתי אליך. להפך, הצעת לעזור ואתה אחלה ותמשיך כך.
גם ליאור נשמע אחלה. לא מדובר ב"לשון הרע" כפי שהגדיר זאת ליאור בשיחת הטלפון שלנו בבוקר אלא בס"הכ שיתוף הציבור בתחושות ומקרה שקרה. השרשור הזה מיצה את עצמו, עכשיו נראה מה יוליד יום.
חג שמח.

התייש
04-01-11, 18:50
שוב אני! עידכון- לאחר שממש התבאסתי מהסרבל הסרבל הוחלף ובמקומו נלקח "מעיל עבודה" של סיגנט בתוספת של עוד 20% למחיר הראשוני. (החומרים נראים זהים) ומה אתם חושבים קרה עכשיו? הריצ'-רץ' נישבר אחרי חצי שעה. אפילו לא הספקתי להכניס יד לכיס / ללכלך את הפריט. ליאור מצטער, ניסיתי ללכת אתך באותו ראש ולהאמין שבמקרה היה מוצר אחד פגום ואפילו הוספתי עוד כמה שקלים על מנת "לשדרג". עכשיו אני באמת ממורמר. מצטער אבל אין מילה אחרת- סחורה זבל!
מצד שני- המכנס שרכשתי כבר עבר שתי כביסות ועדיין נראה תקין:rolleyes:.

zivo
05-01-11, 08:17
1- צריך להעריך יבואן שמגיב ומתקשר כמו ליאור, אבל שיווק זה לא הכל.
2- אני מציע לכל הסוגדים לשמות בכלל וסיגנט בפרט, לחזור לשירשור (פה באתר) על איכות כלי העבודה של סיגנט ומקור היצור שלהם.
המבחר והאיכות של כלי סיגנט, זה קודם כל החלטות של היבואן ולא של איזה "קונצרן אגדי" עם חזון ומסורת של מאה שנה...
מבלי לדעת עובדות נוספות, אני מוכן להמר (ליאור תקן אותי אם אני טועה :confused: ) ההחלטה על יצור ויבוא בגדים היא של היבואן המקומי. אין שום קשר בין מי שמייצר את הבגדים לבין יצרן הבוקסות.
אין דבר כזה בגדים של סיגנט, יש יבואן שמשתמש בשם, ואם מחר הוא יחליט שבא לו למכור תחתונים אז סיגנט "תתחיל" לתפור תחתונים.
3- כל פעם שחושבים לקנות מוצר של "מותג" בארץ, כדאי לעשות חיפוש קטן בגוגל ולראות מה אומרים עליו בעולם, זה נותן קצת פורפורציות.
4- ועדיין למרות כל מה שאמרתי, לא הייתי פוסל לקנות מהם בגדים (לפחות השרות עושה רושם טוב), אבל צריך לבדוק דברים לגופם ולא לשמם.

-->