PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך נפטרים מפרסומות קופצות?

דרור ברלי
12-12-10, 10:58
זו שאלה ממי שלא מבין כלום במחשבים.
אני למשל.

בשבועות האחרונים, בכל פתיחה של הדפדפן (לצורך העניין אתר הבית אצלי זה YNET) מיד נפתחות פרסומות קופצות (POP-UP). האשפה הזו השתלטה לי על המחשב.

פרסומת אחת מילא. היום בבוקר כבר נפתחו שלוש-ארבע בבת אחת. נכון שמיד סוגרים את החלומות שנפתחו, אבל חלאס. נמאס.
אני לא רוצה דיאטות פלאים ואני לא רוצה להצר היקפים.
אני לא צריך ולא רוצה למצוא את האהבה דווקא ב-LOVEME.
לא רוצה ולא צריך טיפולים באין-אונות.
אני לא רוצה לזהות מי התינוק שבתמונה ולזכות ב-18,000 ש"ח (מעדיף לעבוד תמורת הכסף שלי).
אני לא רוצה לדעת את ההורוסקופ היומי שלי.
וכן הלאה וכן הלאה.
אני לא רוצה פרסומות קופצות בכלל. נקודה.

העובדה שאני "מעניש" את המפרסמים - פרסומת קופצת מוחקת אצלי מיד את המוצר/שירות אותו היא רוצה לפרסם, לא עוזרת כמובן.

מה עושים, לאן נכנסים ומה משנים במערכת כדי לחסום את הזבל הזה אחת ולתמיד?

נמרוד
12-12-10, 11:02
הפרסומות לא קופצות מעצמן או מהמחשב שלך - הן חלק מהאתר שאתה נכנס אליו - Ynet. אתה מכיר שם כמה אנשים, לא?

boaz avrahami
12-12-10, 11:11
דרור,

החסימה היא חלק מהדפדפן.
בהנחה שאתה עם אקספלורר, חפש פיצר שנקרא בלוק פופ אפ

dudu
12-12-10, 11:16
כמו שנמרוד ציין סביר מאוד שהבעיה היא לא אצלך אלא בגרידיות של YNET
פניתי אליהם מספר פעמים כי לפרסומות כבר התרגלתי אבל לא בסדרי גודל שYNET מפציצים,בפעם היחידה שהם הואילו להתייחס הם טענו שכולם עושים את זה אז גם להם מותר....

ומאז אני כמעט לא מבקר שם אלא באתר "הארץ" שלמרות ההטייה הפוליטית הברורה שלו האינפורמציה דומה והאתר נוח יותר (להבדיל מהמהדורה המודפסת) וכשאני ממש צמא לאקטואליה וזה לא קורה הרבה אני מבקר גם בNRG של מעריב.

אני לא מרגיש שYNET כל כך חסר לי ,מה גם שרמת הכותבים והכתבות שם בזמן האחרון פשוט מביישת - לא אותי -את ידיעות ואת מי שחתום על הכתבות.

דרור ברלי
12-12-10, 12:11
ראשית, לכל אלה שחושבים ש"ידיעות" ו-YNET אלה שני משרדים באותו מסדרון ושמקסימום אני מרים טלפון למישהו וזה מסתדר - הקשר בפועל בין ידיעות אחרונות ל-YNET מאד קלוש ומצטמצם ללוגו הקטן של ידיעות ברשא הדף, ולכמה ידיעות חדשותיות שעוברות מהעיתון לאתר.
אלה שתי מערכות נפרדות, בבניינים נפרדים, ברחובות נפרדים.

מרגע זה YNET כבר לא אתר הבית אצלי עוד. נראה מה יהיה.

הכוכב הכחול
12-12-10, 12:25
אצלי אתר הבית ב-5 השנים האחרונות הוא ג'יפולוג.

אין פרסומות קופצות. מומלץ!

דרור ברלי
12-12-10, 12:29
טוב נו... כבודו של ג'יפולוג במקומו מונח... אבל יש בעולם עוד כמה דברים חוץ מג'יפים.

zerez
12-12-10, 15:55
לפיירפוקס יש 2 תוספים נהדרים שמעיפים את כל הפירסומות,
flashblock ו adblock, אני משתמש ב flashblock
בנוסף צריך לחסום POPUPS בתפריט הכלים.
אין פרסומות בחלונות חדשים ואין פרסומות פלאש מעצבנות בחלון הראשי שפתחת. החסרון היחידי הוא שגם אתרים מבוססי פלאש לא נפתחים מעצמם אלה צריך לאשר פרטנית לכל אתר שאתה פותח.

מאז שהתקנתי אותם אין לי בעיות אהבה עם freelove וגם לא בעיות אחרות שציינת :-)

דרור ברלי
12-12-10, 15:58
אין לי בעיה עם פרסומות פלאש אלא רק עם אלה שקופצות.

בכל מקרה, חסמתי אותן בתפריט הכלים (אני כזה אידיוט, עד היום לא הקדשתי תשומת לב לאפשרות הזו...) בינתיים סבבה.

BackDoorMan
12-12-10, 17:33
תעבור לכרום יש גם להם תוספים מצוינים ואין להם את בעית זליגת הזכרון שיש בפיירפוקס.

Saar
12-12-10, 18:06
חלק מהאתרים מקפיצים פופ אפים בתגובה ללחיצה עכבר כלשהי
ככה ה POP UP BLOCKER לא חוסם...
במקרים האלו הפיתרון הוא באמת להמנע מביקור באתר.

סער

itt8
12-12-10, 19:39
טוב נו... כבודו של ג'יפולוג במקומו מונח... אבל יש בעולם עוד כמה דברים חוץ מג'יפים.

סליחה???? , אין אין חוץ מ..
אני מחלק את העולם לשניים : גיפים , וכל השאר ... כאשר "כל השאר" כמובן שהרבה פחות מעניין!

הכוכב הכחול
13-12-10, 09:29
סליחה???? , אין אין חוץ מ..
אני מחלק את העולם לשניים : גיפים , וכל השאר ... כאשר "כל השאר" כמובן שהרבה פחות מעניין!

צודק לחלוטין!
למה לפתוח את האינטרנט באתרי חדשות ששם כל מה שאתה רואה זה-
אונס, רצח, שחיטות, גנבה, תאונות מוות וכו'..

לא עדיף לפתוח עם משהו שבאמת אוהבים? (ג'יפים)
ואז אם בא לך קצת דיכאון תעבור לאתרי החדשות :rolleyes:

כל אחד והבחירות שלו
גלישה נעימה :p

BackDoorMan
13-12-10, 15:23
איך תדעו אם אסטרואיד עומד לפגוע בכדור הארץ ולהמלט בזמן, אם רק תגלשו בג'יפולוג ?

-->