PDA

צפייה בגרסה מלאה : אופל: אסטרה, וקטרה, זאפירה

גלעד צ
13-12-10, 21:34
אני רוצה להחליף את האסטרה הישנה שלי. לפני שאני רץ לקנות משהו יפני אשמח לשמוע את דעתכם על קנית אופל אסטרה או וקטרה או זאפירה מהשנים 2003 עד 2006. בכל מקרה נראה לי שאני אתרחק מהדגמים עם הגיר הרובוטי.
דעתכם חשובה לי, תודה
גלעד

הדסופה
13-12-10, 21:41
יש אמרה בגרמנית : "כל אוטו נהיה בסוף אופל"

יואב פולס
13-12-10, 22:24
מה הדרישות / צרכים שלך מהרכב? כמה ק"מ משוערים לשנה? כמה אנשים ברכב? אוהב אותן עם נפח גדול או קטן? (של מנוע, סוטים שכמותכם!)

גלעד צ
13-12-10, 22:46
רשימת הדרישות:
כ כ 25,000 ק"מ בשנה. מדי פעם נסיעות ארוכות (פעמיים בחודש). צריך נוחות, אמינות בטיחות ובטחון (אמינות בסיסית). האסטרה הישנה שלי עונה חלקית על הסעיפים (כבר לא כלכך נוחה)

נפח המנוע בכל מקרה נע בין 1800 ל 2200 סמ"ק כך שכל האופציות מתאימות לי.

גלעד

asafk
13-12-10, 22:46
כל מה שאני יכול לומר הוא שהוקטרה מהשנים הללו מכונית נ-ה-ד-ר-ת, שלא זכתה להערכה הראויה לה בארץ. לא יודע לגבי אמינות או שירות, אני מדבר על מכונית חדשה, איך נוסעת ומתנהגת.

אסף.

klam
13-12-10, 23:57
כל מה שאני יכול לומר הוא שהוקטרה מהשנים הללו מכונית נ-ה-ד-ר-ת, שלא זכתה להערכה הראויה לה בארץ. לא יודע לגבי אמינות או שירות, אני מדבר על מכונית חדשה, איך נוסעת ומתנהגת.

אסף.

כנ"ל לגבי האסטרה.
הזאפירה לעומת זאת, לא רכב מוצלח.
חן

דרור ברלי
14-12-10, 11:09
אופל הוא אולי המותג הכי פחות מוערך במדינה ים-תיכונית מפגרת שסוגדת לפחיות מהמזרח הרחוק. המכוניות של אופל תמיד היו מהטובות בקטגוריה שלהן - אבל בשביל להימכר טוב ברפובליקת הבננות האוטומטית שאנחנו חיים בה, זה לא מספיק. תוסיף גם יבואן שהעדיף למכור מאסות של זבל קוריאני לחברות הליסינג והמותג אופל לא באמת עניין אותו, ותקבל קריסה מוחלטת של המותג, והתרסקות ערך המכוניות שכן נמכרו. לנו כקונים של מכוניות יד שנייה זה מצויין - מכוניות מעולות במחירי בדיחה.
עכשיו יש גם יבואן חדש, אולי הוא ישכיל להעלות את אופל בחזרה על הפסים וסוף-סוף ישבור את הדימוי הנמוך של המותג.

לענייננו - וקטרה ואסטרה הן מכוניות מדהימות. בוודאי ביחס למחירן.
לטעמי האסטרה מכונית אפילו טובה יותר מהגולף.
כמובן שכמו כל מכונית בעולם גם האסטרה תהיה טובה יותר בכמה עשרות ליגות בגרסתה הידנית, אבל כאן זה ישראל וקשה לי להאמין שתמצא כזו.
אם אתה ממילא מוכרח אוטומטית חפש את דגם ה-1.8 ליטר עם גיר אוטומטי הידראולי סטנדרטי.
רוצה אסטרה עם פלפל? האסטרה GSI של 2001-2002 עם מנוע 2.2 ליטר תמרח לך על הפרצוף חיוכים גדולים. 3 (שלוש) ידניות בלבד הגיעו לישראל. שים יד על אחת ולא תפסיק לחייך. כל היתר אוטומטיות וגם נוסעות מעולה.

בשום מקרה לא לגעת באסטרה 1.6 עם הגיר הרובוטי!!! אנשי אופל עצמם מודים (בגרמניה כמובן, ב-UMI בחיים לא תשמע דברים כאלה) שהגיר הרובוטי הקדום שהותקן באסטרה ובקורסה הוא מחורבן.

וקטרה כנ"ל - אחת המכוניות המרשימות בנסיעה. מנוע חזק, התנהגות כביש טובה, נוחות ואיכות גבוהות. תחושה יוקרה מאופקת. יופי של אוטו. כאן כבר אין לך אפשרות בחירה, כי הביאו רק 2.2 ליטר אוטומטי.

