PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם יש כאן נפגעי גלישה סלולרית בסלקום ?

ניר ל
08-12-10, 14:29
מס' עובדים שלי חווים לאחרונה סאגה הזוייה עם רשת סלקום - חיובים מנופחים והזויים על גלישה סלולרית בסכומים של מאות ואלפי ש"ח.
מדובר בקווים פרטיים ועסקיים, חלקם בכלל אינם עושים שימוש בגלישה סלולרית ולא עשו מעולם, הסיבה שהאופ' הזו פתוחה היא כי סלקום לא מאפשר טלפון דור 3 או 3.5 או וואט-אבר ללא אפשרות גלישה.
החיובים מופיעים באופן חד פעמי במה שנראה כמו באג במערכת או מקש שנלחץ בטעות, אך היות ומדובר בהורדת קבצים עצומים בפרק זמן קצר - זה לא נראה כמו טעות משתמש. בכל מקרה הם טוענים שאין אפשרות להוכיח ולא מוכנים להכיר בטעות ולזכות, אלא בתנאי שהלקוח יתחייב למשהו בתשלום במקום...

מריח לי כמו הזדמנות אמיתית לתביעה ייצוגית, עוול באמת יוצא דופן - החוליירות מצליחים להתעלות על עצמם כל פעם מחדש. האם מדובר בצירוף מקרים או תופעה נפוצה ?

דרור ברלי
08-12-10, 14:39
אני מגדיר את עצמי כ"נפגע סלקום" (הטענות שלי הן בעיקר לאיכות המכשירים הירודה ביותר ולרמת השירות הירודה אפילו יותר, כפי שרובכם יודעים) ועד כה, לא מצאתי אצלי חיובים יוצאי דופן - אבל אני בהחלט אני מוצא את עצמי נכנס בטעות לאינטרנט דרך הטלפון, בשל לחיצת מקש לא רצונית/לא מורגשת, ובהחלט יכול להיות מצב ש"דף הבית" היה פתוח כמה דקות ברצף ואז המונה דופק... עצם החיוב עבור שירותי גלישה סלולרית שאיננו עושים בהם שימוש ושאנחנו מקבלים בעל כורחנו במכשירים החדישים (כי אין ואי אפשר לקבל מכשירים פשוטים ללא אינטרנט) הוא שערוריה בפני עצמה.

ההתייחסות המחורבנת של סלקום ללקוחותיה היא לא דבר חדש וזה משהו שכנראה לעולם לא ישתנה בגלל ההתמכרות ההזויה של העם המטומטם הזה לטמבלפון הסלולרי. מה שכן ישתנה זה שבעוד פחות מעשרה חודשים אני כבר לא אהיה חייב להם אפילו שקל, ואז - שלום ולא להתראות. אצלנו במשפחה כל מי שההתחייבות שלו לסלקום נגמרה, פשוט לא חוזר אליהם עוד. זו הדרך היחידה להכות בזבלים האלה.

ניר ל
08-12-10, 15:46
שירות גרוע אתה אומר... הנייד האישי שלי החליט להתחרפן והם לא מצליחים לתקן אותו, זה התחיל בתקלה קטנה ובכל פעם שהוא חוזר מתיקון הוא חוזר מקולקל יותר - אני לא מבין למה הם לא בודקים שהוא תקין לפני שמחזירים אלי בסה"כ צריך להשאיר אותו דלוק למשך דקה אחת. במקום זה הם מעדיפים להוציא שליח הלוך ושוב פעם אחר פעם אחר פעם - ברגע שהוא חוזר אני מוצא כי לא תוקן ופותח שוב קריאה נוספת. אצלי זו חצי צרה - כי זה עסקי ואני משתמש בחלופי בינתיים. הזויים. אבל לחייב סתם ככה - בחיים לא אתן להם כ"א או הוראת קבע, אעדיף prepaid

s_n_p
08-12-10, 16:10
בכדי לחסוך כניסה לא רצויה לרשת פשות "תדפקו" (תשנו) את נקודת הגישה שנמצאת תחת הגדרות ינטרנט במכשיר.

דרור ברלי
08-12-10, 18:10
כשאתה מכניס אליהם לתיקון מכשיר עם תקלה אחת, הוא תמיד ייצא עם 3-4 תקלות חדשות. הם עובדים בלחץ מטורף, וזה ממש לא אכפת לי, כי מבחינתי כלקוח זו רשלנות. וגם אני לקוח עסקי, והמכשיר החלופי שהם נותנים ממש לא מנחם אותי. מצידי שזמן ההמתנה לתיקון יהיה שלוש שעות ולא שעה וחצי, אבל שיתקנו פעם אחת כמו שצריך (ובלי למחוק תכנים סתם ככה).

