PDA

צפייה בגרסה מלאה : נהיגה עם נעילת ARB קדמית

barak110
11-12-10, 22:10
איך מתנהגים כשהרכב נעול קדימה ?

האם מותר לסובב את ההגה כשהדיפ' נעול ?

תודה ברק

gali
11-12-10, 23:23
איך מתנהגים כשהרכב נעול קדימה ?

האם מותר לסובב את ההגה כשהדיפ' נעול ?

תודה ברק

א. אין היגוי יעיל.
ב. לא באגרסיביות.

צריך להבין שהעומס נופל על הנעילה ו/או על הציריות/פעמונים

oferl
12-12-10, 10:23
ככלל לא רצוי כשהרכב נעול (ביחוד ברכב כבד) להתקדם כאשר ההגה לא ישר. יוצר עומס רב על המכלולים עד כדי שבירה. הדבר נכון גם לנעילה אחורית.

נעם1
12-12-10, 19:50
ככלל לא רצוי כשהרכב נעול (ביחוד ברכב כבד) להתקדם כאשר ההגה לא ישר. יוצר עומס רב על המכלולים עד כדי שבירה. הדבר נכון גם לנעילה אחורית.

וכשהנעילה האחורית היא אוטומטית, כמו הדטרויט לוקר?

דרור ברלי
12-12-10, 20:05
בזמן היגוי, נעילה אוטומטית עדיפה על נעילה נשלטת הנמצאת במצב מחובר.

נדב42
12-12-10, 21:36
בזמן היגוי, נעילה אוטומטית עדיפה על נעילה נשלטת הנמצאת במצב מחובר.

נעילה נשלטת + הגיון בריא עדיפים על נעילה אוטומטית.

הגיון בריא => מפעילים את הנעילה הקדמית רק ממש כשצריכים אותה ואז נוהגים בזהירות. זה בד"כ לא קורה כשיש אחיזה טובה, ולכן אלו תנאים מקלים עבור ההיגוי. בשאר הזמן לא מפעילים את הנעילה ולכן ההיגוי חופשי ועדיף מהמצב בנעילה אוטומטית ...

אמיר ב.א
13-12-10, 03:16
רק מזכיר , שלא יהיה מצב שמישהו יבין לא נכון ,
בדיפנדר או דיסקברי אין אפשרות לאוטומטית מקדימה ,
מכיוון שזה 4*4 קבוע

gali
13-12-10, 09:29
בקיצור ברק, יש לך על הרכב נעילה קדמית? אם לא אז אתה לא בדיוק צריך כזו בשלב ההתחלתי.
הרכב מגיע עם יכולות עבירות גבוהות כשהוא סטנדרטי, נעילה אחורית עושה פלאים עוד יותר באלגנטיות שהוא מגהץ עליות עם בורות והצלבות, לי היתה אוטומטית של דטרויט על ה 110 הסגור ולא הרגשתי אותה ביומיום.

בלנדרוברים רצוי להחליף ציריות למחוזקות כאשר אתה מתקין נעילה, כך את זה בחשבון ההוצאות המתוכננות.

barak110
13-12-10, 11:27
הרכב נעול קדימה ואחורה אי אר בי כולל צריות מקסי. ברכב הקודם שלי טרופר היו לי שתי נעילות אטומטיות שלא הצריכו התיחסות מיוחדת אבל עכשיו עם אי אר בי הדברים שונים

תודה

gali
13-12-10, 16:31
הרכב נעול קדימה ואחורה אי אר בי כולל צריות מקסי. ברכב הקודם שלי טרופר היו לי שתי נעילות אטומטיות שלא הצריכו התיחסות מיוחדת אבל עכשיו עם אי אר בי הדברים שונים

תודה

קודם כל אשריך, מזווד עד הגג.
עם זאת אין צורך בכל מעלה לנעול גם את הקדמי כיוון שפשוט לא צריך וגם תשלם על זה בהיגוי. תנעל את האחורית ומקסימום תוך כדי תנעל גם קדמי כאשר אתה יודע שאתה לא צריך לתמרן כמו לתוך חנייה.

-->