יואב פולס
14-12-10, 11:20
רשימת הדרישות:
כ כ 25,000 ק"מ בשנה. מדי פעם נסיעות ארוכות (פעמיים בחודש). צריך נוחות, אמינות בטיחות ובטחון (אמינות בסיסית). האסטרה הישנה שלי עונה חלקית על הסעיפים (כבר לא כלכך נוחה)

נפח המנוע בכל מקרה נע בין 1800 ל 2200 סמ"ק כך שכל האופציות מתאימות לי.

גלעד

ותקציב?

גלעד צ
14-12-10, 13:06
ותקציב?

כמו שכתבתי, התקציב שלי (עד 55,000) מתאים למה שיגיע בין השנים 2002 ואולי עד אף 2006.

יואב פולס
14-12-10, 13:27
עם כל ההערכה לדעתו של ה"ה ברלי, לא הייתי רוכש כיום אופל משומש בישראל. מכוניות מעולות אך השהות בלבאנט לא עשה להן טוב. בארצות מוצאן האופלים הן מכוניות טובות ונחשקות, אנחנו כאן בעולם השלישי. והן כבר מזמן לא חדשות. למה? לא יודע. סע לצרפת תראה שם מלאן-ת'לפים של BX שנוסעות ונראות כמו חדשות, סניקים על כל פינת רחוב. בארץ? עוד מעט יעשו עליהן סרט של נשיונל ג'יאוגרפיק בגלל שנכחדו.
אני הייתי מחפש משהו שונה. אתה יודע מה, בתקציב שאתה רוצה להוציא (אולי טיפטיפה יותר) הייתי קונה קיאה מג'נטיס מאיזור 2007 או אקורד יותר ישנה, (או מקסימה).

(אגב, אישית רכשתי ניסאן מקסימה 2003 בפחות מהתקציב שלך. את התרשמותי ממנו סיכמתי ב: "שיהיה".
ביתר פירוט: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=344622 )

klam
14-12-10, 21:15
עם כל ההערכה לדעתו של ה"ה ברלי, לא הייתי רוכש כיום אופל משומש בישראל. מכוניות מעולות אך השהות בלבאנט לא עשה להן טוב. בארצות מוצאן האופלים הן מכוניות טובות ונחשקות, אנחנו כאן בעולם השלישי. והן כבר מזמן לא חדשות. למה? לא יודע. סע לצרפת תראה שם מלאן-ת'לפים של BX שנוסעות ונראות כמו חדשות, סניקים על כל פינת רחוב. בארץ? עוד מעט יעשו עליהן סרט של נשיונל ג'יאוגרפיק בגלל שנכחדו.
אני הייתי מחפש משהו שונה. אתה יודע מה, בתקציב שאתה רוצה להוציא (אולי טיפטיפה יותר) הייתי קונה קיאה מג'נטיס מאיזור 2007 או אקורד יותר ישנה, (או מקסימה).

(אגב, אישית רכשתי ניסאן מקסימה 2003 בפחות מהתקציב שלך. את התרשמותי ממנו סיכמתי ב: "שיהיה".

טוב, האיש שאל במפורש על אופל - לפני שהוא פונה ליפניות!
לאופל אין בעיות אמינות, שוב בהשוואה למקבילות האירופיות (לא היפניות), אבל כפי שאתה ודאי יודע (יש לך אסטרה ישנה), מוסכי UMI יקרנים ולכן יש מכוניות מוזנחות.

klam
14-12-10, 21:18
אופל הוא אולי המותג הכי פחות מוערך במדינה ים-תיכונית מפגרת שסוגדת לפחיות מהמזרח הרחוק. המכוניות של אופל תמיד היו מהטובות בקטגוריה שלהן - אבל בשביל להימכר טוב ברפובליקת הבננות האוטומטית שאנחנו חיים בה, זה לא מספיק. תוסיף גם יבואן שהעדיף למכור מאסות של זבל קוריאני לחברות הליסינג והמותג אופל לא באמת עניין אותו, ותקבל קריסה מוחלטת של המותג, והתרסקות ערך המכוניות שכן נמכרו. לנו כקונים של מכוניות יד שנייה זה מצויין - מכוניות מעולות במחירי בדיחה.
עכשיו יש גם יבואן חדש, אולי הוא ישכיל להעלות את אופל בחזרה על הפסים וסוף-סוף ישבור את הדימוי הנמוך של המותג.

.

היבואן "החדש" הוא שלמה סיקסט, ולפחות כרגע, הוא מצייד את ציי הליסינג שלו בקורסות החדשות (לא סתם הוא נלחם לההיות היבואן..). התענייתי באופלים החדשים, ואין כרגע היצע לשוק הפרטי..
אבל במקומותינו ההזויים, אולי שוק הליסינג הוא מקדם מכירות טוב..

ניר ל
16-12-10, 11:33

יואב, תבדוק את הדגמים שמשווקים באירופה לאלו שבישראל,
אני מנחש שהם לא 1600 אוטו' , יותר לכוון דיזל ידני וכל מה שבדרך , אני לא בטוח שאתה יכול לעשות השוואות.

נוסיף לזה את הבדלי האקלים ואת רמת המוסכים = מרשם לקטסטרופה!

יואב פולס
16-12-10, 11:44
ניר,
אתה כמובן צודק לחלוטין.
יואב

-->