אבל מה אני מתעצבן. המכשיר הנוכחי הוא דרעק (NOKIA3120C) אבל מחזיק מעמד במצב תקין פחות או יותר, והזמן שנשאר עד סוף תקופת העונש הולך ומתקצר...

fuksi
09-12-10, 16:02
כל חברות הסלולר אותו דרעק
סיימתי התחייבות לפני חצי שנה על 16 מכשירים בפלאפון
תענוג מלקקים לי את הישבן ומתחננים שאני אשדרג את המכשירים (בהתחייבות כמובן)
אין מצב!!!!!!

tzagi
10-12-10, 01:12
אני חייב להגיד, שלהיות בלי חוזה זה תענוג,
פשוט מלקקים לך את התחת שחס וחלילה לא תברח להם.....
וזה עולמי!
לי אישית הסכימו לדרישות הלא הגיוניות שלי, כמו לחבר איפון בלי שרות אינטרנט, שתאורטית לא יכול לקרות, אבל עובדה
תיפטרו מההתחייבות ותראו מה ההבדל בשרות.

דרור הראל
10-12-10, 15:25
לי יש את אותן צרות כאן עם VODAFON ,הבלקברי כבר נסע 3 פעמים לתיקון.בנוגע לאינטרנט-בהתחלה חיבו אותי על 100 יורו בגלל שימוש לא מודע באניטרנט-התכונה במכשיר היתה פתוחה ולא הסבירו לנו את הנושא-לאחר הסבר קצר קיבלתי זיכוי מלא.

דרור הראל

יוני5
11-12-10, 08:17
לי יש את אותן צרות כאן עם VODAFON ,הבלקברי כבר נסע 3 פעמים לתיקון.בנוגע לאינטרנט-בהתחלה חיבו אותי על 100 יורו בגלל שימוש לא מודע באניטרנט-התכונה במכשיר היתה פתוחה ולא הסבירו לנו את הנושא-לאחר הסבר קצר קיבלתי זיכוי מלא.

דרור הראל

אני משוכנע שגרמני מקורי למהדרין לא היה מקבל זיכוי, אפילו לא זיכוי חלקי.

הסיבה שקיבלת זיכוי נעוצה כנראה בעובדה שאתה סלב רציני בגרמניה, או ביחסם הרחום של אוכלי הנקניקיות והכרוב כבוש לפליטים.
אישית נראה לי יותר שזה בגלל שאתה סלב וסמל מין מטורף.

יוני5

דרור הראל
11-12-10, 11:10
אני משוכנע שגרמני מקורי למהדרין לא היה מקבל זיכוי, אפילו לא זיכוי חלקי.

הסיבה שקיבלת זיכוי נעוצה כנראה בעובדה שאתה סלב רציני בגרמניה, או ביחסם הרחום של אוכלי הנקניקיות והכרוב כבוש לפליטים.
אישית נראה לי יותר שזה בגלל שאתה סלב וסמל מין מטורף.

יוני5

יוני ההבדל היחידי הוא-שגרמני מקורי למהדרין קורא את החוזה עד האותיות הקטנות,לא היה סיכוי בעולם שהוא היה מפעיל את פונקצית הגלישה רק בגלל שהיא שם.מדובר בעם מופרע לחלוטין ברמות טרוף-הדקדוק בפרטים,הירידה לכל נקודה ונקודה-המושג "שיקול דעת" או "להעריך" "הערכה ש.."-אינו קיים-הכל ברור,לכל דבר יש כלל ואין דבר כזה "יוצא דופן" "מקרה חריג"-ישבתי שעתיים בהרצאה בבית הספר על מבנה מערכת החינוך-משעמם ומעייף עם אלפי חוקים וכללים,נגמר כל ההורים כמו והלכו הביתה,אף אחד לא שואל ולא מעיר ולא חושב שהוא יותר חכם מהכללים-הכל מתוכנן מראש ואין דבר כזה "לא ידעתי" .
דוגמא-אתמול נסעתי להיפגש עם יועץ מסויים,הוא היה אמור להגיע אליי ובגלל השלג נבצר ממנו,הצעתי שאני אגיע לפגישה במקום אחר-הוא טרח להבהיר לי מראש שבמקרה של תאונה אין הביטוח שלו מכסה את נזקי הרכב שלי-קאפיש?מי בכלל חושב על זה?
שבוע שעבר הבנו שאנחנו היחידים בגרמניה שאין להם ביטוח-שמבטח מקרים כמו "הילד שבר את החלון בבית של השכן עם הכדור(לא שילדים משחקים פה בכדור שלא במגרש מורשה עם תלבושות ושופט)" במקרה כזה הביטוח של השכן יתבע את הילד.הומור אין להם.
במקרה שלי-הבחור מVODAFON פשוט הבין שעומד מולו "אזייאת" שלא טרח לקרוא את הכללים,אז במשך שעה הוא ייבש אותי בהסברים ברורים והחזיר לי את הכסף.
עכשיו אתה המבין,למה חאפר כמוך לא ימכור כאן כלום,לעומת אזייאת כמוני שעובר תהליך "חיברות" "חינוך מחדש".

דרור הראל

ניר ל
12-12-10, 14:47
אני קורא עכשיו שמשרד התקשורת נכנס בהם גם בעניין הזה,
אני יודע שחברות הסלולר ימשיכו למצוא דרכים לזמבר את הצרכן השבוי שלהן שקיבל מכשיר "בחינם" ו "חבילת שיחות וגלישה - בהנחה" .
אבל צריך להגיד משהו טוב על משרד התקשורת שעושה כאן עבודה לא רעה ומציב להם גבולות.

-->