PDA

צפייה בגרסה מלאה : פירוק סעפת יניקה בסמוראי

SegevD
07-12-10, 22:44
כבר תקופה שהסמוראי שלי (87') משתנק בסל"ד סרק, נחנק ונכבה ועוד מיני מרעין בישין..
הוחלף פילטר דלק, הוחלפו פלאגים, לבסוף אפילו פורק הקרבורטור לחתיכות ועבר ניקוי ושיפוץ קל (על פי המדריך המצוין באתר) וכלום לא עוזר..
הועלתה השערה שמדובר בכניסת אוויר מבחוץ לסעפת יניקה. הבדיקה הייתה השפרצה של נוזל ניקוי קרבורטורים על הסעפת, בעקבות כך יש קפיצה מיידית בטורים. ככל הנראה צריך להחליף את האטם.
נקנה אטם חדש (61 שקלים חדשים כולל מע"מ במכשירי תנועה), ובשישי הקרוב אני מתכוון לפרק ולהחליף.

ולעסק עצמו: אם למישהו יש השגות, הצעות, הארות, הערות וכו' בנושא המדובר לפני שאני ניגש לפרק את הסיפור הזה אשמח לשמוע. כמו כן, מאוד אשמח אם מישהו שביצע את התהליך הזה בעבר ייצור איתי קשר והוא מוזמן גם לבוא לפרק איתי את הנבלה.. קפה עלי. (אני גר בעמק יזרעאל).

תודה לכולם,
שגב.

omri_t
08-12-10, 00:42
יצא לי לפרק ולהרכב כמה פעמים.
ממש ממש לא נוראי.

תעיף מבט בספר, תהדק ע"פ המומנטים כמו שכתוב
(למיטב זכרוני אחד הברגים שם סובל מגישה לא נוחה ולכן לא יזכה להידוק עם מומנו אלא ברגש...)

אם אתה כבר שם, תעיף מבט שהכל נקי, זו הזדמנות לנקות סעפת יניקה מג'יפה.

שורה תחתונה, כמה שעות וזהו.

אם צריך עזרה (לצערי לאור המרחק טלפונית)- צור קשר.

GodsFather
08-12-10, 05:03
לרסס היטב WD40 שעות אם לא לילה קודם לעבודה על המקומות המועדים, זה יקל על הפתיחה של הברגים.

SegevD
08-12-10, 08:06
בספר מצוין שצריך לרוקן את הרדיאטור לפני התהליך.
באמת יש צורך??

itay
08-12-10, 08:56
בספר מצוין שצריך לרוקן את הרדיאטור לפני התהליך.
באמת יש צורך??

לא, אבל אתה צריך לרוקן כדי שהמפלס מים הכללי ירד מתחת לצינור המתכת שמתחבר למשאבת מים.

איתי.

Tom Bril
08-12-10, 11:47
למה?:confused:

GodsFather
08-12-10, 11:49
מה למה ?

למה צריך לנקז מים ? כי יש מים מהצינור העליון של הרדיאטור שנעצרים בחיבור של הבית תרמוסטט.

-->