PDA

צפייה בגרסה מלאה : זכוכית לציפוי שולחן עץ. איזה סוג ועובי? כמה עולה?

חנן-ג'יפולוג
11-12-10, 09:04
הגבהתי לבת את המיטה שלה ובניתי מתחת למיטה שולחן כתיבה מעץ, קורות עץ גלריה.
אני רוצה לשים על השולחן לוח זכוכית, כדי שמשטח הכתיבה יהיה חלק ולהגן על העץ מקשקושים של טושים וכו'.

איזה סוג זכוכית צריך בשביל יישום כזה? מחוסם או רגיל? בסה"כ לוח הזכוכית לא נושא עומס כלשהו. איזה עובי? מהי עלות הגיונית ללוח כזה? גודל השולחן הוא 74X100 ס"מ.

Gilad
11-12-10, 11:47
ממה שראיתי בכמה כאלה שנשברו מדובר בזכוכית רגילה ולא מחוסמת.

לפי העין עובי בערך 5-7 מ"מ

itaysa
11-12-10, 13:25
מבחינה בטיחותית עדיף מחוסמת גם על חשבון עובי הזכוכית.
לדעתי גם 4 מ"מ יעשה את העבודה.

רון נחמן
11-12-10, 13:54
הגבהתי לבת את המיטה שלה ובניתי מתחת למיטה שולחן כתיבה מעץ, קורות עץ גלריה.
אני רוצה לשים על השולחן לוח זכוכית, כדי שמשטח הכתיבה יהיה חלק ולהגן על העץ מקשקושים של טושים וכו'.

איזה סוג זכוכית צריך בשביל יישום כזה? מחוסם או רגיל? בסה"כ לוח הזכוכית לא נושא עומס כלשהו. איזה עובי? מהי עלות הגיונית ללוח כזה? גודל השולחן הוא 74X100 ס"מ.

בת כמה הילדה? אם מדובר בילדה קטנה הייתי ממליץ ללכת על פרספקס ולא זכוכית -
זול בהרבה ולא שביר. נכון - הוא יתלכלך במשך הזמן יותר מזכוכית, אבל המחיר שלו מספיק נמוך כדי להחליף מדיי פעם.
אפשר לקנות לפי מידה, כמובן. (2-3 מ"מ עובי יספיק לצורך הזה). אפשר לקבע אותו במקומו באמצעות דבק דו"צ.

חנן-ג'יפולוג
11-12-10, 14:56
לא יהיה שם פרספקס. אני לא אוהב את החומר הזה.

הילדה בת 7.

אמיר ב.א
11-12-10, 15:57
חנן - לידיעתך , אצל אחותי היה שולחן כזה עם זכוכית שנישבר לחתיכות,
רק בגלל שהיה מונח עליו בפינה לפטופ - רק בגלל הפרשי טמפ'

אני אישית , לא הייתי משתמש בזכוכית ליד ילדים , מספיק שמישהו נותן מכה על הקצה עם משהו קשה , ויכול לעוף רסיס זכוכית שיכול לפצוע...

אפשר להשיג את אותו האפקט עם טפט שקוף , שגם אפשר לחדש במקרה הצורך.

4x-hir דודי
11-12-10, 16:49
מה שאתה צריך זה זכוכית 6 ממ מחוסם ומלוטש במחסן זכוכית (לא זגג פרטי)יעלה לך מאה חמישים עד מאתיים שח חתוך למידה מלוטש ומחוסם בכל מיקרה אל תשים זכוכית לא מחוסמת זה מסוכן מאוד זכוכית מחוסמת לא יותר חזקה מזכוכית רגילה רק שהיא נישברת היא מתפוררת ליהלומים שלא פוצעים או חתכים שיטחיים קטע בטיחותי מדרגה ראשונה

שחר 9
11-12-10, 17:59
חנן ,

לדעתי 6 מ"מ מחוסמת יעשה את העבודה .
נראה לי ואולי זו רק הרגשה שלא ממש נעים לכתוב על שולחן זכוכית, המשטח קשיח מאד.

דבר עם אבירן מזכוכית מודיעין 0522450545 הוא ידע לכוון אותך בדיוק ,

מסור לו ד"ש ממני זה עלול לעזור.

שחר.

tzagi
11-12-10, 19:32
לא יהיה שם פרספקס. אני לא אוהב את החומר הזה.

הילדה בת 7.

חפש חומר שנקרא LEXAN
יש לי הרגשה שאת זה כן תאהב.

eran4x4
11-12-10, 19:42
חנן - עשיתה שולחן עץ - תן לה להנות מהחומר - מהחום שלו, מהנעימות שלו למגע, צבע אותו בלכה או חומר אחר שמונע ספיגה של הצבע של הטושים וכדומה לתוכו. או אולי כפי שהציעו כאן - טפט שקוף נדבק.

חנן-ג'יפולוג
11-12-10, 20:10
זה לא לוח עץ. מדובר בקורות עץ גלריה, עם החריצים הבלתי נמנעים והעיוות של העץ. שים על דבר כזה דף, נסה לכתוב עליו והעט ייתפס בחריצים.

-->