PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת בלמים

canaf90
16-12-10, 10:52
יש לי בהיילקס נורה של סימן קריאה שבדרל כלל מיוחסת לבלם היד,הוא לא תקוע אחרת הייתי מרגיש התנגדות אפילו קלילה,מדובר במגע חשמלי או מעבר לזה?
ובכלל האוטו מושך לי מעט ימינה בברקס,אבדוק נזילות בקליפר שמאל ,יכול להיות הבדל בלימה בדרמים מאחור(ימין שמאל,עוצמה שונה)?
תודה
אור

יובל48
17-12-10, 08:39
חוסר בנוזל בלמים גם ידליק את הנורה.

ronen5655
17-12-10, 15:45
בקצה ידית בלם היד יש מיקרו סוויץ שתפקידו לבטל את הנורה בזמן ניטרול בלם היד, על הידית יש פלח מתכת קטן שתפקידו ללחוץ על המיקרו סוויץ תבדוק אם הוא לא נפל, כל בורג מצד לצד יפתור את הבעיה.

Yosi123
17-12-10, 20:55
בקשר לנורה אחי תנסה להחזיר אותו שהמוט של הבלם שמאלה יש שם איזה פין שהוא צריך להיכנס כנראה שהוא לא נכנס גם לי יש תקטע הזה אבל טיפה שמאלה וזה מסתדר היא נכבת =]

canaf90
17-12-10, 22:27
נוזל בלמים יש בשפע
כנראה המיקרוסוויץ הזה אנסה לדחוף קצת שמאלה,תודה
לפעמים יש מעט אבל מעט דימיון בין היילקס לדיפנדר.....8)

Jinji
19-12-10, 17:47
אצלי צריך לתת לידית בלם היד סיבוב קטן נגד כיוון השעון כשהיא מוחזרת פנימה כדי לכבות את הנורה הזו.

פחנורון
26-12-10, 21:23
יש לי בהיילקס נורה של סימן קריאה שבדרל כלל מיוחסת לבלם היד,הוא לא תקוע אחרת הייתי מרגיש התנגדות אפילו קלילה,מדובר במגע חשמלי או מעבר לזה?
ובכלל האוטו מושך לי מעט ימינה בברקס,אבדוק נזילות בקליפר שמאל ,יכול להיות הבדל בלימה בדרמים מאחור(ימין שמאל,עוצמה שונה)?
תודה
אור
תתכונן למצוא אחד מהשניים:
1:בוכנה חלודה ותפוסה באחד הקליפרים (או בשניהם) שמשפיעה על יכולת הבלימה
2: מחזיר שמן פרוץ בסרן אחורי שמאל ורפידות "שוחות גב" בשמן (ניתן לראות השפרצות על הצמיג לעיתים)

-->