PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש חוות דעת ליונדאי גטס ואטוס

zerez
12-12-10, 00:21
יונדאי גטס 2004 ידנית, אני מכיר את הבעלים הראשון.
אופציה נוספת היא יונדאי אטוס 2001 ידנית.
הרכב מיועד בעיקר לנסיעות עירוניות ובין עירוניות קצרות.

איך הרכב מבחינת אמינות ועלויות אחזקה?

canaf90
12-12-10, 13:45
לי הייתה גטס 2003 ידנית במשך 6 שנים והייתי מטורף עליה
אחזקה אפסית טיפולים וזהו.צריכת דלק אחד ל15
הייתי כל כך מבסוט שקניתי I30 במקום
אור

התייש
12-12-10, 15:57
יונדאי גטס- היו לי כמה כאלו מחברות השכרה (במשך כמה שנים). הידניות סבבה, האוטומטיות זוללות דלק. בשנת 2005 נעשה איזשהו שינוי בחיישן כלשהו שהיה אמור לשפר צריכת דלק. באופן כללי רכב סבבה לגמרי, זריז וכיפי. איכות החומרים וההרכבה זה לא משהו שהקוריאנים מתגאים בו אבל מצד שני, ברכבים כאלה למי אכפת?, מכיוון שהיה בהשכרה לא שילמתי על הטיפולים אבל אני גם לא זוכר שהיו תקלות מיוחדות אם בכלל.
באטוס אין לי ניסיון אבל הבנתי שהם טובים. אם כי אין כל כך הרבה בשוק כמו גטס (בעיית חלפים??), לא יודע אבל הבנתי שהן אחלה= שווה לבדוק. בהצלחה.

דרור ברלי
12-12-10, 16:06
האטוס אוטו מגעיל לא רק חיצונית אלא גם בנסיעה. מכונית עירונית נטו מהמזרח הרחוק עם כל מה שמשתמע לגבי איכות נסיעה, רעש, גימור, בטיחות וכו'. זה רכב קל, צר וגבוה - רגיש ביותר לרוחות צד וכל אוטובוס שעוקף אותו עלול להעיף אותו הצידה רק במכת הרוח שהוא יוצר.

אבל מה? הוא קל לנהיגה ולחנייה, מרווח ואמין. ולכן מבוקש ביותר - נמכר מהר ונסחר מעל למחירון.

klam
12-12-10, 16:53
האטוס אוטו מגעיל לא רק חיצונית אלא גם בנסיעה. מכונית עירונית נטו מהמזרח הרחוק עם כל מה שמשתמע לגבי איכות נסיעה, רעש, גימור, בטיחות וכו'. זה רכב קל, צר וגבוה - רגיש ביותר לרוחות צד וכל אוטובוס שעוקף אותו עלול להעיף אותו הצידה רק במכת הרוח שהוא יוצר.

אבל מה? הוא קל לנהיגה ולחנייה, מרווח ואמין. ולכן מבוקש ביותר - נמכר מהר ונסחר מעל למחירון.

הוא כל כך מכוער, שהוא כבר מדליק, כמו צפרדע..(עניין של טעם, יש כאלו שחושבים שצפרדע מגעילה, לדעתי היא מקסימה..), ולכן כדאי לקנות אחד ירוק מטאלי!! מרווח באופן מפתיע, אמין מאוד, וחסרונותיו ברורים כפי שדרור ציין. אם, אז רק ידני (זריז למדי, ועליתי איתו בקלות לי-ם) - האוטומט בקושי זז וצורך דלק. נכון, כמובן, גם לגבי הגטס.

-->