PDA

צפייה בגרסה מלאה : נהיגה בחוף הים הסוף!

amimiller
07-12-10, 15:35
לאחר 3שנים של דיונים אישרה מליאת הכנסת את החוק.
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/186/621.html?hp=1&cat=459

danipc
07-12-10, 15:42
הגיע הזמן שיצא החוק הזה

רפאל
07-12-10, 16:56
"...החוק מרחיב את איסור הנהיגה גם לשטחי חוף וחולות, שמעבר לתחום 100 מטר מהחוף וכן לאזורי מעיינות ונחלים ושטחים טבעיים נוספים. החוק כולל גם עונש מאסר של שישה חודשים לנהיגה בחופים...."

רק לי נדמה או שהחוק חל גם על מקומות אחרים מעבר לחופים :confused::confused::confused:

רפי

שלמי
07-12-10, 17:56
לי זה נראה כמו אסון, או לפחות אסון פוטנציאלי.
החוק עצמו טרם עלה באתר של הכנסת, אבל בהצעת החוק של דב חנין, שככל הנראה תהייה דומה עד זהה לחוק שהתקבל, התחום המוגן, בו חל איסור הנסיעה, כולל גם מקור מים, כהגדרתו להלן :

"מקור מים" - מעיין, נחל, נהר, אגם ומקור אחר שבו זורמים או נקווים מים עיליים;

אם הדבר הזה ייאכף, אפשר למכור את הג'יפ, כי לא יהיה לאן לטייל איתו (רק שאז גם לא יהיה למי למכור, אף אחד לא יקנה).

אה, ואני באופן גורף נגד נהיגה בחוף הים, רק שהצליחו להשחיל שם משהו עם פוטנציאל די הרסני מבחינת טיולי הג'יפים.

zerez
07-12-10, 18:19
החוק הזה מחמיר את העונשים על חוק קודם שכמעט ולא נאכף.
אני מציע שתגיבו שם בטוקבקים, אני הגבתי

דרור ברלי
07-12-10, 20:06
החוק הזה, ממש כמו רובם המוחלט של חוקי "הגנת הסביבה" האחרים הוא אסון כי הוא מחפש את המטבעות מתחת לפנס.

זיהום והרס הסביבה והטבע ע"י שפכים, צבא, מפעלי תעשיה, יימשכו באין מפריע. העיקר שאיזה ח"כ זניח ושולי ירגיש טוב עם עצמו שדפק את ה"עשירים שנוסעים בג'יפים".

נותר לנו רק לקוות שלרשויות לא יהיה תקציב ורצון לאכוף את החוק המיותר הזה... המצב במדינה הרעה הזו הולך ונהיה בלתי נסבל, והנזק שגורמים כאן חברי הכנסת גדול מאות מונים מנזקם של מיליון ג'יפים שנוסעים על חוף הים.

elro
07-12-10, 20:26
אני חובב טבע ושונא את הרס הטבע, אבל משום מה כל הנושא הזה עם ה"חוק" הזה לא נראה לי.

bizon
07-12-10, 21:07
אני חושב שצריך למנות מעין מומחה מוסמך (מטעם מי אין לי מושג ) אבל אחד שמבין את ההשלכות של הדברים ואותו אדם ישמש כיועץ ומסביר באותם משרדים ש"מטפלים" בנושאים האלה שכל כך מפריעים לנו אולי "ג'יפולוג" יוכלו לקדם את העיניין הזה כגוף מייצג ????

מור

asafk
07-12-10, 21:31
מישהו שם החליק על השכל.
הכוונה היתה טובה.

אני הראשון שיתנדב ליחידה המשטרתית המיוחדת שתאכוף את החוק הזה.
כדי לתת לדב חנין דו"ח כשהוא נוסע ברחובות ת"א אחרי הגשם.

אסף.

יובל48
07-12-10, 21:48
היום שמעתי ברדיו שאישרו יבוש של 15 דונם בכנרת כדי שיהיה אפשר לבנות
מלון כ"חוק"כלומר מרוחק 100 מ מהחוף.תגידו לי שזה היה סתם חלום רע,
כי קשה לי לקלוט את האיוולת.

bizon
07-12-10, 22:43
כבר התחילו לא רק אישרו ברוך הבא לישראל

Gilad
08-12-10, 00:22
יש פה בעיה קשה - כמה שיהיו יותר שפכים שישפכו לטבע ככה נוכל לטייל פחות כי זה "מקור אחר שבו זורמים או נקווים מים עיליים;"

rotemlod
08-12-10, 17:34
"איזו מדינה מיוחדת במינה"

ronen7k
12-12-10, 21:54
מה קשה להבין , הכל אבל הכל במדינה הזו מושחת ,

בכל תחום בכל נושא , איפה שלא תרצו , זה קשור לכסף ושחיתויות .

מתה ארץ ישראל היפה , קמה מדינת ישראל המושחתת

-->