PDA

צפייה בגרסה מלאה : ברזנט לסמוראי

UB7
18-12-10, 10:32
שלום
אני חדש בפורום
רציתי לדעת אם משהו יודע אם יש הבדל בsoft top (כיסוי) ל סמוראי בין השנינם 95' ל98', כיוון שבאתרים באינטרנט ב ארה"ב מוכרים עד שנת 95 ולי יש מודל 98. איפה אפשר להשיג ברזנט לסמוראי מודל 98. תודה

itamarperez
19-12-10, 03:39
אין בעיה, הברזנט מתאים פיקס, על הרכב שלי סמוראי 98 מורכב ברזנו שהגיע לפני חודש מארה"ב.
תתכונן לצרות צרורות עם המכס, כל מס אפשרי, ויבקשו להביא אישור ממוסך מורשה שהברזנט הוא תקני לרכב. עייפתי מלהרחיב בנושא אבל כל הזמנה של משהו לרכב מחו"ל בימינו היא בגדר הימור.
אם באפשרותך לשלוח את הברזנט למישהו בארה"ב, ושהוא יארוז אותו בשנית בשבילך באריזה שלא תסגיר את העובדה שמדובר במשהו לרכב, ובהצהרה שירשום פשוט "אוהל" או כיסוי למחסן וכדומה... תחסוך לעצמך הרבה מפח נפש

בהצלחה!

UB7
19-12-10, 09:39
אין בעיה, הברזנט מתאים פיקס, על הרכב שלי סמוראי 98 מורכב ברזנו שהגיע לפני חודש מארה"ב.
תתכונן לצרות צרורות עם המכס, כל מס אפשרי, ויבקשו להביא אישור ממוסך מורשה שהברזנט הוא תקני לרכב. עייפתי מלהרחיב בנושא אבל כל הזמנה של משהו לרכב מחו"ל בימינו היא בגדר הימור.
אם באפשרותך לשלוח את הברזנט למישהו בארה"ב, ושהוא יארוז אותו בשנית בשבילך באריזה שלא תסגיר את העובדה שמדובר במשהו לרכב, ובהצהרה שירשום פשוט "אוהל" או כיסוי למחסן וכדומה... תחסוך לעצמך הרבה מפח נפש

בהצלחה!

תודה רבה עבור המידע. האם אתה יכול להעריך עחויות במכס וכו'?

ברששת
19-12-10, 16:15
תודה רבה עבור המידע. האם אתה יכול להעריך עחויות במכס וכו'?
בנושא מכס אין עוררין שהוא גבוה. בנושא בירוקרטיה אני חולק עליך. הזמנתי דרך morris jeep שלחו דרך FDX וחוץ מזה שהמשלוח יקר כל נושא השחרור והמשלוח עד הבית נעשה על ידיהם.
כולל עיכוב במכס לצורכי בדיקה (שלא הכנסתי סמים שם) לקח 5 ימים להגיע עלי.
לגבי עלויות: המחיר באתר היה בערך $200 ולאחר כל התשלומיים סך הכל עלה בסביבות 1400 ש"ח.

-->