PDA

צפייה בגרסה מלאה : פורד אקספלורר

doxe
23-10-04, 22:03
שלום אנשים טובים אשמח לקבל קצת פרטים עיניניים לגביי פורד אקספלורר תודה מראש שמוליק

six 4 life
23-10-04, 22:09
פרט יותר מה אתה רוצה לדעת- בצורת שאלות מסודרות, ותקבל תשובות מסודרות לשאלותיך.

-ארז 8) -

doxe
24-10-04, 09:17
פרט יותר מה אתה רוצה לדעת- בצורת שאלות מסודרות, ותקבל תשובות מסודרות לשאלותיך.
אז ככה
חלקים יש או אן בשוק או רק בחברה
נוחות
אמינות
מנוע
צריכת דלק
מחיר שוק
יכולות בשטח

-ארז 8) -

נמרוד
24-10-04, 09:18
חיפוש בגוגל יעלה המון מידע מאתרים אמריקאים. המידע הזה לדעתי לא הכי "ענייני"...

מה ש"ענייני" הוא שהאספלורר נדיר יחסית בארץ. כמות הפורדים שעלתה לארץ במשך השנים זעומה ביותר ביחס לכמויות הגדולות של ג'יפים ושל רכבי ג'נרל מוטורס - רק בשנים האחרונות אנחנו רואים סוף-סוף התחלה של חדירת פורד האמריקאית לארץ, בעיקר דרך לקוחות מוסדיים. המשמעות היא שכמות הידע, זמינות החלפים וכלים מפירוק הם נמוכים מאד. לא לכולם זה חשוב, אבל עבור אנשים שעושים שטח אמיתי עם הרכב, מטפלים ומשפרים אותו לבד וכל זה על תקציב מוגבל - זה קריטי.

בכל מקרה, האקספלורר הוא המקביל של פורד לג'יפ צ'רוקי - 4X4 משפחתי "עממי". הוא היה הצלחה מסחרית עצומה בארה"ב במהלך שנות ה90, אבל לא נחשב לרכב שטח מוצלח במיוחד - בוודאי שלא ברמה של הצ'רוקי. אין מה להתווכח עם זה, זו ההתרשמות שמקבלים מגלישה באתרי שטח אמריקאים רציניים.

doxe
24-10-04, 09:21
תודה רבה על המידע הרכב הולך להיות יותר חיתית משפחה מאשר חיית שטח

נמרוד
24-10-04, 09:39
תודה רבה על המידע הרכב הולך להיות יותר חיתית משפחה מאשר חיית שטח

אם זה הולך להיות 4X4 משפחתי, אז אני מניח שמה שטוב למליוני אמריקאים טוב גם למשפחה הישראלית.
הנדירות בארץ היא אכן הבעייה, חלפים לא קיימים בכל פינת רחוב וזה אומר כמו שניחשת שאתה עלול להיות תלוי ביבואן ובמדיניות המחירים שלו. מעבר לזה, זה אומר שאתה עלול למצוא את עצמך מחכה ימים או שבועות לחלק נדיר שיגיע מארה"ב. מצד שני, היום בעידן האינטרנט אתה יכול להזמין חלקים ישירות מחנויות חלפים באינטרנט, שווה לך להכיר את הנושא אם אתה הולך להחזיק רכב נדיר בארץ. בכלי רכב אחרים, לפעמים הזמנת חלק מארה"ב כולל משלוח ומיסים משתלמת הרבה יותר מאשר קנייה אצל היבואן.

doxe
24-10-04, 12:33
תודה

אריה פאהן
24-10-04, 22:58
אני מכיר אחד למכירה שלא ראה שטח ,אני לא ראיתי את הרכב ,נראה לי קניה קלאסית רכב של אישה :D אם מעניין אותך תתקשר אלי ואקשר בינכם 050-247145

-->